D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 tylko kto? Tak na szybko kogoś szukać, znowu władować się w jakieś bagno i płacić kolejnemu trenerowi odprawe, bo się jednak nie sprawdził?
1
@Arden nie, to już czas Xaviera.
8
Nigdy nie zapomne tego legendarnego składu wystawianego przez Xaviego:
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1751385923680407760
1
@Klejnot_Nilu wątpię, on odchodzi, bo nie wierzy w ten projekt i wie, że zawalił.
1
Xavi do Czerwca a nie do Grudnia. @Comentateiro
0
Jedyna opcja to taka, że obecnie nie mają dobrego trenera na zastępstwo a po sezonie taka kandydatura będzie.
0
@Cule1234 a nie 30 Lutego?
1
@Rastafarnianin po jego zejściu straciliśmy 4 bramki, więc wnioski wyciągnijcie sami.
0
Zapewne wyciągną wnioski i wrócą silniejsi.
0
@NeroTFP1 Araujo tu niezły wylew
4
Naszą grę obronną powinni pokazywać na szkoleniach jako przykład jak nie należy grać w obronie.
0
@Zimny że kibice mogą mu naskoczyć
2
Inaki Pena
15 ostatnich spotkań
31 bramek straconych
xDDD
0
Villarreal pewnie ma lepszą kadre...
5
Jeszcze wpierdziel od Napoli i wakacje.
0
@Murazor wątpię, widziałeś wylewy obrony dziś?
1
Jakie to są druty xDDD
Obrona to jeden wielki żart i nie tylko Pena.
9
Ferran jak zwykle, zagra dobry mecz, da wywiad, że jest w najlepszym momencie swojej kariery a później przez kilka meczu kopie się po czole...
1
Ta budowa Barcelony wygląda jakbyśmy budowali domek z piasku przy wodzie i każda fala nam go rozwala.
0
Gra ofensywna opiera się na 16 latku xD
0
Spokojnie zaraz się rozkręci.
1
Villarreal przyjeżdża do nas w głębokim kryzysie a i tak na luzie sobie tworzą z nami sytuacje.
0
Fajne że sobie kupiliśmy Brazola za 40mln na pozycje gdzie mamy 2 a wciąż gramy bez Defensywnego pomocnika, bo po co.
0
Wciąż mamy matematyczne szanse na mistrzostwo, nie wie skąd to zwątpienie w projekt Xaviera.
8
tylko dla Yamala da się te mecze oglądać.
1
Forma sędziego Realu TOP, walczy o ZP.
1
@TR3YWAY no nie ma, bo gracz Realu fauluje.
3
Rodrygo już w 1 połowie powinien mieć czerwo, ale nie podrapał się po nosie.
0
Spokojnie, zaraz pograją w ręczną i odrobią straty.
1
@Arden nie wiem czy Święcicki był kibicem Barcelony, pamiętam jego ból dupy jak Barca wygrała z PSG 6:1.