0

W NFZ jest już lepszy sztab medyczny

2

Nawzajem Panowie, nawzajem!

7

Jest wysoko.

1

@Hellrider nie no, metrem już w tym roku jechał, nie ma co przesadzać.

15

Rafał Trzaskowski zjadł śniadanie.

8

Szanuję za dystans xD

4

@MarioVeB! Najgorsze to jest być kibicem Realu.

5

@mekston chłopaki widać po mnie?

2

"Cena benzyny powinna być niższa, ja mam bardzo konkretne rozwiązanie, które mógłby dzisiaj spowodować, że cena benzyny jest po 5 zł i to nie są żadne cuda." - Donald Tusk w Sierpniu

Jak powiedział tak zrobił!

17

@Aragorn33 uwielbiam go! :D

7

@Lionel_Messi10 Terroryści z Barcelony

1

@Kamiloza91 tam to upadł na kolana

2

Valverde kuca i zamienia wszystko w złoto. Midas XXI wieku.

0

@Criss18Barca kolejny męczennik

5

Kiedyś to było:D

33

Najlepsza liga na świecie:D

0

@Orłoś bo ma w statystykach niewykorzystaną okazję i to obniża ocene. Tego nie ocenia człowiek, który ogląda mecz, tylko algorytm na podstawie suchych statystyk.

0

Czuję się jak po Betisie i Antwerpii.

13

@Arden jednak wizualnie to Yamal dużo lepiej wygląda, większy luz w grze.

10

@Katalończyk 99 można Zoo otwierać

0

@cules100pro Oriol Romeu

0

@kuz trzeba pamiętać, że tamci mieli Messiego, który strzelał większość bramek

1

Marca Ty nic nie wiesz...

0

Dobra odpalam Real

5

aż tak dziwnie, że gramy w środę, człowiek już przywykł do tych meczów Czwartkowych z wykupieniem Viaplay na miesiąc.

0

@VamosGirl średnio, ostatnio nawet nie gra, bo Yanek Couto jest lepszy

7

TOP 10 elektryków:
11. Jules Kounde

0

"Liga nie jest jeszcze przegrana, wciąż wierzymy w 2 Puchary."

0

Spokojnie, na pewno wyciągną wnioski z tego meczu.

6

@Patrykl145 gasił wszystkich jak peta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?