D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
0:4 a niedosyt jest, że nie wyżej:D
2
Mbappe nadal nie ogarnia spalonego.
4
@DragonxNF żeby Viniciusowi smutno nie bylo
4
@TheNekro94 a za Flicka będziesz miał 12:4. Calma
3
@Sulimo kto taki?
0
@Cule2013 lepiej nosi, świat się zmienia na lepsze.
0
@Uukasz_93 tylko za kogo? Szkoda będzie kogoś na ławkę wysłać.
0
Ten co przerzucił :o
2
Szczęsny to łapie.
3
Casado czyści jak Domestos
0
ale Neuer to dziś broni jak Pena
0
Przynajmnie się patrzy na Fermina.
2
I pomyśleć, że Xavi uważał Oriola Romeu za lepszego piłkarza od Casado xDD
0
Jak ja długo czekałem na taki mecz :)
2
Fermin Partidazo gra.
1
Tu to pachnie 2:8
2
ale gniotą nas strasznie
0
W tym sezonie to jakiś chyba rekord anulowanych bramek przeciwko nam.
0
ale on ma czas reakcji xDDD
2
Tyle ile strzałów celnych Bayernu, tyle będzie bramek.
1
ale Fermin też jest piękny, mocno niedoceniany piłkarz
0
Raphinha? To jest kur*a Ronaldinho
0
Oby Bayern dziś strzały niecelne.
1
@Kapitan hawk jak będziesz stawiał, to wstaw a my postawimy odwrotnie i La Rambla będzie bogata.
0
Najmądrzejszy kibic Realu.
0
@MOLESTA nie widzisz, że pierwszy mecz to Górnik - Wisła? Autor tego posta użył tu sarkazmu.
1
@654321 pewnie Boston znowu
4
Pierwszy mecz najciekawszy.
https://x.com/A91636/status/1848640602562298007
0
@SelloutCrowd bo każdy wie, że prędzej czy później Pena zawali mecz i wtedy potrzebny będzie bramkarz, który potrafi bronić.
12
Tak będzie.