D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@TR3YWAY już to słyszałem przy każdym nowym trenerze, że teraz to ruszy, bo coach kładzie nacisk na przygotowanie fizyczne.
0
@aspr1me trochę od Guardioli czegoś mógł się nauczyć z więc po nieudanej przygodzie w Burnley od razu bym go nie skreślał.
0
@tomek8756 no dolara nie przywiózł, bo w złotówkach miał milion
0
@FcPortoFan1999 jest jaka jest, ale jest :D
0
@barcelonaLM ale lepiej jakby był w piątek
0
@Chucky umiejętności trenerskie poprzedników
1
@Emhyr i to początek zalet Papieża Franciszka
0
Ciekawe czy Flick zjadł już śniadanie.
2
@Pawel13sz no i wylądował cały misterny plan
3
@Pawel13sz i do gabloty
20
@DLFCB nie no, ale serio nie chciałbym żeby moja kobieta dotykała innego chłopa.
6
Fermin > Felix + Ferran
3
Mamo , bo na jutro potrzebne mi farby na plastykę.
0
@Uukasz_93 i oddając Lechowi 6pkt
1
Radomiak powinien spaść, najgorsza drużyna do oglądania, fart na Legii dał im utrzymanie.
5
Jednak Lech Rumaka to jest maszyna, nawet Warte spuszczą xD
4
Lech nie spuści Warty Poznań, darmowe 6 punktów w nastepnym sezonie.
0
@FcPortoFan1999 #nikogo
5
Ciekawe czy miała wąsa
2
ale popatrzmy na taką Barcelone Hansiego Flicka
4
@Hasszz przecież nie o to chodzi, jakiś miesiąc temu Laporta płakał i przytulał się z Xavim na konferencji, ciesząc się, że Xavier zostaje a teraz go wywala.
8
Ja tam nie jestem przekonany, ze Xavi odejdzie, do niedzieli dużo czasu, wiele się może zmienić.
8
Co raz lepsze sposoby na głosy w wyborach...
0
@Arden trochę takie upokorzenie dla niego.
0
@PrzyszlyPrezydent że nikt jeszcze na to nie wpadł
1
@Cule1234 jak coś to mam Panadol
0
@Encore Jednak Liga Angielska to poziom wyżej.
0
@Kondziubarca Dawid Szwarga
0
@TheCule ta kontuzja kolana Cię przystopowała, przykra sprawa
2
A co on jest ku*wa RoboCop?