La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

5

Co on miał zrobić więcej żeby wygrać Balona? Zrobić Złotego Buta?
Miał trofea, dołożył do tego jakieś chore liczby jak na DP + każdy kto ogląda wie, jakim kotem na boisku jest Rodri, to jak się porusza, celność podań, ustawianie się, boiskowa inteligencja ponad przeciętna, do tego wielka klasa na boisku jak i po za.

A Vinicius:
Trofea miał, ale liczby takie sobie.
W La lidze lepszy był np. Dovbyk.
W lidze Mistrzów Kane
Zachowanie pozostawia wiele do życzenia.

Vinicius ma się w czym poprawić, Rodri chyba już nie, osiągnął perfekcję. Pamiętajmy też, że on poprzedni sezon też miał genialny w którym wygrał wszystkie trofea.

0

@D10SLEO strzelił w finale LM gola sezon temu i to gola na wage triumfu.

Wtedy byl rok MS i byl Messi, Mbappe a Haaland porobil rekordy w PL i zloty but i krol strzelcow LM

Wlasciwie byl tylko za nimi i KdB

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?