0

@Pedri16Future dostać to się dostaną, bo tam 6 drużyn wchodzi bezpośrednio.

0

Drużyne Angielską powinni zlikwidować, tego nie da się oglądać od dawna.

3

Chciałbym mieć takiego aganeta jak Klimala, być tak przeciętnym piłkarzem i zarabiać duży hajs...

0

Kurde Roque dawaj do Uśmiechniętej Polski, tu się będzie uśmiechać.

0

@esem91 ale to chyba tylko dlatego, że sytuacje Lewego i Świderskiego były wysoko w xG. Po za tym to my nie istnieliśmy w tym meczu, po I połowie mieliśmy 0.01 xG

0

@betonito a ja bym powiedział, że to i tak dużo. Tam konkurencja jest bardzo duża.

17

Podsumowanie Reprezentacji Polski

0

Może chociaż Kowal będzie odpalony na Kanale Zero xD

3

Modric ma ciemna przed oczami a daje piłki jakie przez całe życie Moder nie zagra.

2

Oglądanie Modricia to czysta przyjemność, takich piłkarzy co raz mniej.

7

Najlepszy występ Dawidowicza

5

Czemu my biegamy w zwolnionym tempie? Da się to jakoś na pilocie przyspieszyc?

0

Co to za moda z tymi białymi włosami?

2

ale ten Dawidowicz to baletnica, tragiczny obrońca, jakim cudem on gra.

11

Zalewski i 10 kawałków drewna.

0

Nasz obrona to jakiś żart xD

1

@FcPortoFan1999 diabeł

0

@bartekvisca i to jest właśnie smutne.
Taka Legia najnowsze obiekty a piłkarza na poziomie nawet średnim Europejskimi nie rozwinęli.

9

a i tak produkują więcej piłkarzy na swiatowym poziomie od nas

17

Co z tym Vegeta?

3

12

Messi w swojej lidze.

36

Stres cieplny xDDDD

1

Ciekawe kto go wyciągnie ze Sportingu.

1

@LeoMessiiBarcaPepa ale i tak by za wysoki na nas, takie 2.6 to maks

1

Dobra dawać już FlixBusa, tego się oglądać nie da.

2

a on jeszcze w Arsenalu został, powiedzenia życzę...

4

@priest9999 chyba, źle to napisał, bo Brighton wydało 231mln. Atletico 185mln

8

Polska kontuzja, kolejny młody z zerwanymi więzadłami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?