0

Przydałby się nam Grozer na ataku.

0

@RoberDzik podobnie jak na MŚ

1

@Sulimo bo na ławce Kaczmarek, który także jest tragiczny.

1

Nie da się wygrać bez atakującego.

0

Za długo nie zajedziemy grając jednym skrzydłem.

1

@JordiAlbion tylko oni widać, że bez formy, więc i w ćwierćfinale w czapkę.

0

Giannelli jest przegenialny.

0

Gorzej niż piłkarze.

2

@Luciano99 i nie zapominaj o tym, że nie podał Raphinhi.

13

Władze Lipska: Olmo nie będzie tani.

Władze Barcelony: Świetnie, my lubimy tak.

0

@AndresCuccittini ma wrażenie, że jeszcze więcej tego będzie.
Niestety ludzie lubią taka "rozrywkę".

0

@tbas Maryla korzysta z tego od lat i wygląda jak modelka.

3

@Luciano99 ale ten z roku 93', to był Kozak. Niestety więzadła zerwane i kariera zmarnowana.

1

@tomek8756 po jakiemu to?

0

Nie no weźcie mi tego Olmo...
Nie dość że piłkarz na pozycję gdzie mamy Pedriego czy Fermina, to jeszcze gościu co od 3 sezonów opuszcza srednio 20 meczów na sezon przez kontuzje...

2

@escarabajo coś czuję, że podzieli los Koneckiego. Kozak w 2. Bundeslidze a za słaby na 1. Bundeslige

11

@Yamal_Williams nie no pieniądze dostaną za medale.

2

@Reviven a to nie można było wysłać jakiego scouta i przyjrzeć mu się dokładnie.
My to tylko filmiki na YT widzimy a tam to i Brożek wyglądał jak prime Ronaldo.

5

@Kibic_83 tak trzymać Lipsk!

0

@Kredon co to jest 0.07 do poprawienia, na luzie to robi

0

@Zoker już chyba tak raz zrobił, gdzie wtedy był bez żadnej konkurencji a złoto miało być formalnością.

0

@Popitek12 tylko Ewa Swoboda

0

Zwoliński zaraz hattrick, calma!

3

@Yamal_Williams albo chociaż taki Cristian Tello

3

@barcelonaLM i też w tenisie.

4

Ona nie umie grać w tego ping ponga, jeszcze jakaś dziwną paletkę ma.

0

@Safrani i ten Piotr Grzelczak co włączył Prime Ibrahimovicia

0

Jedno jest pewne, remisu tu nie będzie.

8

@Death_voice bo na ludzi działa takie coś jak zobaczą, że ktoś im pieniądze "daje".

A partie później przez parę lat będą mogli mówić, ze dawali a tamci to nie

1

@macio_944 jak ja chodziłem to takich nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?