D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Co to za uniwersum xDDDD
1
@robsesh ps.
Chyba od 8 lat wiedzieli już o:
-dlugu
- zdeprawowanych mediach
- chaosie w sądach
- o krewnych w spółkach
- wetującym Prezydencie
I teraz oni w szoku? No nie są oni najmądrzejsi...
15
@KrychaFCB te notki to jest złoto. Dzięki Elon!
5
@robsesh człowieku ja nie jestem za żadną stroną i nie mam zamiaru ich tłumaczyć.
Tylko pokazuje, że przed wyborami piękne wierszyki wszystkich a później szukanie wymówek.
3
@Piotr777 wszystko to wymówki, np. z Paliwem, przed wyborami mówił, że ma pomysł jak od razu obniżyć paliwo do 5zl i jakoś tego nie widzimy.
1
Uwaga Tusk przyspiesza xD
1
@MesQueUnClub96 Śmierć w Wenecji
3
Stano znowu zmasakrował, po co oni sobie to robią xD
4
@Blanco16 pewnie my jeszcze jakieś raty płacimy
0
Dziennikarz:
Gdy byłeś piłkarzem Arsenalu to cierpieliście w LM grając z lepszymi zespołami?
Arteta: Cierpieliśmy, bo graliśmy przeciwko piłkarzowi, który nazywał się Leo Messi.
0
@Transu96 pewnie dobrze masuje
0
@Criss18Barca może Duda skończy karierę?
3
To, że Messi jest najlepszym piłkarzem w Historii niech nie zwiedzie was od tego, że Lewandowski nie podał do Raphinhi przy wyniku 1:0
0
@Blanco16 João Palhinha z Fulham
4
Brzęczek jaki był taki był, ale był.
5
Ideał!
https://x.com/sitebeer/status/1769151020347666869
3
@Gaz takie pytania to na pudelku się zadaje a nie na zgrupowaniu gdzie walczymy o Awans na Euro.
4
@Rust_Cohle i wczasy w Choroszczy
6
@tristan87 co to ku*wa jest Żugajka?
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1769750617143087187
4
@Emhyr co to za oddział psychiatryczny?
1
Kataloński Jürgen Klopp xDD
1
@GeneralXavi Michniewicz jak go wziął to Lewy nie mógł przez pół roku się pozbierać
5
@lucca87 tak samo Borussia.
Za Atletico przemawia doświadczenie z Interem też nie byli faworytem, ale przepchnęli to jakoś.
21
Szef!
4
Xaviego nie ma to Casado w końcu gra
4
Bracia Hernandez w akcji xDDD
1
Gundogan jest piękny.
1
ale ten Raphinha to jest kasztan...
0
Fermin to brat Gaviego
0
Kontuzja? No dawno nie było.