D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aspas to nam chyba z 500 bramek strzelił
1
Mingueza pewnie dziś zagra jak Prime Daniego Alvesa
1
@Transu96 wszystko pięknie, ale nasze umiejętności sprzedawania są jeszcze gorsze od naszej gry.
2
@Rewolucja123 zamówili z OLX
5
@PatrykBarca a i tak by nas poskładali
1
@Arden Xavi będzie wolny
3
@FCBparasiempre jeden nieliczny z białych, którego bardzo lubię.
3
@P33ck Johnny Bravo na podstawie @VegetaPolska
0
ale, że Dudka na mundial nie wzięli...
5
Pereira się oburza, że ktoś go wysyłał do Portugalii a sam codziennie Tuska wyzywał od Niemców.
0
ale to jest żałosny typ...
3
Bramkarz przeżył
5
Zobaczyłem nagłówek na głównej i nie powiem zrobiło mi dzień xD
10
Zmieniamy czip na LM i ją wygrywamy, prosta robota.
2
@Zbyszard mimo, że oczy i serce boli to i tak zawsze Barcelona.
1
@Matheu12 Oriol Romeu, jest konkurencyjny.
16
@FutureFCBarcelona będzie chciał nas wyzwolić
1
@zadafcb Rock zdradza Romana i Cody wygrywa WM.
0
@BorzyKrzys ale na swoje podwyżki i premie zapewne będą...
3
@Kratos1990 Płatki Śniadaniowe można też jeść na kolację
7
Wszystko wtedy było łatwiejsze https://x.com/D10SBarcaFan/status/1755518182159192448
0
@lntrowertyk nie, bo nie gra w Realu Madryt
6
Niech Roque wyjdzie, rozpłacze się i powie , że jest czarny to może anulują.
0
Wybrańcem to jest Harry Potter.
14
@Saviola88 Tarzana niech zrobią w nowej wersji
0
@MESSIah16 chyba 111%
0
@FcPortoFan1999 tylko Borek to ma takie podejście, że ma wywalone i dawajcie mi pieniądze, bo ja się nazywam BOREK i nie muszę nic robić.
Jak Stano mu na ego trochę wyjechał, to zaczął coś robić.
0
@jacobFCB i to miał być Prezydent xD
5
To jest brylant. To jest super talent. My też chcielibyśmy, żeby Pedri był takim talentem. Foden supertalentem jest a Pedri niestety nie
1
@Comentateiro 13. Andre Gomes