D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Pytanie o NFZ a on gada o CPK xDD
6
Według sondaży Fc Barcelona ma największe szanse na zwycięstwo w LM.
0
Let Him COOK!!!
0
Sławek proszę NIE ROB TEGO...
6
Chihuahua atakuję xD
4
Oby ciągle nie gadał, że ma największą szansę, bo to irytuje strasznie.
5
Woch z szacunkiem do Stana, brawo a nie jak Maciak.
2
@GeneralXavi GOAT jak jego idol Messi.
9
@Mankind jeszcze tydzień temu, ten sondaż wyglądały odwrotnie, za tydzień będzie wyglądał jeszcze inaczej, przestancie się tymi sondażami podniecać.
12
@Seba_23 jaką?
- Każdemu kandydatowi daje program 3h + do opowiedzenia o swoich poglądach.
(Oglądalność programów na poziomie 1 mln wyświetleń, więc każdy kandydat ma szanse dotrzeć do jakiejś liczby ludzi.)
- bierze udział w debacie jako dziennikarz, nie będąc kandydatem nigdy by go nie dopuścili żeby mógł zadać niewygodne pytania( tak wiem nie podoba Ci się, że Rafała ciśnie)
- Teraz organizuje debatę na luzie, gdzie nie będzie ograniczenia czasowego i spiny, tylko luźne rozmowy
13
Piękną robote odwala
6
Za daleko to już zaszło... Nawet w takich miejscach.
3
@tomek8756 jak zmieni się władza, to pewnie powołają milion komisji, znajdą PiSowskiego Naleśnika, który będzie to wyjaśniał 13 lat, potem zmieni się władza i umorzą śledztwo.
4
@fart gdzie on do naszego potężnego Duńczyka Adriana Zandberga, który ma 3,5 metra i 300 kg wagi.
3
@GeneralXavi a Zbyszek i Zbigniew to to samo?
2
@Kgorecki2500 jaka sześćdziesiona...
6
Jak błąd, to spoko...
6
@Kgorecki2500 ale jest Senyszyn, moja Królowa!
2
@draxidox przecież to kłamstwo, oni nie zanosili jedzenia, tylko im kradli.
0
@F3DO no właśnie i tu jest problem, że on zagra 5-10 meczy dobrych w sezonie.
25
@Limaker no chyba się w głowę uderzyłeś, Martin ostatnio wszedł na wyższy poziom.
8
@ShawnC uszaty da rade, widać że to już dużo lepszy piłkarz, ten odbiór przed bramką piękny.
7
ale jednak trzeba przyznać, że warto tych sędziów opłacać.
1
@draxidox Wiceminister Obrony Narodowej, Polska jest w bezpiecznych rękach.
4
I to jeszcze tego kasztana Munira wyczyścił, coś pięknego.
18
Iñigo szef totalny!
0
Co tam robi Snoop Dogg?
20
Munir kolejny przegryw, co nie może sobie poradzić z tym, że w Barcelonie się nie przebił.
1
Leganes dziś jak Prime Realu Madryt.
4
@kubix05 ale takiego "dryblasa" a nie takiego pizdryka jak ze sklepu.