D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 ale tego Bogusza to mógłby spróbować.
0
@Adran360 czemu jest tu Chelsea?
2
@bartas97 no i Sebastian Musiolik
21
To był jakiś błąd systemu.
1
@Tomek54321 na Canal+, ale chyba trzeba dodatkowo zapłacić
1
Admin tego konta żyje w swoim świecie...
15
@Kapitan hawk na Cafe Bernabeu na pewno nie, bo tam nikogo nie ma.
0
@Kgorecki2500 za darmo to uczciwa cena;)
1
@Messibestplayerintheworld mój błąd, myślałem, że jutro jest już 5 września;)
9
Przypominam, że od 5 września można odebrać FM24 za darmo :)
55
My krok przed Netflixem .
30
Był kontakt
10
Sędziowanie w La Liga...
0
@Marian_Pazdzioch sytuacja win win
1
13 godzina a już kupon Górnik uwalił xD
86
Kibice Barcelony po erze Koemana i Xaviego:
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1829965588355027442
40
ale ja go lubię:)
0
@Linnox w tym przypadku to i nawet Ferran Torresić by nie pomógł.
2
@partymaker jak stary? Nadal najbardziej aktualny, który kosztuje 200zl.
A Nowy dopiero będzie w Listopadzie.
1
@cules100pro może jest karłem i stara się o dziecko.
11
Na Epic Games za darmo od 5 września
0
Ktoś chyba dobrze mówił, że Mbappe będzie miał ciężko w Realu, bo przez Viniciusa będzie musiał grać na "9" a tam traci dużo ze swoich atutów.
4
Mingueza chyba idzie po sezon życia.
3 mecze
2 bramki
2 asysty
1
@Xaviball grając w FM to 17 punktów gdzieś potrzeba na bezpośredni awans do barażów trzeba 10.
14
Polecam zagrać jeden sezon w FM, bardzo szybko ogarniecie zasady.
A tak w skrócie:
-Gramy 8 meczów z 8 innymi drużynami bez rewanżów
- 4 mecze u siebie 4 na wyjeździe
- jest jedna tabela ligowa dla wszystkich 36 drużyn
- drużyny które po 8 meczach zajmą miejsca od 1-8 wchodzą bezpośrednio do Play-offow
- drużyny z miejsc 9-24 grają baraż (2 mecze), 8 drużyny przechodzi dalej.
-miejsca 25-36 odpadają z Pucharów
26
@MesQueUnClub96 Ci co go lubią to pewnie i tak będą na kolanach ten kanał oglądali.
33
Tu kolejna perełka, ale on jest odklejony...
1
Rabiot, kolejny mokry sen dziennikarzy.
1
@DLFCB w szoku jestem, że Mistrz kraju nie wchodzi bezpośrednio.
0
@KrwawiaceoczyVEB ale Kounde przypadkowy stempel, gol musi być anulowany...