2

@zadafcb nie wiem o co w tym sporcie chodzi

2

@Kubsoleon żeby za zupę tyle płacić

5

@Encore kolejny, którego Messi "dotknął"

3

- No co jest chłopaki? Gracie dalej?
- Curry, ale my mamy po 14 lat.

4

Nie no Curry to jak granie na kodach.

1

@NeroTFP1 ajj przeczytałem, że to twoje plusy i minusy xD

0

a może ten Neymar na lewe skrzydło, potrafi szarpnąć.

1

@NeroTFP1 nie no Maria Andrejczyk też minus, biorąc pod uwagę na jakim słabym poziomie stał ten konkurs.

1

@MesQueUnClub96 spoko oglądać, ale tego tak naprawdę nie da się obiektywnie ocenić.

1

@Encore w przyjęciu dziś na jakimś kosmicznym poziomie, te bomby Leona w punkt przyjmował.

2

@MesQueUnClub96 kto to wymyślił? IO w sędziowaniu.

0

@Comentateiro no to prawda, ale myślałem że taki GOAT jak Tusk da radę to odwrócić.

1

Tusk zaczął rządzić i najgorsze IO od 68 lat.

12

ale beznadziejny poziom oszczepu, tym bardziej boli brak medalu.

0

Gdyby tej wspinaczki nie wymyślili, to byśmy nie mieli żadnego złota, to jest dramat.
(No chyba, że w boksie jeszcze wygra)

0

To nie jest dzień Marii, widać że nie ma tam mocy w ręce, szkoda...

0

@Popitek12 normalnie na nogach

2

@Rastafarnianin bo tam nie można na hulajnodze, dziwny przepis, ale takie są te IO.

0

@Gibbon_FCB te sparingi to sobie można wsadzić wiadomo gdzie.

1

Środek obrony United xDDD

0

@JohnnySilverhand Ben Brereton Diaz właśnie odszedł do Southampton, spóźniliśmy się.

17

Nie żeby coś, ale piłkarze z Francją zremisowali.

0

Ciężko to będzie odwrócić, Francuzi nakręceni + kibice robią robotę.

1

@mkord Gacek też był dobry

0

Dziennikarz:
Netflix czy Amazon Prime?

Endrick:
VHS czasem też DVD.

(Twitter)

0

@Miszak żeby znowu nie zszedł po 5 minitach

0

@mkord a tym bardziej koszykówki

0

Oby Francja powtórzyła to samo jutro.

0

Paulino przystojny chłopak

1

@kulek22 chyba Natalia Kaczmarek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?