0

@SnieguPlock raczej nie ustawka, ale różnica wieku 30 lat.
Młody chłop w swoim prime walczy z 58 letnim chłopem i mimo, że Tyson był wybitny to chyba wieku nie oszuka i młody go wykończy. Tym bardziej, że Paul to nie jakiś amator co o boksie pojęcia nie ma.

0

No kolejny ofensywny zawodnik im potrzebny, na ławce jeszcze miejsce jest.

5

@Zoker ale masz przynajmniej "czystą wodę" w Wiadomościach.

0

@sergio5 ale Vinicius przynajmniej wygrał ZP...

0

Po raz trzeci w Romie, może do trzech razy sztuka.

2

@draxidox
Pewnie dlatego

0

ale on mówi z głowy a Ty z komputera.

4

@urbipl Reacher

40

@Bobo25 raczej tu też chodzi o sposób w jakim ten Pan to mówi, on się z tego śmieje.

12

@Jakchcesz umówi 100 wizyt i ma 5k, nawet mieszkania nie musi wynajmować.

1

@Irmscher10 a najgorsze, że on zarabia z 15k z naszych pieniędzy.

52

Najważniejsze, że PiS nie rządzi a my się uśmiechamy.

3

@Arden dlatego chce zarabiać tyle samo co mężczyźni w piłce, bo na tapete to idą miliony.

0

@Faro jak przy trzymasz dłużej link, to się pojawia przejście do x od razu. (Na telefonie)

1

Reprezentacje to największe dziadostwo, powinny być tylko przerwy na eliminacje do MŚ/Euro a reszta rozgrywek/mecze towarzyskie do zaorania.

4

@barteq co obronił? Ta sytuacja gdzieś sam rywalowi zrobił okazję?

1

@Messibestplayerintheworld ale tam trochę inna sytuacja, bo był faul, zawsze mogą powiedzieć, że według nich nie było itd.
A tu pomylili nogi, tego się wybronić nie da

0

Mam nadzieję, że Ci Var-owcy więcej tam nie usiądą, nie może to przejść bez żadnych konsekwencji. To jest skandal co oni za decyzje podjęli.

2

potwór!

5

@LukaszFan tak jak po Osasunie, zapominamy i maszyna jedzie dalej.

8

Lewy jako Oswald Cobblepot.

1

@VeB 1899 to jest skandal, bo ten mecz inaczej by wyglądał, na pewno o porażkę byłoby trudniej, no ale co zrobić.
a przez resztę meczu na punkty nie zasłużyliśmy.

0

@FcPortoFan1999 to żeś pocieszył xD

20

Flick klasa, bez szukania winnych. Byliśmy dziś słabi i trzeba to zaakceptować.

15

On jest chory, nawet zdjęcie przerobił xD

2

Jeszcze jakiś John Lennon xD

3

Zjechany Fermin, ale Pedri dużo gorszy mecz.

3

Chyba wszyscy tą sraczkę mieli, tyle niedokładności to jakaś tragedia.

1

Te różne to też, Martinez umie w główki to oni ciągle na krótko grają, nigdy z tego zagrozenia nie zrobiliśmy.

2

Nie chcę was martwić, ale możemy to chyba przegrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?