0

@Cvzx należało im się

2

Arsenal 4.06 xG - Leicester 0.27xG

xDDD

4

Wyciągnięcie Palmer to była kradzież.

79

Dziennikarz: Jestem kibicem Espanyolu
Lewandowski: Przykro mi.

2

MILF- Man I Love Flick

6

Najlepsza drużna świata.

5

0

@FcPortoFan1999 no to właśnie i tak jest duża szansa, że w losowaniu wygra taka drużyna a nie jakaś ekstraklasowa, która się prześliznie do finału

1

Puchar Polski to powinni wylosować komu dać, te rozgrywki nie mają żadnego sensu.

0

@Sulimo postawiłem na Lech, więc licz się z porażką.

12

@SinMistico pozytywnie, ponieważ w obecnej chwili to była zdecydowanie najlepsza opcja.

22

Zawsze był jedynym z nas :)

2

@Lukasz999 a czemu śmieszne? Najlepszy Defensywy pomocnik Świata, MVP Euro + wygranie Premier League i ME.

Chyba najbardziej niedoceniany piłkarz na świecie obecnie, on w City robi całą robotę.

Nawet suche liczby:
48 spotkań
10 bramek
11 asyst

21G/A

0

@LukaszFan tylko, że te 6 porażek z rzędu mieli razem z Pucharami (2mecze z Bodo i 2 z Ajaxem) w lidze tak źle nie było.

12

Niech przybywa:)

7

MVP to dziś Casado.

0

za karę chyba Flick każe zrobić 10 kółek wokół Barcelony.

7

Inigo ostatnio Profesor.

1

Naprawdę Fati musi być w beznadziejnym stanie, skoro nawet minuty nie dostaje a gra taki Ferran.

2

Casado z każdym meczem coraz lepiej.

3

a ten jeszcze pretensję o żółtą kartkę xDDD

46

Jak zobaczył przelew to się załamał.

0

za Tuska dwóch Polaków w Barcelonie.

0

@Herato wszystko zależy od tego jak będzie bronił.

0

@FcPortoFan1999 oby nie, tam ma kto bronić. niech się skupi na Barcelonie.

0

@Borry no chyba,że zagra tak genialny sezon, że go przekonają na dalszą grę.

18

Probierz:
Szczęsny jest za młody na kończenie kariery, jestem przekonany, że wciągu pół roku znajdzie sobie jakiś klub.

Trener gra w szachy 5D

1

@Azazel_Pazuzu ja to mam nadzieję, że on dziś zagra.

1

@tristan87 no gdzie? Trelowksi, Ameyew, Mosor i Makuch

0

@PatrykBarca Szczęsny nie odda tylko Barca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?