0

@MesQueUnClub96 z łóżka byś nie wygonił?

0

A dajcie spokój z tym Olmo... Niech wymyślą kogoś innego, co roku ta sama plotka.

0

Czechy dramat, bałem się że tak zagra nasza Reprezentacja.

1

@Comfortable_ + 2 lata różnicy, za 2 lata to Yamal może być na zupełnie innym poziomie

0

Moim zdaniem La Rambla powinna być zamknięta, tu ludzie wypowiadają się na tematy o których nie mają żadnego pojęcia a o graniu w piłkę to już nie wspomnę...

0

@Antimadridista_WR ligę minus dobrze prowadzi.

3

@tristan87 ale słoma z butów wyszła, można z kimś się nie zgadzać, ale tak się zachowywać w programie to poniżej dna.

0

@MesQueUnClub96 ostatnio to nas 6:1 sklepali

0

Trochę Słowacja psuję "radość" z naszego wczorajszego przegranego meczu, bo jak widać można wygrać z dużo lepszym od siebie a nie tylko pięknie przegrać.

1

Bukaka to gra raz na 5 lat dobrze, co za dziwny piłkarz.

0

ale tak szczerze ta Słowacja nie jest taka tragiczna na papierze.

1

@MesQueUnClub22 bo bez Scooby-Doo

1

Słowacja jak 3 lata temu z Polską xD

24

Dobra walić ten mecz z Holandią. Mamy nowy cel, mecz z tymi pastuchami z Austrii i gramy z nimi według naszych zasad, dajemy z siebie wszystko, Serce i Charakter do końca, ale jak ktoś da dupy, będzie ściemniał, będzie z tego rozliczony.

4

Angole jak nie teraz, to już chyba nigdy.
Ten skład powinien być zabroniony.

7

Gdyby grali bez bramkarza tak jak mówili, to przegrali by 7:2

2

Porażka, ale było dużo lepiej niż myślałem, że będzie, pokazali że kopać w piłkę potrafią

0

POLSKA GUROM!!!

0

@Criss18Barca nie no my to z maczetami

2

Początek tych Mistrzostw jest kosmiczny.

1

@Zoker smażona cebula to jest GOAT

1

@Aferzysta to Ty chyba nie widziałeś ładnych kobiet.

0

@ShawnC on ma plan

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Teraz uwaga z kebabami, mogą pluć do nich.

10

Mistrzostwo Świata to minimum.

1

@tristan87 Noty od 4 sędziów po 19.5, tylko Niemiec dał 18

0

@Amidamaru Sebastian Boenisch też grał w młodzieżówkach Niemiec a później odkrył w sobie Polskość i jego talent mogliśmy podziwiać na Euro 2012

14

Cisza wyborcza się skończyła a Leo Messi nadal jest najlepszym piłkarzem w historii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?