0

@Fake69 tylko kto? Tak na szybko kogoś szukać, znowu władować się w jakieś bagno i płacić kolejnemu trenerowi odprawe, bo się jednak nie sprawdził?

1

@Arden nie, to już czas Xaviera.

8

Nigdy nie zapomne tego legendarnego składu wystawianego przez Xaviego:
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1751385923680407760

1

@Klejnot_Nilu wątpię, on odchodzi, bo nie wierzy w ten projekt i wie, że zawalił.

1

Xavi do Czerwca a nie do Grudnia. @Comentateiro

0

Jedyna opcja to taka, że obecnie nie mają dobrego trenera na zastępstwo a po sezonie taka kandydatura będzie.

0

@Cule1234 a nie 30 Lutego?

1

@Rastafarnianin po jego zejściu straciliśmy 4 bramki, więc wnioski wyciągnijcie sami.

0

Zapewne wyciągną wnioski i wrócą silniejsi.

0

@NeroTFP1 Araujo tu niezły wylew

4

Naszą grę obronną powinni pokazywać na szkoleniach jako przykład jak nie należy grać w obronie.

0

@Zimny że kibice mogą mu naskoczyć

2

Inaki Pena
15 ostatnich spotkań
31 bramek straconych

xDDD

0

Villarreal pewnie ma lepszą kadre...

5

Jeszcze wpierdziel od Napoli i wakacje.

0

@Murazor wątpię, widziałeś wylewy obrony dziś?

1

Jakie to są druty xDDD

Obrona to jeden wielki żart i nie tylko Pena.

9

Ferran jak zwykle, zagra dobry mecz, da wywiad, że jest w najlepszym momencie swojej kariery a później przez kilka meczu kopie się po czole...

1

Ta budowa Barcelony wygląda jakbyśmy budowali domek z piasku przy wodzie i każda fala nam go rozwala.

0

Gra ofensywna opiera się na 16 latku xD

0

Spokojnie zaraz się rozkręci.

1

Villarreal przyjeżdża do nas w głębokim kryzysie a i tak na luzie sobie tworzą z nami sytuacje.

0

Fajne że sobie kupiliśmy Brazola za 40mln na pozycje gdzie mamy 2 a wciąż gramy bez Defensywnego pomocnika, bo po co.

0

Wciąż mamy matematyczne szanse na mistrzostwo, nie wie skąd to zwątpienie w projekt Xaviera.

8

tylko dla Yamala da się te mecze oglądać.

1

Forma sędziego Realu TOP, walczy o ZP.

1

@TR3YWAY no nie ma, bo gracz Realu fauluje.

3

Rodrygo już w 1 połowie powinien mieć czerwo, ale nie podrapał się po nosie.

0

Spokojnie, zaraz pograją w ręczną i odrobią straty.

1

@Arden nie wiem czy Święcicki był kibicem Barcelony, pamiętam jego ból dupy jak Barca wygrała z PSG 6:1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?