1

Jak można mieć tyle pecha co Flick, tyle kontuzji, jakaś masakra.

1

ale to jest MECZYHO :O

1

weźcie tego Ter Stegena, błagam...

0

City bez Rodriego nie wygra meczu żadnego.

0

a trzeba było wrócić do Polski.

24

Oni chcą tylko grać w piłkę.


0

Cudowny jest ten Real xD

0

Aston Villa ostatnio mistrzowie combacku

0

ale pewnie znowu lepsza drużyna przegrała.

4

Jedyna nadzieja dla Ter Stegena

2

@norbi77 sofa nie przewidziała algorytmu Ter Stegena. To co on odwalał, nie da się przełożyć na statystyki.

1

Oni już wtedy wiedzieli

0

Casado kontuzja?

0

Ter Stegen średnio broni, ale za to coraz słabiej gra nogami.

0

@tristan87 będziemy klękać przed meczami?

2

Mati przeprosił za swoje teksty :D

4

@macio_944 zbyt długie, nie oglądam.

3

I to nie jest faul? xDD

3

Bayern: co jest chłopaki 8:2, Gracie dalej?
Dinamo: kurde dajcie spokój, my mamy po 14 lat

1

trener Stuttgartu reakcja jak każdego z nas.

4

Fajny jest ten Stuttgart.

37

Klasycznie, Stuttgart zmarnował swoje setki.
Teraz czekam na bramke z tyłka Realu.

Edit. Zdążyłem wysłać i bramka xD

2

Poziom Wisły spadł.

1

@MesQueUnClub96 minimalne

1

Ci dalej w szoku dlaczego trybuny tak nie lubią Viniciusa...

0

@vangoor wtedy byliśmy nieśmiertelni

0

Jak był w klubie Vermaelen to innych kontuzjowanych nie było.

2

@Bobert_Kubicki największą szansę chyba dostał od Stana w KTS, to miesiąca nie wytrzymał.

4

1

Gościu który sam sędziować nie potrafił ocenia pracę innego sędziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?