D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przydałby się nam Grozer na ataku.
0
@RoberDzik podobnie jak na MŚ
1
@Sulimo bo na ławce Kaczmarek, który także jest tragiczny.
1
Nie da się wygrać bez atakującego.
0
Za długo nie zajedziemy grając jednym skrzydłem.
1
@JordiAlbion tylko oni widać, że bez formy, więc i w ćwierćfinale w czapkę.
0
Giannelli jest przegenialny.
0
Gorzej niż piłkarze.
2
@Luciano99 i nie zapominaj o tym, że nie podał Raphinhi.
13
Władze Lipska: Olmo nie będzie tani.
Władze Barcelony: Świetnie, my lubimy tak.
0
@AndresCuccittini ma wrażenie, że jeszcze więcej tego będzie.
Niestety ludzie lubią taka "rozrywkę".
0
@tbas Maryla korzysta z tego od lat i wygląda jak modelka.
3
@Luciano99 ale ten z roku 93', to był Kozak. Niestety więzadła zerwane i kariera zmarnowana.
1
@tomek8756 po jakiemu to?
0
Nie no weźcie mi tego Olmo...
Nie dość że piłkarz na pozycję gdzie mamy Pedriego czy Fermina, to jeszcze gościu co od 3 sezonów opuszcza srednio 20 meczów na sezon przez kontuzje...
2
@escarabajo coś czuję, że podzieli los Koneckiego. Kozak w 2. Bundeslidze a za słaby na 1. Bundeslige
11
@Yamal_Williams nie no pieniądze dostaną za medale.
2
@Reviven a to nie można było wysłać jakiego scouta i przyjrzeć mu się dokładnie.
My to tylko filmiki na YT widzimy a tam to i Brożek wyglądał jak prime Ronaldo.
5
@Kibic_83 tak trzymać Lipsk!
0
@Kredon co to jest 0.07 do poprawienia, na luzie to robi
0
@Zoker już chyba tak raz zrobił, gdzie wtedy był bez żadnej konkurencji a złoto miało być formalnością.
0
@Popitek12 tylko Ewa Swoboda
0
Zwoliński zaraz hattrick, calma!
3
@Yamal_Williams albo chociaż taki Cristian Tello
3
@barcelonaLM i też w tenisie.
4
Ona nie umie grać w tego ping ponga, jeszcze jakaś dziwną paletkę ma.
0
@Safrani i ten Piotr Grzelczak co włączył Prime Ibrahimovicia
0
Jedno jest pewne, remisu tu nie będzie.
8
@Death_voice bo na ludzi działa takie coś jak zobaczą, że ktoś im pieniądze "daje".
A partie później przez parę lat będą mogli mówić, ze dawali a tamci to nie
1
@macio_944 jak ja chodziłem to takich nie było