D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB nie obejrzyjmy, bo będziemy grać we wtorek
14
@Kondziubarca jakim cudem Trzaskowski ma 62.5% z Nawrockim, Rafał pompowany jak Komorowski z Dudą.
1
@Criss18Barca zabawne, że obudził się dopiero przed wyborami, tak to wszystko super, dobry przekaz leci.
0
@Martwy oj tak, ostatnio znalazłem jakiś stary laptop, uruchomiłem go i się zdziwiłem, że internetu nie da się na nim przeglądać, bo przeglądarki nie są już robione na ten system.
3
@VamosDeJong to się w pale nie mieści!
1
@Sulimo albo the-west
27
Adrian sam ukradł z 20 minut a ten 4 minuty dolicza xD
2
sędzia już się nawet nie kryje...
5
@PatrychoO co? xDDDD
Ten mlody Bartra co goni Bale'a?
1
Wszedł ten czub, co będzie wszystkich faulował.
2
Maja Strzelczyk w studiu dla uspokojenia.
0
Antony Prime 2008
0
Co to wszystko oznacza dla Roberta Kubicy?
1
@Kgorecki2500 60 km na rowerze samochodem.
14
Złota generacja Belgów się skończyła.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_xD9YOA0taGssPSVrt3UYPBgSWRFxSU8X.jpg
0
@Kgorecki2500 Tanajno co 5 lat te same podpisy używa.
10
@gumaz boli mnie, że Rychu Peja ma szanse uczciwie zarobić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Zoker to pokaże, że wybory były sfałszowane.
2
@arasz1819 zapomniałeś dodać, że większość nie ma praw wyborczych.
0
@Popitek12 W I turze na Senyszyn w II turze na Wocha.
7
@pollack xDDDDDDD
O każdym taki film można stworzyć i pokazać jego najgłupsze wypowiedzi, plus zmanipulować, wyrwać z kontekstu i wyjdzie, że mamy do czynienia z kimś o inteligencji małpy.
Fajny poziom dziennikarstwa, jak Ci to imponuje, to mi przykro.
8
@draxidox Kurskiemu łza poleciała.
4
@Krzysztof1987 dyktator, ma wszystko być jak on chce, żadnych kompromisów, wszyscy źle robią, tylko on wie jak zrobić dobrze.
3
@Popitek12 masz aż 15 minut wolnego?
17
@Deathwing112 bo on na proste pytanie odpowiada tak, że na koniec nie wiesz jakie było w ogóle pytanie.
0
co ten Steven Gerard
0
Steven Gerard na boisku.
9
Sorloth, przestań mi Barcelone prześladować.
0
Ferran Żarłacz biały