5

0:4 a niedosyt jest, że nie wyżej:D

2

Mbappe nadal nie ogarnia spalonego.

4

@DragonxNF żeby Viniciusowi smutno nie bylo

4

@TheNekro94 a za Flicka będziesz miał 12:4. Calma

3

@Sulimo kto taki?

0

@Cule2013 lepiej nosi, świat się zmienia na lepsze.

0

@Uukasz_93 tylko za kogo? Szkoda będzie kogoś na ławkę wysłać.

0

Ten co przerzucił :o

2

Szczęsny to łapie.

3

Casado czyści jak Domestos

0

ale Neuer to dziś broni jak Pena

0

Przynajmnie się patrzy na Fermina.

2

I pomyśleć, że Xavi uważał Oriola Romeu za lepszego piłkarza od Casado xDD

0

Jak ja długo czekałem na taki mecz :)

2

Fermin Partidazo gra.

1

Tu to pachnie 2:8

2

ale gniotą nas strasznie

0

W tym sezonie to jakiś chyba rekord anulowanych bramek przeciwko nam.

0

ale on ma czas reakcji xDDD

2

Tyle ile strzałów celnych Bayernu, tyle będzie bramek.

1

ale Fermin też jest piękny, mocno niedoceniany piłkarz

0

Raphinha? To jest kur*a Ronaldinho

0

Oby Bayern dziś strzały niecelne.

1

@Kapitan hawk jak będziesz stawiał, to wstaw a my postawimy odwrotnie i La Rambla będzie bogata.

0

Najmądrzejszy kibic Realu.

0

@MOLESTA nie widzisz, że pierwszy mecz to Górnik - Wisła? Autor tego posta użył tu sarkazmu.

1

@654321 pewnie Boston znowu

4

0

@SelloutCrowd bo każdy wie, że prędzej czy później Pena zawali mecz i wtedy potrzebny będzie bramkarz, który potrafi bronić.

12

Tak będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?