D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nasz człowiek :)
15
@Comentateiro i byłoby tylko 0;3
5
Bestia, że Atletico go za grosze puściło.
Oby mu szło, bo Hiszpania potrzebuje napastnika.
44
ale to jest psychiatryk.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1851167339389071548
34
Szukają innych Rodrigo.
https://x.com/Troll_Futballl/status/1851102877152133518
32
To była kradzież.
13
Dobranoc :)
6
@Sysia11 i to tylko liczby słabsze, bo na boisku nadal widać było magię u Messiego.
22
Bez litości
0
@Pedri16Future 8 otrzymanych za nic...
Tam psychiatra nie pomoże.
2
@Aragorn33 bo prawda jest taka, że Messi Ronaldo dostawali nagrody za bycie najlepszym piłkarzem świata, reszta tych ZP to jakiś miks bycia dobrym piłkarzem i sukcesy drużynowe.
8
I Ci ludzie którzy porównują jakieś śmieszne 33 G/A Viniciusa do statystyk Messiego czy Ronaldo. Oni w słabszych sezonach robili po 60-70 G/A...
0
a prawda jest taka że sami okradli Viniciusa, bo pewnie te głosy tak się rozkładały, że Carvajal i Bellingham zabrali zwycięstwo meczenikowi.
31
I to powinni gdzieś przypiąć.
39
Klasa Rodri.
0
Ból tyłka a to przecież ludzie z całego świata głosowali a nie jedna osoba sobie tak wybrała.
0
Skandal to to, że Carvajal nie jest przynajmniej 2.
18
No I Kowal racja.
5
Co on miał zrobić więcej żeby wygrać Balona? Zrobić Złotego Buta?
Miał trofea, dołożył do tego jakieś chore liczby jak na DP + każdy kto ogląda wie, jakim kotem na boisku jest Rodri, to jak się porusza, celność podań, ustawianie się, boiskowa inteligencja ponad przeciętna, do tego wielka klasa na boisku jak i po za.
A Vinicius:
Trofea miał, ale liczby takie sobie.
W La lidze lepszy był np. Dovbyk.
W lidze Mistrzów Kane
Zachowanie pozostawia wiele do życzenia.
Vinicius ma się w czym poprawić, Rodri chyba już nie, osiągnął perfekcję. Pamiętajmy też, że on poprzedni sezon też miał genialny w którym wygrał wszystkie trofea.
32
I dlatego tak go hejtują, bo jak ktoś nie ogląda meczów to ciężko dostrzec klase Rodriego.
12
Futbol wygrał, świetny piłkarz i świetny człowiek, wzór.
0
@daniel32778 nie no jest Busquets
16
Zabawa!!!
1
@Pressinho ciężki wybór.
ale jednak prowadzi Real Madryt gdzie masz pewne ułatwienia.
Leverkusen po sezonie gdzie zajęło 6 miejsce, a on robi sezon bez porażki w lidze i tylko jedna rysa jest w finale LE.
34
To też prawda, to co zrobił Alonso jednak bardziej imponujace.
17
i tak najlepszym piłkarzem na świecie jest Leo Messi. Nikt nie bawi się piłeczką lepiej od niego.
Nie da się tego zmierzyć, ale on nadal jest najlepszy.
Zamykam dyskusje, bo tu nie ma o czym dyskutować.
0
@BorzyKrzys pchanie? Ludzie, którzy głosują zazwyczaj pamiętaj końcówkę sezonu a tam Martinez miał spektakularne interwencje, to on wygrał Copa America Argentynie.
9
Za Tuska Gali ZP nie ma w TVP...
2
Bez niego Argentyna nie miałby żadnych trofeów.
https://x.com/WhatTheForkLads/status/1851002819522031765
13
Niektórzy to psychiatryk