3

@mordini123 dla tych "komentatorów" to i tak za wysoki poziom.

0

@BorzyKrzys Fiat Seicento

16

@Rastafarnianin i jeszcze w niej oszukiwać xD

5

Puder na mięśnie

1

@Arden bo on chyba kibic Barcelony

0

@Popitek12 American Nightmare

0

@FcPortoFan1999 a mi żal, bo to głównie starsi ludzie, którzy zostali zmanipulowani przez te gówno media.

2

I dlatego nadal mnie zadziwia to, że jest strasznie dużo ludzi w Polsce, którzy są w stanie pokłócić się z własną rodziną o obcych Polityków, których nigdy na oczy nie widzieli.

Jedni i drudzy robią nas od tyłu a my toczymy wojenki między sobą...

0

@FcPortoFan1999 był na Narodowym

0

@mekston była druga w kulach

1

Tak powinno być w 2 meczach z Mołdawią i mielibyśmy już awans.

0

To chodzi lepiej niż Barcelona Xaviego.

0

@Sulimo Für Deutschland

0

@Worny tam mało brakowało i ja bym zagrał

2

Redaktor z Gazety Wyborczej to pisał.

1

Hulajnogi Dott.
W 2022 - 9zl za 2 przejazdy 30 minutowe
2023- 12 zł za 2 przejazdy 30 minutowe
2024- 14zl za 2 przejazdy 30 minutowe

Mają rozmach...

1

@Albatros a w czarnej skrzynce chyba były 4 samochody.

4

@Zoker leje z tego zawsze, niezły towar ten kapitan brał xD

3

@michal26 "żółci tysiąc!"

11

@tristan87 -mam plan.
- jaki?
- a kur*a sprytny.

5

@NeroTFP1 Gej go gonił, też bym tak biegł.

18

@Wilku05 kto żyje w Polsce ten się w cyrku nie śmieje.

3

@Azi kosztował PSV 4 mln, za tą kwotę kupiliśmy Oriola...

19

Szkoda, że się go pozbyli, najlepszy zmiennik, wchodził i zawsze coś pozytywnego zrobił.

33

@Bobo25 ten eksperyment internetowy robi lepsze debaty na różne tematy od tych "poważnych mediów".

4

I tacy ludzie nami rządzą i podejmują ważne decyzję...

0

@Jakchcesz bo to ukryty Niemiec. Rupert Löwandowski

1

@Jakchcesz bo on jest Polakiem, on tylko gra w Hiszpanii.

0

@Wilku05 bo PiS to 33672 lat temu już zatwierdził.

5

Kobieta sukcesu xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?