D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore coś czuję, że znowu 40mln wywalone w błoto.
2
Fermin, Yamal nasi najlepsi zawodnicy...
Reszta gwiazdeczek wygląda jak piłkarze Cadizu...
2
Z Plusów to Pena bramki jeszcze nie stracił
0
Za oglądanie meczów Barcelony powinni płacić za uszczerbek na zdrowiu.
1
Po pierogu Ani coś słabo grają.
0
@jacobFCB a to nie także, że oni sobie wybierają mecz, raz Eleven może jako pierwsze zdecydować a za tydzień c+
6
@Faro bo są wyniki, więc zmian nie trzeba
1
@Popitek12 ciężary...
0
@Emhyr Andre Gomes
7
@SkilledHydra16 Roque do nas
0
@Emhyr rekin biznesu
5
@Chucky wiesz co, myślę że wtedy każdy by zrozumiał, że to nie trener jest problemem.
11
Marzenie żeby wrócił.
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1752347509949653402
5
@Lionel_Messi10 skądś to znam
0
@zadafcb może znowu Finn Balor
0
Kowal też na Kanale Zero, Ciekawe czy będzie chodził do Kanału Sportowego?
0
Jak Al-Hilal wygra to Ronaldo pewnie wstawi post, że liga Arabska jest najlepsza.
1
@Soetie no super, tylko nadal do tej pory nic nie pokazał a plotka, że ktoś chce dać jakiś pieniądz to tylko plotka.
1
@aspr1me była Wegańska z Tofu
6
@Fenelon pewnie wszystko bezglutenowe i wyszli
4
@macio_944 do Tworek to nasz zespół powinien się udać.
34
@macio_944 zgłaszam za multikonto, Pozdrawiam Cieplutko ;)
1
@BARCA1899Messi prawdopodobnie jutro przed meczem z Burnley.
5
@marcin62 ta też mu da kosza
3
@Kgorecki2500 gdzie jest sklep mięsny dla LGBT?
0
@Rewolucja123 Pasjans pająk
1
Kapitalne loty, dramat te Mistrzostwa....
8
@tristan87 zaraz Mariusz przyleci
2
@Lipak szacunku trochę do Xaviego.
1
@LM10GOAT też to widziałem, ale nie dałem się złapać i nie wchodziłem w to.