D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@FcPortoFan1999 tydzień temu by mieli, ale ich przekręcili.
0
@michaleu dziś tylko w teorii
7
Vermeeren za 18mln w Atletico, mam wrazenie, że od nas to by chcieli z 40.
0
@MESSIah16 powinny być ograniczenia wiekowe w sejmie.
0
Chłopie nie wchodz w bagno.
0
@MateS bez szans, bramke tracimy na 100%
5
@Kgorecki2500 "podejrzany albo mówi prawdę albo świetnie kłamie."
1
@LM10GOAT ktoś tu pisał, że La Rambla nie zna przepisów a jak widać sztab trenerski też nie.
0
@Arden Fabregas też jakieś głupoty gadał, że nie zagra w innym Angielskim klubie niż Arsenal.
0
@aspr1me ciekawe co z Kowalem, gdzie będzie chodził , bo jednak on robi liczby jak Reprezentacja przegrywa mecze.
0
@barcelonaLM potrzebują, jak zarabiali po milion rocznie to teraz musi boleć.
2
@kubix05 Krecik albo Muminki
2
@MarioVeB! A ktoś tu w ogóle o Konfie wspomniał?
Nie można być człowiekiem neutralnym, który patrzy na wszystko z dystansem?
6
@tristan87 oni tacy nie są
16
@Gaz tylko, że on tam rywalizuje z Guardiolą
0
@MOLESTA nie no, ale Klopp do Barcy nie przyjdzie, bo Xavi nadal za sterami
1
@LM10GOAT 50 na 50
1
@Ptasior oby syn
0
@TR3YWAY wszystko po trochu
1
@Cukson jak Real wygra LM i La Ligę to myślę, że i w tym roku może wygrać.
4
Roque po przyjeździe do Barcelony:
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1750523258150236416
1
@Amidamaru dla mnie Suarez był najlepszy w swoim prime, bo nie tylko był zabójczo skuteczny, ale i potrafił kapitalnie podać.
1
@mekston i to dzięki temu, że graliśmy 2 mecze w PK z drużynami z niższych lig.
28
Od momentu kiedy wygraliśmy z Atletico 1:0 a maszyna Xaviego miała ruszyć i niszczyć wszystkich to strzeliliśmy 26 bramek a straciliśmy 24 xD
0
@tomek8756 i tak by przegrali.
7
@Pawel13sz szkoda mi go, bo zasłużył żeby pełnić rolę rezerwowego.
1
@PatrykBarca wiesz nikt nie mówi, że zagrał wybitny mecz, ale na tle tej mizerii jednak coś pozytywnego zrobił, bo bramka może przypadkowa, ale asyste powinien mieć, bo wypracował 100% okazję.
1
@FCB_dimiC Roberto krótko, ale partidazo zagrał
1
@MarioVeB! A ciekawe jakby Bilbao wykorzystało wszystkie swoję okazję?
Bilbao 4.63 xG - Barca 1.08 xG
6
Wstawili po golazo Lewego xD