D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 z łóżka byś nie wygonił?
0
A dajcie spokój z tym Olmo... Niech wymyślą kogoś innego, co roku ta sama plotka.
0
Czechy dramat, bałem się że tak zagra nasza Reprezentacja.
1
@Comfortable_ + 2 lata różnicy, za 2 lata to Yamal może być na zupełnie innym poziomie
0
Moim zdaniem La Rambla powinna być zamknięta, tu ludzie wypowiadają się na tematy o których nie mają żadnego pojęcia a o graniu w piłkę to już nie wspomnę...
0
@Antimadridista_WR ligę minus dobrze prowadzi.
3
@tristan87 ale słoma z butów wyszła, można z kimś się nie zgadzać, ale tak się zachowywać w programie to poniżej dna.
0
@MesQueUnClub96 ostatnio to nas 6:1 sklepali
0
Trochę Słowacja psuję "radość" z naszego wczorajszego przegranego meczu, bo jak widać można wygrać z dużo lepszym od siebie a nie tylko pięknie przegrać.
1
Bukaka to gra raz na 5 lat dobrze, co za dziwny piłkarz.
0
ale tak szczerze ta Słowacja nie jest taka tragiczna na papierze.
1
@MesQueUnClub22 bo bez Scooby-Doo
1
Słowacja jak 3 lata temu z Polską xD
24
Dobra walić ten mecz z Holandią. Mamy nowy cel, mecz z tymi pastuchami z Austrii i gramy z nimi według naszych zasad, dajemy z siebie wszystko, Serce i Charakter do końca, ale jak ktoś da dupy, będzie ściemniał, będzie z tego rozliczony.
4
Angole jak nie teraz, to już chyba nigdy.
Ten skład powinien być zabroniony.
7
Gdyby grali bez bramkarza tak jak mówili, to przegrali by 7:2
2
Porażka, ale było dużo lepiej niż myślałem, że będzie, pokazali że kopać w piłkę potrafią
0
POLSKA GUROM!!!
0
@Criss18Barca nie no my to z maczetami
2
Początek tych Mistrzostw jest kosmiczny.
1
@Zoker smażona cebula to jest GOAT
1
@Aferzysta to Ty chyba nie widziałeś ładnych kobiet.
0
@ShawnC on ma plan
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Teraz uwaga z kebabami, mogą pluć do nich.
10
Mistrzostwo Świata to minimum.
1
@tristan87 Noty od 4 sędziów po 19.5, tylko Niemiec dał 18
0
@Amidamaru Sebastian Boenisch też grał w młodzieżówkach Niemiec a później odkrył w sobie Polskość i jego talent mogliśmy podziwiać na Euro 2012
14
Cisza wyborcza się skończyła a Leo Messi nadal jest najlepszym piłkarzem w historii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika