D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie chcę was martwić, ale możemy to chyba przegrać
0
Niech on zdejmie tą "10"
0
a może Gerard Martin?
1
ale dziś nas pressingiem zajechali
6
Podania Blade to jest tragedia, jak można być tak niedokładnym.
0
Sociedad spuchnie
1
Tylko kogo on ma wpuścić? Fatiego co ostatnio bramkę strzelił jak Mieszko I żył.
7
Stoją jak widły w gnoju.
0
Pena jaka wizja gry.
6
Tam kopyto Borka wyskoczyło na Varze.
1
@Comentateiro w tym meczu to i Raphinha z Pedrim też nie.
0
Amorim się skończył.
1
@Hosh tak tragicznej drużyny w Ekstraklasie to chyba nie widziałem, bo były ŁKS-y itd. ale ich chociaż czasem się przyjemnie oglądało a Śląska oglądać się nie da.
1
@kanver_ Mbappe blokował Bracole
1
@Azazel_Pazuzu no nie wiem, Tarczyński ma swoje 5 minut teraz i na tej Ameryce może zrobić kampanię.
0
Czyżby startował na Prezydenta?
3
Guardiola bez Rodriego nie wygra meczu żadnego.
0
@MateS no I tak powinno być, bo na razie nie widzę sensu wpychania Araujo jak Cubarsi z Martinezem świetnie współpracują.
1
No i co hejterzy?
4
Chyba dożyjemy czasów gdzie dwa Polskie zespoły będą walczyć o LM a nie tylko 1.
18
Jak nie był premierem to spoko
7
Byłoby za pięknie bez Peña w bramce
1
Szczęsny to wyciąga.
0
Nie kop z Czuba.
0
Pena kapitanem, widziałem wszystko, można umierać.
0
Gerard Martin to młodszy brat Pinokia
5
Słupek lepszy przegląd pola od de Jonga
0
de Jong i Gerard Martin bracia pierdo*ec
3
de Jong do zmiany, takiego pressingu to nawet Messi nie robi.
0
Najlepszy Środkowy obrońca Świata, Barceloński Sergio Ramos.