D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@mordini123 dla tych "komentatorów" to i tak za wysoki poziom.
0
@BorzyKrzys Fiat Seicento
16
@Rastafarnianin i jeszcze w niej oszukiwać xD
5
Puder na mięśnie
1
@Arden bo on chyba kibic Barcelony
0
@Popitek12 American Nightmare
0
@FcPortoFan1999 a mi żal, bo to głównie starsi ludzie, którzy zostali zmanipulowani przez te gówno media.
2
I dlatego nadal mnie zadziwia to, że jest strasznie dużo ludzi w Polsce, którzy są w stanie pokłócić się z własną rodziną o obcych Polityków, których nigdy na oczy nie widzieli.
Jedni i drudzy robią nas od tyłu a my toczymy wojenki między sobą...
0
@FcPortoFan1999 był na Narodowym
0
@mekston była druga w kulach
1
Tak powinno być w 2 meczach z Mołdawią i mielibyśmy już awans.
0
To chodzi lepiej niż Barcelona Xaviego.
0
@Sulimo Für Deutschland
0
@Worny tam mało brakowało i ja bym zagrał
2
Redaktor z Gazety Wyborczej to pisał.
1
Hulajnogi Dott.
W 2022 - 9zl za 2 przejazdy 30 minutowe
2023- 12 zł za 2 przejazdy 30 minutowe
2024- 14zl za 2 przejazdy 30 minutowe
Mają rozmach...
1
@Albatros a w czarnej skrzynce chyba były 4 samochody.
4
@Zoker leje z tego zawsze, niezły towar ten kapitan brał xD
3
@michal26 "żółci tysiąc!"
11
@tristan87 -mam plan.
- jaki?
- a kur*a sprytny.
5
@NeroTFP1 Gej go gonił, też bym tak biegł.
18
@Wilku05 kto żyje w Polsce ten się w cyrku nie śmieje.
3
@Azi kosztował PSV 4 mln, za tą kwotę kupiliśmy Oriola...
19
Szkoda, że się go pozbyli, najlepszy zmiennik, wchodził i zawsze coś pozytywnego zrobił.
33
@Bobo25 ten eksperyment internetowy robi lepsze debaty na różne tematy od tych "poważnych mediów".
4
I tacy ludzie nami rządzą i podejmują ważne decyzję...
0
@Jakchcesz bo to ukryty Niemiec. Rupert Löwandowski
1
@Jakchcesz bo on jest Polakiem, on tylko gra w Hiszpanii.
0
@Wilku05 bo PiS to 33672 lat temu już zatwierdził.
5
Kobieta sukcesu xDDD