2

Nie chcę was martwić, ale możemy to chyba przegrać

0

Niech on zdejmie tą "10"

0

a może Gerard Martin?

1

ale dziś nas pressingiem zajechali

6

Podania Blade to jest tragedia, jak można być tak niedokładnym.

0

Sociedad spuchnie

1

Tylko kogo on ma wpuścić? Fatiego co ostatnio bramkę strzelił jak Mieszko I żył.

7

Stoją jak widły w gnoju.

0

Pena jaka wizja gry.

6

Tam kopyto Borka wyskoczyło na Varze.

1

@Comentateiro w tym meczu to i Raphinha z Pedrim też nie.

0

Amorim się skończył.

1

@Hosh tak tragicznej drużyny w Ekstraklasie to chyba nie widziałem, bo były ŁKS-y itd. ale ich chociaż czasem się przyjemnie oglądało a Śląska oglądać się nie da.

1

@kanver_ Mbappe blokował Bracole

1

@Azazel_Pazuzu no nie wiem, Tarczyński ma swoje 5 minut teraz i na tej Ameryce może zrobić kampanię.

0

Czyżby startował na Prezydenta?

3

Guardiola bez Rodriego nie wygra meczu żadnego.

0

@MateS no I tak powinno być, bo na razie nie widzę sensu wpychania Araujo jak Cubarsi z Martinezem świetnie współpracują.

1

No i co hejterzy?


4

Chyba dożyjemy czasów gdzie dwa Polskie zespoły będą walczyć o LM a nie tylko 1.

18

Jak nie był premierem to spoko

7

Byłoby za pięknie bez Peña w bramce

1

Szczęsny to wyciąga.

0

Nie kop z Czuba.

0

Pena kapitanem, widziałem wszystko, można umierać.

0

Gerard Martin to młodszy brat Pinokia

5

Słupek lepszy przegląd pola od de Jonga

0

de Jong i Gerard Martin bracia pierdo*ec

3

de Jong do zmiany, takiego pressingu to nawet Messi nie robi.

0

Najlepszy Środkowy obrońca Świata, Barceloński Sergio Ramos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?