1

@Encore coś czuję, że znowu 40mln wywalone w błoto.

2

Fermin, Yamal nasi najlepsi zawodnicy...
Reszta gwiazdeczek wygląda jak piłkarze Cadizu...

2

Z Plusów to Pena bramki jeszcze nie stracił

0

Za oglądanie meczów Barcelony powinni płacić za uszczerbek na zdrowiu.

1

Po pierogu Ani coś słabo grają.

0

@jacobFCB a to nie także, że oni sobie wybierają mecz, raz Eleven może jako pierwsze zdecydować a za tydzień c+

6

@Faro bo są wyniki, więc zmian nie trzeba

1

@Popitek12 ciężary...

0

@Emhyr Andre Gomes

7

@SkilledHydra16 Roque do nas

0

@Emhyr rekin biznesu

5

@Chucky wiesz co, myślę że wtedy każdy by zrozumiał, że to nie trener jest problemem.

11

5

@Lionel_Messi10 skądś to znam

0

@zadafcb może znowu Finn Balor

0

Kowal też na Kanale Zero, Ciekawe czy będzie chodził do Kanału Sportowego?

0

Jak Al-Hilal wygra to Ronaldo pewnie wstawi post, że liga Arabska jest najlepsza.

1

@Soetie no super, tylko nadal do tej pory nic nie pokazał a plotka, że ktoś chce dać jakiś pieniądz to tylko plotka.

1

@aspr1me była Wegańska z Tofu

6

@Fenelon pewnie wszystko bezglutenowe i wyszli

4

@macio_944 do Tworek to nasz zespół powinien się udać.

34

@macio_944 zgłaszam za multikonto, Pozdrawiam Cieplutko ;)

1

@BARCA1899Messi prawdopodobnie jutro przed meczem z Burnley.

5

@marcin62 ta też mu da kosza

3

@Kgorecki2500 gdzie jest sklep mięsny dla LGBT?

0

@Rewolucja123 Pasjans pająk

1

Kapitalne loty, dramat te Mistrzostwa....

8

@tristan87 zaraz Mariusz przyleci

2

@Lipak szacunku trochę do Xaviego.

1

@LM10GOAT też to widziałem, ale nie dałem się złapać i nie wchodziłem w to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?