3

@Arden też bym tak zrobił

2

@Kondziubarca po co w ogóle ten Olmo, rozumiem zadłużać klub na piłkarza pokroju Mbappe, ale Olmo? xD

2

@Kidd tak na początku masz 0 na transfery i chyba stan konta na minusie, ale raczej prosto wyjść z tych długów, bo po sezonie możesz sprzedać wielu piłkarzy za dobre pieniądze.

0

@Striker ale, żeś porównał...
Bielik to z 20 klasy piłkarsko niżej niż Pedri i kompletnie inna pozycja

Chyba mi nie powiesz, że Chiesa to będzie Gamechanger dla Barcelony, że warto dać mu dużą pensję, żeby być trochę lepszym Fatim?

3

Nie wiem po co ten Chiesa jak jest Fati.

Identyczni piłkarze, tu i tu będziemy liczyć, że się nie połamie i że zacznie grać na miarę swojego potencjału + dla Fatiego bo jest 5 lat młodszy, więc tu "większa" szansa, że może być z niego Pan Piłkarz.

3

Uwielbiam te nasze transfery, później ich wypożyczenie a na koniec wolny transfer albo jakiś śmieszny pieniądz :D
- Griezmann
-Pjanic
-Trincao
-Dest
-Lenglet

My bogaci, możemy sobie przepalać pieniądze.

8

No coś tam grał, dzięki Gundo :)

0

@PatrykBarca małe ryzyko to nie wiem, bo on w Juve bardzo dużo zarabia.
Ciekawe ile od nas będzie chciał, bo żeby się nie okazało że damy mu 15mln+ a on złapie jakąś kontuzje/będzie słabo grał itp. to będziemy z nim siedzieć przez następne 5 lat, bo nikt go nie będzie od nas chciał.

8

@TheNekro94 Laporta?

1

@Arden nie wiem, City czasem kupuje takich graczy, bo liczą że wypalą (K.Philips, Nunes), ale oni mają finanse żeby wpadki robić.
A Gundogan to inna historia, bo Guardiola go miał i chce go z powrotem.

2

@bartekvisca wyglądał lepiej od każdego naszego pomocnika a my się go pozbywamy od tak, no spoko.

21

@PatrykBarca naprawdę myślisz, że on bierze go z sentymentu? To pomocnik klasy światowej i będzie grał u Pepa w pierwszym składzie.
Gundogan nie stał się gorszym piłkarzem przez ten rok niż był w City w którym wygrywał LM.

27

To, że Guardiola bierze z powrotem Gundogana tylko pokazuje jakiej klasy piłkarza mieliśmy i pozbywamy się go, bo trzeba zarejestrować Olmo...

6

Savinho odpowiada Mahrezowi :)

6

Mahrez też się oszukał :)
ale Savinho kupiony przez City za 25mln to jest kradzież.

3

@Arden wtedy byłby wolny

2

@nuevojugador przynajmniej szybki

4

@jacobFCB i Norek Tadeusz, to Legii jest Prometeusz.

5

Barcelona chciała wymienić Gundogan na Rodriego, Haalanda, Fodena i Gvardiola, ale
City chciało jeszcze Torresa.
Barcelona była oburzona tą ofertą, zerwali negocjację w trybie natychmiastowym i oddadzą im Gundogan za darmo.

4

No I to jest wiadomość, najważniejsze obietnice spełniane!

0

@FC1899Barca ktoś musi w padla grać

1

@Arden a Ferran "Leszcz" Torres podobno 10mln

0

@add1337 pewnie nie byłby drogi, bo Juve go nie chce a to chyba też jest odpowiedź na twoje drugie pytanie, bo jeśli Motta uważa, że ten piłkarz mu się nie przyda to istnieje duża szansa, że to nie jest wybitny piłkarz.

Moim zdaniem to poziom Ferrana.

22

Wymiana Gundogan na Olmo za 60mln.
MASTERCLASS!

2

@Comentateiro uwierzyłbym w to, ale kupiliśmy Roque w zimę za 40mln i Olmo za 60. Ładne mi oszczędności.

1

@joloskyy dawało albo i nie, na świecie większe gwiazdy mniej zarabiają niż jakiś gówniarz, który dopiero wchodził do dorosłej piłki.

1

Nie jestem w szoku, że de Jong nie ma zamiaru się ruszyć.
ale i tak najbardziej śmieszy Fati+Lenglet + Torres xDDD

1

@Safrani po 2 poprzednie sezony spędził u lekarzy + zerwane więzadła miał

15

Vitor Roque po pół roku w Barcelonie.
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1750523258150236416

1

@macio_944 Marca nas troluje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?