D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nigdy nie myślałem, że Peszko będzie trenerem i to jeszcze takim, któremu idzie.
https://x.com/domfutbolu/status/1769036345576489001
4
@draxidox pewnie decyzje podjęte jeszcze za PiS-u i to wszystko ich wina, PEŁO dobrze robi, dobry przekaz leci.
3
Kiedyś to cię człowiek cieszył, że robota była, mogli nawet nie płacić.
https://x.com/arktos0/status/1768593458241868275
4
Co to za pytanie xD
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1768726764459540640
7
@4drian0 Dzban roku znany
11
Ładnie ich pokręcił.
https://x.com/Rozglosnia3/status/1768604787929448590
13
Projekt klasa!
8
Ten grafik chyba też robił herb Radomiaka.
1
Oshimen kawał chłopa a Cubarsi zmieścił go do kieszeni.
3
ale co Oriol Romeu dał zmianę to jego.
0
@mrboom chyba, że Cię wcześniej zje.
6
Pamiętam jak ktoś płakał, po jednym gorszym meczu, że Fermin to nie poziom Barcelony, a chłopak znowu pokazuje, że jest wartościowym piłkarzem.
11
Oby Yamal dograł mecz zanim skończy 90 lat.
11
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 I co dostał?
2
@zodiak_10 no i szanuję tak nie zawistnych ludzi, bez podziałów:)
0
@MarioVeB! Harry Maguire do nas
0
@Salchent teraz Ramon to jeszcze ma Vissersa na głowie.
1
@Salchent zgadzam się, ale ogólne Chris Bumstead GOAT
0
@GeneralXavi "ch*a grają opierdoli*y ich.*
5
@QQL5 i ten Andre Gomes mający duży udział przy tej bramce xD
26
Jedno z piękniejszych wspomnień:}
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1767247117574091127
8
@draxidox Tusk przegryzł kabel.
6
@budel17 my za darmo wzięliśmy Alonso i też jest zajebi*cie
6
@Danny Gaucho i warto dodać, że strzelił też 9 bramek, chyba najlepszy wahadłowy na świecie w tym momencie.
7
Patrzysz na ten skład Leverkusen i wygląda tak sobie a oni nie przegrali meczu od maja 2023r.
To się nazywa praca trenera a nie jak u nas 2 lata i Xavi dalej gada, że drużyna jest w budowie.
4
Walka o Mistrzostwo Polski xD
14
Zawsze miałem łeb do interesów.
9
Defensywny pomocnik z taką średnia oceną na sofascore to jest jakiś fenomen.
Guardiola zrobił sobie następnego Busquetsa.
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1766801367748776097
4
Na kupowali szrotu za 300mln a robotę robią chłopaki z rocznika 07'.