D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston do dziewczyny ostatnio to pisałem jak nie było mnie w domu i słownik poprawił
1
Powiedz, że odchodzisz, później przepierdziel wszystko i zdecyduj, że chcesz jednak zostać.
Takie rzeczy tylko w Barcelonie...
0
Bernardo kapitalny piłkarz, ale po co on nam?
On najlepiej porusza się w strefie Yamala, więc znowu będzie piłkarz dla którego będziemy szukać pozycji na siłę.
2
@Ojciec5tkidzieci oni jak muszą wygrać to włączają "Prime Barcelony" by przez resztę sezonu grać tak, że oczy bolą.
2
Każdy gwiżdże jak chce...
0
@PatrychoO a to kobiety nie głosują czy jak? Tylko faceci mają prawa wyborcze?
0
@Ojciec5tkidzieci szkoda, że matka go nie wyskrobala
3
Górnik Zabrze na mistrza!
0
@jacobFCB OF nadchodzi
0
Walker może być oskarżony o rasizm
1
Dobrze, że Haaland zszedł. Dramatyczny w wielkich meczach.
2
Przecież Real nie ma prawa tego wygrac.
0
Do kompletu brakuje awansu Realu po meczu w którym powinni przegrać, bo piłkarze z drużyny przeciwnej zapomnieli jak się wykorzystuje okazję...
0
@Transu96 nie no, wiatru trochę robił i dał jeszcze konkrety, co w Barcelonie prawie się nie zdarzało a już nie w wielkich meczach.
0
Najlepsze jeszcze to, że to Dembele nas załatwił...
0
@A4ron wiem, ale znając nasza historię to można było się spodziewać, że ktoś jakiegoś wylewu dostanie.
0
@Rewolucja123 tak samo jak kiedyś do Raphinhi
23
Przy 1:0 już się zastanawiałem z kim w finale. Kolejny raz dałem się nabrać i zapomniałem, że Barcelona potrafi w takie mecze.
0
Oby w końcu wyciągnęli wnioski.
0
Ten jak zwykle wina sędziego, murawa nie taka, byliśmy lepsi...
5
Ograć Borussię i finał mamy.
3
Jest pięknie...
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1780340467768471726
5
de Jong był lepszy jak był kontuzjowany.
1
@Sulimo ale się to tego nie przyznawałem
0
@Sulimo tylko on nadal nie ma 18+ xD
7
Co ten Cubarsi? xD
0
@FcPortoFan1999 już raczej nie tak dobra ręka do rysowania
0
@EkspertzOrlikq no, ale to wybieramy najlepszego piłkarza danego roku a nie na podstawie całej kariery a w tym roku kto jest lepszy?
0
@pt9 idź na "2" to jeszcze szybciej minie.
2
Cole Palmer > Jude Bellingham