D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zadafcb nie wiem o co w tym sporcie chodzi
2
@Kubsoleon żeby za zupę tyle płacić
5
@Encore kolejny, którego Messi "dotknął"
3
- No co jest chłopaki? Gracie dalej?
- Curry, ale my mamy po 14 lat.
4
Nie no Curry to jak granie na kodach.
1
@NeroTFP1 ajj przeczytałem, że to twoje plusy i minusy xD
0
a może ten Neymar na lewe skrzydło, potrafi szarpnąć.
1
@NeroTFP1 nie no Maria Andrejczyk też minus, biorąc pod uwagę na jakim słabym poziomie stał ten konkurs.
1
@MesQueUnClub96 spoko oglądać, ale tego tak naprawdę nie da się obiektywnie ocenić.
1
@Encore w przyjęciu dziś na jakimś kosmicznym poziomie, te bomby Leona w punkt przyjmował.
2
@MesQueUnClub96 kto to wymyślił? IO w sędziowaniu.
0
@Comentateiro no to prawda, ale myślałem że taki GOAT jak Tusk da radę to odwrócić.
1
Tusk zaczął rządzić i najgorsze IO od 68 lat.
12
ale beznadziejny poziom oszczepu, tym bardziej boli brak medalu.
0
Gdyby tej wspinaczki nie wymyślili, to byśmy nie mieli żadnego złota, to jest dramat.
(No chyba, że w boksie jeszcze wygra)
0
To nie jest dzień Marii, widać że nie ma tam mocy w ręce, szkoda...
0
@Popitek12 normalnie na nogach
2
@Rastafarnianin bo tam nie można na hulajnodze, dziwny przepis, ale takie są te IO.
0
@Gibbon_FCB te sparingi to sobie można wsadzić wiadomo gdzie.
1
Środek obrony United xDDD
0
@JohnnySilverhand Ben Brereton Diaz właśnie odszedł do Southampton, spóźniliśmy się.
17
Nie żeby coś, ale piłkarze z Francją zremisowali.
0
Ciężko to będzie odwrócić, Francuzi nakręceni + kibice robią robotę.
1
@mkord Gacek też był dobry
0
Dziennikarz:
Netflix czy Amazon Prime?
Endrick:
VHS czasem też DVD.
(Twitter)
0
@Miszak żeby znowu nie zszedł po 5 minitach
0
@mkord a tym bardziej koszykówki
0
Oby Francja powtórzyła to samo jutro.
0
Paulino przystojny chłopak
1
@kulek22 chyba Natalia Kaczmarek