D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@against_modern_football to widać po komentarzach, przed wywiadem z Duda gadanie, że PiS i będzie wchodził w tyłek Prezydentowi, później jakiś program gdzie jechali po PiS-ie to gadanie, że drugi TVN i tak to się kręci w tej Polsce...
1
@RosjaninBut czy wy wszystko musicie sprowadzać do polityki?
1
@abram3k Olisadebe?
1
@koziar przerażają mnie ludzie jak im ta polityka łeb zryła...
0
Xavi zaraz zdanie zmieni, ale to chodzi.
0
Nie mówię, że to jakieś zbawienie, ale czy nie można było już dawno temu spróbować tego Christensena na DP?
3
Ten Omorodion na bank nam bramę zapakuje
4
@Essos w ciągu 5 lat kupili go już z 7 razy.
4
Xavi buduje Roque kapitalnie, pokazuje mu że możesz być beznadziejny i grać w 1 składzie FC Barcelony.
0
Naprawdę Kazik Węgrzyn świetnie opowiada, kapitalny przekaz leci.
0
@draxidox kopyto Borka
3
@Gosciuu żeby był bezpartyjny i nie słuchał się Kaczyńskiego, to naprawdę spoko ziomek.
3
@SkilledHydra16 a co ludzie się nagadali o tym przed materiałem
0
Andrzej jakie miny robi xD
2
Czyli dziś o 20 Polityczne Zero, wszystko się zgadza.
0
@marcin62 ja tak mam, tylko że żona zostaje u kolegi i wszystko jest ok, tylko czasem mówi, że ją głowa boli, ale po drinku to normalne.
1
@FcPortoFan1999 Polska Gurom!
6
ale to jest mózg xD
8
@Faro po 5 minutach już wydałeś opinie, no zazdroszczę.
2
@FcPortoFan1999 najgorszy typ ludzi...
8
Wywiad z Duda to chyba jakiś rekord zrobi xD
0
Jakby grał Ronaldo to by było 30:0
1
@MessiForeverTheBest materiały Stanowskiego pewnie będą robiły dobre wyświetlenia, bo zawsze tak było.
500k ludzi polubiło ten kanał bez żadnego filmu wrzuconego, więc on raczej widzów będzie miał, co do reszty to nie jestem przekonany.
1
Ciekawe czy będzie jakiś rekord live
4
Maszyna ruszyła hejterzy, nawet mi was nie żal...
1
Lamine Yamal jedyny pozytyw jaki pojawił się za Xaviego.
0
Oriol Romeu GOAT
2
Nasze mecze powinny trwać 60 minut.
0
Ciekawe czy jeśli nadal będzie taka tragedia to Xavi zdecyduję się odejść wcześniej
0
@LM10GOAT za większością nie tęsknię