- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
1
Ależ ten cały De Light to jest nędzny piłkarz. Pamiętam jak na forum fcbarca.com użytkownicy wypowiadali się jaki to z niego wielki defensor i że powinien trafić do FC Barcelony. Nic się wówczas nie odzywałem, gdyż byli dużo ,,mądrzejsi" ode mnie...
1
@FCBparasiempre W Ajaxie to jak na swój ówczesny wiek, to był wielki zawodnik i to była prawda.
0
@FCBparasiempre To trzeba było się odzywać a nie po fakcie mądry :P
2
@FCBparasiempre jak wszyscy z tego zaciągu Ajaxu gdzie mieli sezon życia.
De Jong, De Ligt, Mazraoui, Ziyech, Van de Beek, Dolberg, Neres
0
@FCBparasiempre A ten Messi jaka nędza, w lidze ogórkowej kopie balon, a mówili, że taki GOAT.
0
@FcPortoFan1999 No w Ajaxie to pełna zgoda ale dla niektórych przeskok do Serie A a zwłaszcza do Premier Lig jest ogromny i po prostu ,,przepadają"...
0
@FCBparasiempre W momencie w którym to pisali był bardzo dobrym defensorem. W wieku 18 lat został kapitanem Ajaxu. Przeszedł do Juventusu za 85 milionów do Bayernu za 67 milionów, do United za 45mln. Wychodził z de Jongiem jak drugi największy talent w tamtym czasie.
0
@FCBparasiempre Fatalny to Ty jesteś.
1
@FCBparasiempre Ten transfer do United to jest kilka kroków do tyłu jeśli chodzi o jego karierę.
0
@FcPortoFan1999 Chyba żartujesz.
United w dołku i PL, to zawsze lepiej niż Bayern w prime i Bundesliga.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Uważam że wcale nie.
0
@MesQueUnClub_87 Owszem, jako talent. Jednak co najmniej od 2 lat jest nędznym piłkarzem, oczywiście jeśli chodzi o poziom piewszoligowy a nawet reprezentacyjny...