8

@FcPortoFan1999 tydzień temu by mieli, ale ich przekręcili.

0

@michaleu dziś tylko w teorii

7

Vermeeren za 18mln w Atletico, mam wrazenie, że od nas to by chcieli z 40.

0

@MESSIah16 powinny być ograniczenia wiekowe w sejmie.

0

Chłopie nie wchodz w bagno.

0

@MateS bez szans, bramke tracimy na 100%

5

@Kgorecki2500 "podejrzany albo mówi prawdę albo świetnie kłamie."

1

@LM10GOAT ktoś tu pisał, że La Rambla nie zna przepisów a jak widać sztab trenerski też nie.

0

@Arden Fabregas też jakieś głupoty gadał, że nie zagra w innym Angielskim klubie niż Arsenal.

0

@aspr1me ciekawe co z Kowalem, gdzie będzie chodził , bo jednak on robi liczby jak Reprezentacja przegrywa mecze.

0

@barcelonaLM potrzebują, jak zarabiali po milion rocznie to teraz musi boleć.

2

@kubix05 Krecik albo Muminki

2

@MarioVeB! A ktoś tu w ogóle o Konfie wspomniał?
Nie można być człowiekiem neutralnym, który patrzy na wszystko z dystansem?

6

@tristan87 oni tacy nie są

16

@Gaz tylko, że on tam rywalizuje z Guardiolą

0

@MOLESTA nie no, ale Klopp do Barcy nie przyjdzie, bo Xavi nadal za sterami

1

@LM10GOAT 50 na 50

1

@Ptasior oby syn

0

@TR3YWAY wszystko po trochu

1

@Cukson jak Real wygra LM i La Ligę to myślę, że i w tym roku może wygrać.

4

Roque po przyjeździe do Barcelony:
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1750523258150236416

1

@Amidamaru dla mnie Suarez był najlepszy w swoim prime, bo nie tylko był zabójczo skuteczny, ale i potrafił kapitalnie podać.

1

@mekston i to dzięki temu, że graliśmy 2 mecze w PK z drużynami z niższych lig.

28

Od momentu kiedy wygraliśmy z Atletico 1:0 a maszyna Xaviego miała ruszyć i niszczyć wszystkich to strzeliliśmy 26 bramek a straciliśmy 24 xD

0

@tomek8756 i tak by przegrali.

7

@Pawel13sz szkoda mi go, bo zasłużył żeby pełnić rolę rezerwowego.

1

@PatrykBarca wiesz nikt nie mówi, że zagrał wybitny mecz, ale na tle tej mizerii jednak coś pozytywnego zrobił, bo bramka może przypadkowa, ale asyste powinien mieć, bo wypracował 100% okazję.

1

@FCB_dimiC Roberto krótko, ale partidazo zagrał

1

@MarioVeB! A ciekawe jakby Bilbao wykorzystało wszystkie swoję okazję?

Bilbao 4.63 xG - Barca 1.08 xG

6

Wstawili po golazo Lewego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?