D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 spoko cena, ale nadal uważam, że piłkarz niepotrzebny, bo mamy podobnych na jego pozycję.
0
@Cule1234 tylko czemu nie bramkarz.
3
@4drian0 Winamp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Borry ale ja nie porównuje osiągnięć zespołowych, tylko to jaką rolę odgrywają na boisku.
Curry bierze sobie piłeczkę i na pełnym luzaku rzuca sobie za 3(najwięcej w historii celnych za 3)
2
Curry to Messi koszykówki, co chłop ma luz w robieniu wielkich rzeczy z piłką.
0
Wisłe Kraków upokarza 36- letni Słowak...
2
@Popitek12 Jokic? Denver Nuggets
0
@Pnog37 w kajakach Szpaku cieszył się z brązu.
3
@semafor on jeszcze chyba powiedział, że Puskas to jeden z jego ulubionych piłkarzy xD
0
@Pnog37 ja słuchałem i mamy brąz przecież.
1
ale te zapasy są głupie xDD
0
@KrychaFCB oni powinni dostać bana na transfery
2
Aaron Anselmino za 16mln w CHELSEA.
Tak ja też nie wiem kto to jest, co za chory klub to jest xD
0
@NeroTFP1 i jeszcze ma łeb do biznesu, bo za każdy poprawiony rekord ma kasę.
0
@Salchent i jeszcze Leon, najlepsza Polska "9"
2
@Pedri16Future większość to jakieś ogory
0
Włosi chyba mecz turnieju zagrali z nami.
0
Śląsk szybko zaczął xD
0
@zadafcb i on nazywa się Polakiem? A gdzie słowo na k po jest.
16
Mecze z USA w siatkę to zawsze legendarne pojedynki.
21
Łomacz absolutny GOAT tego meczu.
0
Jak najwięcej Czarnych do Polski! Leoś Kocham Cię!
0
@MesQueUnClub96 dlatego napisał, że raz na 4 lata
1
Dominacja Genetyczna.
0
niestety daliśmy im się rozegrać
0
Nie no, ale ten Kaczmarek to taki Sławek Peszko na Mundialu 2018.
2
Czemu on tej piłki w górę nie rzucił, zanim by spadła to mecz by się skończył.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika