D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiedyś nie przechodziła ta pula.
0
@Faro Lipton straszny, już się wkręciłem.
1
Wiedziałem, że wrzesień, bo jeździłem komunikacją za darmo wtedy z tej okazji
7
Kapitan Mistrzów AURA
0
ale mądrze licytuje ta niebieska, głos wkurzający ale myśli.
5
Awantura o kasę, aż się łezka zakręciła. Za małego rano się to oglądało.
5
Tak kleją Power Keeper
11
Szczęsny Mistrz :D
3
My przynajmniej przegraliśmy grając w 10
4
@draxidox a tytuł programu "Przejdźmy na Ty" xD
1
Piękna prezentacja.
Top10 na luzie.
0
Czekają przed bramą jak na wybór papieża.
0
@Deviler zależy co się wydarzy, jak będzie bronił kozacko i Barca coś wygra to możliwe, że zostanaie.
0
Jest i Gerard Martin xD
1
@fart oni mają dobry terminarz, nie zdziwie się jak wejdą do dalszej rundy.
PSV, Szachtar czy Sparta, oni mogą tak zrobić komplet punktów.
0
@snupson nie ma żadnej, więc trzeba negocjować cenę, wątpię że zejdą poniżej 200mln
0
@Muszynianka nie, bo w Brighton też nie grał.
10
To tylko pokazuje jak tragiczny jest Fati, skoro nie może wygrać rywalizacji z Ferranem.
2
@Luciano99 a daj spokój, kto to słyszał.
7
@Transu96 odtworzyli zdjęcie Siary i Wąskiego.
10
Chłopaki czekają :D
2
no to penalty a favor del real madrid
8
Vinicius jest obrzydliwy...
21
Moim zdaniem za takie zachowanie kibiców Atletico penalty a favor del real madrid
1
@macio_944 on wrócił, czarny Pan się odrodził.
0
Polskiej ligi to się nie da zrozumieć, tydzień temu Radomiak z Koroną grał jak Brazylia 2002 a teraz ze słabym Zagłębiem nie potrafią pod bramkę podejść...
29
Pogba:
"Tylko raz w karierze przeprosilem piłkarza po tym jak pokonaliśmy jego drużynę. Tym piłkarzem był Messi podczas MŚ 2018. Podszedłem do niego, przytuliłem i powiedzielem "Przepraszam."
Nie zasłużył na porażkę.
Dał futbolowi bardzo wiele, jest najlepszym piłkarzem w historii i wygrane przez niego MŚ 22 były dla mnie czymś normalnym, bo on na to zasługiwał już wcześniej, ale okoliczności nie były sprzyjające.
Jest bardzo skromny, nigdy nie mówi, że jest najlepszy i dlatego właśnie nim jest, szanuję go bardzo i na zawsze będzie moim idolem."
1
@Lionel_Messi10 Run,Barry! Run!
2
Szatnia się buntuję, bo przychodzi bramkarz, który może im pomocy jakiś mecz wybronić xD
1
@Czajka90 postawie na nich i im się passa skończy.