D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Potężny Duńczyk, trochę zmniejszyli jego na zdjęciu, żeby nie zakryć PAD-a
1
@Kgorecki2500 przecież w poniedziałek szykuje się lepszy kabaret.
2
@Kgorecki2500 pewnie te osoby, od których te podpisy zostały zebrane 10 lat temu, zmarły albo zmieniły adres zamieszkania.
6
Hołownia to chyba przed tą debatą oglądał Ranczo, bo te jego pytania były w stylu Pawła Kozioła, jakieś zagadki liczbowe, na które trzeba odpowiedzieć w 1.5 minuty.
Zabrakło tylko:
"Panie, ale ilu?"
3
@Karzel chłop dostał asyste od Stanowskiego żeby opowiedzieć o sobie i kogoś kupić, to ten go zaatakował i wyszedł na buraka
3
@Arden nie dziwię się(jeśli chodzi o wojsko), żona w tym siedzi i ewidentnie przygotowała go do tej debaty.
1
@Cochise a myślałem, że to Jaś Kapela
2
@fart Duda z dwie półki wyżej niż on.
7
They're The Same Picture
1
@lithotripter Wszyscy byle nie Trzaskowski i Nawrocki
6
Maciejov Maciakov
1
@July_6_BcN a ja wywiadu 3h z nią w Kanale Zero.
41
z Senyszyn u sterów, Moskwa w 3 dni byłaby zdobyta.
6
Ta AURA jest nie do podrobienia xD
6
Hołownia najwięcej wygrał na tej debacie.
6
O co chodzi temu Maciakowi? xDD
4
No w końcu na koniec Trzaskowski ładnie zgasił Batyra.
8
@Bobo25 bo tylko tak z Trzaskowskim może pogadać, Batyr będzie za tydzień u niego w Kanale a Trzaskowski nie przyjdzie.
7
W cale hejtu nie ma w obecnej telewizji, nawet skomentowali, że Mentzen odmowil debaty w Końskich, na które zaproszenie nie dostał.
6
Maciak zostanie wysłany do gułagu za to, że się zdradził.
1
Ta znowu o tej aborcji...
6
Maciak to myśli, że jest Elonem Muskem chyba.
0
@kamiVeB tylko, że Duda i tak wszystko podpisuje.
7
Piłkarze też reklamują alkohol, bo w przerwie meczu są reklamy.
0
@MesQueUnClub96 a skąd wiesz?
5
Maciak to powinien cyrylicą być podpisany.
5
Stanowski powinien dostać złoty przycisk i od razu do II tury.
1
Nawrocki to chyba tylko o tym Watykanie odpowiedział, reszta to lanie wody.
5
Hołownia i tak długo wytrzymal z Mentzenem, Brawo Marszałku!
0
Maciak Ego TOP!