D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Najbardziej u Flicka podoba mi się to, że potrafi szybko reagować na wydarzenia boiskowe i wyciągać wnioski, znowu na II połowę wyszedł lepszy zespół.
20
Żaden Mbappe czy Vinicius, Sota Grado robił co mógł dziś dla Realu, ale FlixBus się nie zatrzymuje.
1
no i gdzie karny teraz?
2
Olmo wybacz Mi!
0
Co to za faul? Kounde wygrywa starcie tamten mu stopę postawił a Jules przypadkowo na nią staję... Naprawdę takie faule będziemy gwiazdać?
14
Flicku lubię Cię, ale daj już spokój z tym Ferranem...
4
Spuchną jak Roma i Liverpool
0
@TheNekro94 Zaraz Krum zrobi Bum
0
@lucca87 przecież ja nie piszę tego na poważnie, trochę luzu Panowie.
2
@vangoor pewnie za dobrze był przygotowany
9
@tristan87 ja nawet dwie kule trzymałem
12
Olmo zarejestrowany po tym jak Christensen został kontuzjowany i można było ominąć Finansowe Fair Play
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1828378106895196624
8
@tbas ale jak będziemy cierpliwi, to będzie to obrona na lata.
7
Powód by lubić go jeszcze bardziej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
No I co? On też ma
4
@ShawnC nie oszukuj się już na niego, on miał kilka takich meczów a później 10 kolejnych tragicznych.
3
Yuri pada po dotknięciu motyla.
0
Olmo nie zarejestrowany a Nico w Bilbao zarejestrowali, co oni robią?
2
@Joe_Barbaro GOAT
26
Laporta o rejestracji Olmo:
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1827301170072703480
5
@mordini123 czyli Shaquille za PiSem
1
@Bilon87 Antony prime 2008
1
@Arden podobnie jak Icardi
3
Może on za Gundogana?
5
@icon3520 ale to Ty dzwonisz?
4
@nwchades oczywiście, że można.
A w polityce to bardzo częsty zabieg, trzymać się tego akurat co bardziej pod daną chwilę jest korzystniejsze.
Paliwo po 5.19? Oczywiście że będzie
Kwota wolna od podatku? No mówię Ci.
Itd.
A później, że to jednak się nie da, bo budżet się nie będzie zgadzał, bo to, bo tamto.
14
To ich sukces xD
7
Trochę mało tych kibiców najbardziej znanego piłkarza świata, ale pewnie na YT oglądają.
2
@Uukasz_93 nie no taki Piast czy Śląsk był gorszy