2

Widać, że Olmo brakuje.

0

@Azi Laporta po Xaviego

10

1

Spokojnie mamy jeszcze Rekina na ławce, to będzie ten sezon jak odpali.

0

@tomek8756 oj tak byczq

0

Dawajta Xaviego z powrotem!

2

@Kapitan hawk I zespół Jarzębina

0

Dani Olmo Welcome to Barcelona | Maradona Song|

1

@Pawel13sz na kanale Barcelony

0

Stroje bramkarskie tragiczne.

4

Flick jest od 2 miesięcy a już gra o najważniejsze trofeum.

13

@Rust_Cohle panuje optymizm

0

już się nie dziwię czemu udostępnili ten mecz za darmo.

2

@PIWOSZ89 Rekin 30+30

4

1

@Bulbulator czyżby powrót do Lechii Gdańsk?

45

Rozgrzewka Chelsea :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCB24 jak Andre Gomes, Valencia nadal czeka na hajs od wygrania ZP

6

@tristan87 ten klub jest chory

0

Pedro Neto w sezonie 23/24
20 spotkań
2 bramki
9 asyst

60mln za 24 letniego grającego na skrzydle Portugalczyka. No Chelsea klasa transfery xD

1

@mekston to jest najlepszy piłkarz wszechświata

2

Romero rok temu nabrał wszystkich na Neymara a teraz na Nico.

1

@Danny Gaucho gdybym odebrał wszystkie grosiki to kupiłbym sobie Nico do domu.

1

@Arden sama prawda, nawet w Barcelonie to widać, ile razy tu można było przeczytać, że Fermin się nie nadaje do gry jak notował słabszy występ.

0

Finlandia 0 medali na IO

Tam to jest kryzys w sporcie, bo i nawet na Zimowych IO już tak dobrze im nie idzie.

8

@Kapitan hawk ja trzymałem mydło

3

@Kazragore na IO powinna być taka konkurencja, gracze Puszczy całe podium.

4

Analizuje te plotki, pytałem trochę na mieście i wydaje się, że transfer Nico jest sprawą otwartą, bo może przyjść ale również istnieje opcja, że nie. Najbliższe 48h będzie kluczowe, jeśli po tym czasie nic się nie wydarzy, zapewne będzie potrzeba kolejnych 48h.
[D10SLEO] (0)

1

@MesQueUnClub96 podobno turbo talent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?