D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W NFZ jest już lepszy sztab medyczny
2
Nawzajem Panowie, nawzajem!
7
Jest wysoko.
1
@Hellrider nie no, metrem już w tym roku jechał, nie ma co przesadzać.
15
Rafał Trzaskowski zjadł śniadanie.
8
Szanuję za dystans xD
4
@MarioVeB! Najgorsze to jest być kibicem Realu.
5
@mekston chłopaki widać po mnie?
2
"Cena benzyny powinna być niższa, ja mam bardzo konkretne rozwiązanie, które mógłby dzisiaj spowodować, że cena benzyny jest po 5 zł i to nie są żadne cuda." - Donald Tusk w Sierpniu
Jak powiedział tak zrobił!
17
@Aragorn33 uwielbiam go! :D
7
@Lionel_Messi10 Terroryści z Barcelony
1
@Kamiloza91 tam to upadł na kolana
2
Valverde kuca i zamienia wszystko w złoto. Midas XXI wieku.
0
@Criss18Barca kolejny męczennik
5
Kiedyś to było:D
33
Najlepsza liga na świecie:D
0
@Orłoś bo ma w statystykach niewykorzystaną okazję i to obniża ocene. Tego nie ocenia człowiek, który ogląda mecz, tylko algorytm na podstawie suchych statystyk.
0
Czuję się jak po Betisie i Antwerpii.
13
@Arden jednak wizualnie to Yamal dużo lepiej wygląda, większy luz w grze.
10
@Katalończyk 99 można Zoo otwierać
0
@cules100pro Oriol Romeu
0
@kuz trzeba pamiętać, że tamci mieli Messiego, który strzelał większość bramek
1
Marca Ty nic nie wiesz...
0
Dobra odpalam Real
5
aż tak dziwnie, że gramy w środę, człowiek już przywykł do tych meczów Czwartkowych z wykupieniem Viaplay na miesiąc.
0
@VamosGirl średnio, ostatnio nawet nie gra, bo Yanek Couto jest lepszy
7
TOP 10 elektryków:
11. Jules Kounde
0
"Liga nie jest jeszcze przegrana, wciąż wierzymy w 2 Puchary."
0
Spokojnie, na pewno wyciągną wnioski z tego meczu.
6
@Patrykl145 gasił wszystkich jak peta