D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SnieguPlock raczej nie ustawka, ale różnica wieku 30 lat.
Młody chłop w swoim prime walczy z 58 letnim chłopem i mimo, że Tyson był wybitny to chyba wieku nie oszuka i młody go wykończy. Tym bardziej, że Paul to nie jakiś amator co o boksie pojęcia nie ma.
0
No kolejny ofensywny zawodnik im potrzebny, na ławce jeszcze miejsce jest.
5
@Zoker ale masz przynajmniej "czystą wodę" w Wiadomościach.
0
@sergio5 ale Vinicius przynajmniej wygrał ZP...
0
Po raz trzeci w Romie, może do trzech razy sztuka.
2
@draxidox
Pewnie dlatego
0
ale on mówi z głowy a Ty z komputera.
4
@urbipl Reacher
40
@Bobo25 raczej tu też chodzi o sposób w jakim ten Pan to mówi, on się z tego śmieje.
12
@Jakchcesz umówi 100 wizyt i ma 5k, nawet mieszkania nie musi wynajmować.
1
@Irmscher10 a najgorsze, że on zarabia z 15k z naszych pieniędzy.
52
Najważniejsze, że PiS nie rządzi a my się uśmiechamy.
3
@Arden dlatego chce zarabiać tyle samo co mężczyźni w piłce, bo na tapete to idą miliony.
0
@Faro jak przy trzymasz dłużej link, to się pojawia przejście do x od razu. (Na telefonie)
1
Reprezentacje to największe dziadostwo, powinny być tylko przerwy na eliminacje do MŚ/Euro a reszta rozgrywek/mecze towarzyskie do zaorania.
4
@barteq co obronił? Ta sytuacja gdzieś sam rywalowi zrobił okazję?
1
@Messibestplayerintheworld ale tam trochę inna sytuacja, bo był faul, zawsze mogą powiedzieć, że według nich nie było itd.
A tu pomylili nogi, tego się wybronić nie da
0
Mam nadzieję, że Ci Var-owcy więcej tam nie usiądą, nie może to przejść bez żadnych konsekwencji. To jest skandal co oni za decyzje podjęli.
2
potwór!
5
@LukaszFan tak jak po Osasunie, zapominamy i maszyna jedzie dalej.
8
Lewy jako Oswald Cobblepot.
1
@VeB 1899 to jest skandal, bo ten mecz inaczej by wyglądał, na pewno o porażkę byłoby trudniej, no ale co zrobić.
a przez resztę meczu na punkty nie zasłużyliśmy.
0
@FcPortoFan1999 to żeś pocieszył xD
20
Flick klasa, bez szukania winnych. Byliśmy dziś słabi i trzeba to zaakceptować.
15
On jest chory, nawet zdjęcie przerobił xD
2
Jeszcze jakiś John Lennon xD
3
Zjechany Fermin, ale Pedri dużo gorszy mecz.
3
Chyba wszyscy tą sraczkę mieli, tyle niedokładności to jakaś tragedia.
1
Te różne to też, Martinez umie w główki to oni ciągle na krótko grają, nigdy z tego zagrozenia nie zrobiliśmy.
2
Nie chcę was martwić, ale możemy to chyba przegrać