D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Grozer mimo, że Niemiec to jeden z ulubionych siatkarzy.
0
@BartqRKO on specjalnie tego nie zrobił, stres robi swoje.
0
Cudowny mecz, a Giannelli jest najpiękniejszy.
3
@Rust_Cohle Włosi? Włosi to już przeszłość.
3
@draxidox - ja jestem radnym
- a ja mam paszport Polsatu
0
w samo okienko xD
0
Leon się nam zdenerwował
0
no i teraz zobaczymy jak psycha u naszych siatkarzy, trochę się boję...
0
co ten Sławek Toczek...
1
dziś Kurek w końcu kończy kluczowe piłki
1
robimy ich na miękko
0
@Stinger_ skład na papierze bardzo dobry, linia obrony to chyba najlepsza w lidze.
2
@adamek20151 bez szans na medal, chyba że słaby poziom konkursu.
0
Ten Katzberg "chudy" jak na mlociarza, ale za to jak on się szybko kręci w kole, niesamowity rzut.
5
@NeroTFP1 i wtedy Szaranowicza za Gaya nie zawiesili.
0
Czyżby rekord świata w 4x100 w pływaniu.
0
ale się posypał Alcaraz
1
To jest kosmita.
1
Ale tym lobem trafił, wow.
2
@Piotii16 redukcja tkanki tłuszczowej i trening siłowy.
Dobra odżywianie; eliminacja cukru.
1
@barcelonaLM tylko dla Novaka to już ostatnia szansa, a młody będzie miał jeszcze z 4.
Akurat dziś kibicuje Novakowi, bo tylko tego mu brakuje.
4
Dawaj Novak, młody jeszcze wygra IO.
1
@Lucyfffer bo w teorii nie jest mężczyzną
2
Polski Kiljan Mbappe słabo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Guess ja to nie oglądam jak sportu walki a bardziej jako serial czy film.
1
#WWE
Oby Roman Reigns dziś wrócił, brakuje go bardzo.
Absolutnie legendarny to będzie powrót.
3
@masa11 no ciekawe jak im w skokach narciarskich w zimę pójdzie
0
Kiedyś byliśmy najlepsi w rzucaniu złomem, teraz tragedia, bez żadnych perspektyw, że ktoś wejdzie na wysoki poziom.
1
@blakkudium zwróci się Romeu.