5

Hołownia i tak długo wytrzymal z Mentzenem, Brawo Marszałku!

0

Maciak Ego TOP!

17

Z Biejat nie wyszło to podryw do Senyszyn xD

1

@fart no właśnie on tylko gada dobrze, bo przez 1.5 roku to się przyglądał jak Tusk robił co chciał.

0

No i za to plus Biejat, Brawo!

0

@ProMILs przecież to Państwo

1

Myślałem, że powie że do Barcelony na nowe Camp Nou.

0

Stano i Shaquille O'neal zna, tylko buty musi mu załatwić

0

ale żenada... Dlatego ta Polska tak wygląda.

1

@RoberDzik i to bardzo biegle xD

3

Ja też zdawałem język angielski w podstawówce.

7

No dobra, ale kim jest ten Maciak w końcu?

2

Hołownia się czegoś na pamięć nauczył i szpanuje.

0

Panie, ale ilu?

13

to kim on w końcu jest?

2

@Lordzi w Drugiej turze może przegrać z każdym, bo niechęć do Rafała co raz wieksza.

5

Musimy fedrować!

16

@Comentateiro oczywiście, jak ktoś jedzie z Rafalem to musi być pobocznym PiS-u...

12

"Polska ma granice."

xDDDDD

0

Pytanie do Rafała Trzaskowskiego powinno być takie
"Czemu Pan jest tak zajebisty a reszta kandydatów chu..."

5

@kacper201 na drugim końcu Polski

0

Jej AURA wylewa się z ekranu

2

Ten skąd wziął podpisy?

1

a gdzie łysy z UEFA co będzie zasady tłumaczył?

1

Mój kraj taki piękny.

17

Stanowski:
Dowiedziałem się, że z Konskich jest poseł Szejna i boję się, że moge oberwać.

Mazurek: Spokojnie, nie jesteś kobietą

xDDDD

10

"Myślicie samodzielnie" - atak na naszego @Popitek12

20

Jak Senyszyn pojedzie do USA to Trump nam odda Amerykę.

20

@Comentateiro bo będzie w poniedziałek, ta debata to cyrk zorganizowany na kolanie.

9

Małgorzata Kidawa- Błońska zdecydowaną zwyciężczynią debaty!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?