D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Podobno najwieksza kradzież xD
1
Ja wiem, że te aplikacje to słaby wyznacznik, ale ich algorytm naprawdę nie faworyzuje Defensywnych zawodników
. To, że on zrobił ocenę 8.01 (poziom Messiego) tylko pokazuje jak genialny sezon miał Hiszpan.
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1850917675968393275
28
I ten bol tyłka, że nie zasłużył, ludzie to jest Defensywny Pomocnik, tu trzeba mecze oglądać a nie wyniki na Flashscore sprawdzać...
8
@626 jest, bo jeśli Rodri po takim sezonie gdzie robi jakieś chore liczby jak na DP, dokłada do tego 4 trofea w tym Mistrzostwo Europy gdzie zostaje zawodnikiem turnieju to kiedy? Przypominam, że Modric za ładne bieganie na Mundialu dostał Balona
5
Rodri powinien to wygrać.
7
piękne :D
3
@tbas Rodri był najlepszy, tylko że jest DP I "nikt" go nie docenia.
0
10k ale chyba kupili za 7k, więc słaby deal.
1
@Stinger_ pewnie następne kręcenie
1
Nie no Bartłomiej zwalił licytację
0
@clyde to prawda, nie powinien był sprzedać, bo ta jest ułatwienie bardzo duże a kupili za grosze i przejmą wielką pulę dzięki temu
0
@FcPortoFan1999 nie, to dobra odpowiedź
0
jest i Złota skrzynka
11
@MesQueUnClub96 Guardiola vibe
0
Wisła Jopa czy Barca Hansiego Flicka?
0
Podobno nie będzie Znachora na TVP 1 listopada...
2
Każdy wyśmiewał Kowala z opinią na temat Szczęsnego a okazuję się, że miał rację.
8
Żeby tak Niemca lubić to się nie spodziewałem :)
0
ja oglądałem wczoraj na Eleven a o 11:00 jest powtórka na Canal+ Sport 5. Więc polecam z innym komentarzem obejrzeć i wam :)
19
Piękne :D
7
on chce grać tylko w piłkę...
https://x.com/psg_chief/status/1850290689747435891
11
ale to jest kocik i jeszcze ta asysta do Raphinii
0
@masa11 do F1 pewnie
1
Lewy najpierw po hiszpańsku, potem po Polsku, a teraz po angielsku.
9
Mbappe widzący obronę Barcelony.
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1850289208965173671
27
Tak bylo xD
9
ale piękny dziś Twitter xD
https://x.com/RizwanKumar0/status/1850281771956650368
1
@domalki1 bo dostał 0:4 to nie wytrzymał, jak kiedyś Mourinho z Tito.
64
Kiedyś spalone były lepsze.
33
Chwila przed tragedią xD