D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak można mieć tyle pecha co Flick, tyle kontuzji, jakaś masakra.
1
ale to jest MECZYHO :O
1
weźcie tego Ter Stegena, błagam...
0
City bez Rodriego nie wygra meczu żadnego.
0
a trzeba było wrócić do Polski.
24
Oni chcą tylko grać w piłkę.
0
Cudowny jest ten Real xD
0
Aston Villa ostatnio mistrzowie combacku
0
ale pewnie znowu lepsza drużyna przegrała.
4
Jedyna nadzieja dla Ter Stegena
2
@norbi77 sofa nie przewidziała algorytmu Ter Stegena. To co on odwalał, nie da się przełożyć na statystyki.
1
Oni już wtedy wiedzieli
0
Casado kontuzja?
0
Ter Stegen średnio broni, ale za to coraz słabiej gra nogami.
0
@tristan87 będziemy klękać przed meczami?
2
Mati przeprosił za swoje teksty :D
4
@macio_944 zbyt długie, nie oglądam.
3
I to nie jest faul? xDD
3
Bayern: co jest chłopaki 8:2, Gracie dalej?
Dinamo: kurde dajcie spokój, my mamy po 14 lat
1
trener Stuttgartu reakcja jak każdego z nas.
4
Fajny jest ten Stuttgart.
37
Klasycznie, Stuttgart zmarnował swoje setki.
Teraz czekam na bramke z tyłka Realu.
Edit. Zdążyłem wysłać i bramka xD
2
Poziom Wisły spadł.
1
@MesQueUnClub96 minimalne
1
Ci dalej w szoku dlaczego trybuny tak nie lubią Viniciusa...
0
@vangoor wtedy byliśmy nieśmiertelni
0
Jak był w klubie Vermaelen to innych kontuzjowanych nie było.
2
@Bobert_Kubicki największą szansę chyba dostał od Stana w KTS, to miesiąca nie wytrzymał.
4
Powrót Janczyka odc. 7890
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1836001508644565132
1
Gościu który sam sędziować nie potrafił ocenia pracę innego sędziego.