D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future dostać to się dostaną, bo tam 6 drużyn wchodzi bezpośrednio.
0
Drużyne Angielską powinni zlikwidować, tego nie da się oglądać od dawna.
3
Chciałbym mieć takiego aganeta jak Klimala, być tak przeciętnym piłkarzem i zarabiać duży hajs...
0
Kurde Roque dawaj do Uśmiechniętej Polski, tu się będzie uśmiechać.
0
@esem91 ale to chyba tylko dlatego, że sytuacje Lewego i Świderskiego były wysoko w xG. Po za tym to my nie istnieliśmy w tym meczu, po I połowie mieliśmy 0.01 xG
0
@betonito a ja bym powiedział, że to i tak dużo. Tam konkurencja jest bardzo duża.
17
Podsumowanie Reprezentacji Polski
0
Może chociaż Kowal będzie odpalony na Kanale Zero xD
3
Modric ma ciemna przed oczami a daje piłki jakie przez całe życie Moder nie zagra.
2
Oglądanie Modricia to czysta przyjemność, takich piłkarzy co raz mniej.
7
Najlepszy występ Dawidowicza
5
Czemu my biegamy w zwolnionym tempie? Da się to jakoś na pilocie przyspieszyc?
0
Co to za moda z tymi białymi włosami?
2
ale ten Dawidowicz to baletnica, tragiczny obrońca, jakim cudem on gra.
11
Zalewski i 10 kawałków drewna.
0
Nasz obrona to jakiś żart xD
1
@FcPortoFan1999 diabeł
0
@bartekvisca i to jest właśnie smutne.
Taka Legia najnowsze obiekty a piłkarza na poziomie nawet średnim Europejskimi nie rozwinęli.
9
a i tak produkują więcej piłkarzy na swiatowym poziomie od nas
17
Co z tym Vegeta?
1
@tomek8756 Pan Leszek
https://x.com/zlodziejbraw/status/1832749886950769013
3
Wybitny artysta
https://x.com/KoneserUnii/status/1832511239504666962
12
Messi w swojej lidze.
36
Stres cieplny xDDDD
1
Ciekawe kto go wyciągnie ze Sportingu.
1
@LeoMessiiBarcaPepa ale i tak by za wysoki na nas, takie 2.6 to maks
1
Dobra dawać już FlixBusa, tego się oglądać nie da.
2
a on jeszcze w Arsenalu został, powiedzenia życzę...
4
@priest9999 chyba, źle to napisał, bo Brighton wydało 231mln. Atletico 185mln
8
Polska kontuzja, kolejny młody z zerwanymi więzadłami.