7

@Qbic17 Raczej oczywiste że pieniądze idą nie na rzetelny audyt, tylko taki jaki jest oczekiwany.
Już nie pamiętam który minister poprzedniego (nie)rządu na pytanie dlaczego nie zatrudniają fachowców odpowiedział " próbowaliśmy to robić ale oni nie chcieli wykonywać tego co im każemy".
Po warcholstwie jakie zawitało za PIS, a było ono możliwe dzięki wcześniejszym "osiągnięciom" PO, nie wiem jak trzeba być naiwnym żeby oczekiwać że coś się poprawi. Owszem może i wiatr światopglądowo wieje z innej strony, ale metody nadal "białoruskie".

0

@Dalhi https://www.getfootballnewsgermany.com/2024/bayern-munich-are-eyeing-up-former-real-madrid-head-coach-zinedine-zidane/
Sprzed tygodnia plotki. Tak kojarzyłem że już czytałem o zainteresowaniu Zidanem, w kilku "źródłach były artykuły.

0

@Emhyr Z tym Zidanem to już chyba ze dwa tygodnie temu były plotki, wszędzie jest karuzela mejwenowska.
Zobaczymy ile konkretów latem z tego wyjdzie, a najpewniej jeszcze końcem maja przed euro powinno się wyjaśnić.

2

@Emhyr dzisiaj czytałem że Bayern chce się przeprosić się z Naglesmannem jak im opcja z Xabim Alonson nie wypali.

0

@Popitek12 Stare góralskie przysłowie mówi " w dużej klatce mały ptaszek siedzi".

0

@wojopancer Gwarantuje Ci że na Ukrainie wyglądają naszej armii równie niecierpliwie jak wojsk rosyjskich.
Bardziej bym się obawiał dymu na Białorusi jak znowu zechcą tam wybory organizować i nie pójdą ponmysli zachodu po raz kolejny.

0

@Salchent Thiago? Niedawno wrócił po kontuzji biodra, co tym razem?

1

@Emhyr Nico to fajny chłopak, ale nie wpisuje się w kategorię "crack". To musi być medialne nazwisko, ale takich jest mało na rynku w młodym pokoleniu.
Może Leao, ale on też nie jest na takim wysokim poziomie, choć to szerzej znany piłkarz. Taki uśmiechnięty chłopak więcej koszulek sprzeda.

0

@Emhyr Raczej marne szanse że Everton spadnie, więc koszta będą duże.
Do tego podejrzewam że klub będzie próbował sciągnąć "cracka" do ofensywy, choć tu nawet trudno o wskazanie celu.

0

@mightyanaldevastator Tak tu masz rację, Barca to chyba najbardziej medialny klub na świecie. Żeby utrzymać ten status trzeba mieć medialne gwiazdy w kadrze. Dlatego nie mogli trzymać Koemana grającego Luukiem, Abde i Jutglą... Kto hy to oglądał?
Dlatego przyszedł Lewy, Xavi dawał dużo swoim wizerunkiem.
Pewnie mogli lepiej zainwestować kasę z dźwigni i kupić dwóch czy trzech piłkarzy którzy wchodzą na topowy poziom, ale tu znowu do punktu w którym czy aby na pewno kibiców elektryzowałaby gra kogoś pokroju Kolo Muani? No raczej będą chcieli oglądać Lewego.
Teraz znowu ma problem, praca Xaviego nie przynosi efektów jakie oczekiwano. Lewy ma problemy z podstawą rzemiosła, szybka piłka mu się odbija na dwa metry. Felix to niewypał, Raphinia jest za mało widowiskowy do tego cyrku.
To będzie trudne lato, muszą odpowiedzieć na Real który pewnie pozyska Mbappe, dojdzie Endrick.
Nie wiem co mogą zrobić mając związane ręce finansowo, ale to będzie musiał być naprawdę dobry fikołek i wyciąganie królików z kapelusza inaczej zaczną tracić przychody i zainteresowanie kibiców.

0

@VamosVamos Fajny chłopak z niego ale to nie jest jeszcze materiał na pierwszą drużynę. Ma swoje zalety ale dzisiaj przeciw drużynie Bordalasa z jego temperamentem i przy udziale sędziów którzy starają się jemu udowodnić że to nie liga brazyliska podejrzewam że wyleciałby z boiska po kwadransie.

0

@Kamiloza91 Everton traci mniej niż Brighton.

1

@mightyanaldevastator Pozytywny, co prawda nie śledziłem tego aż tak uważnie, ale nawet pod koniec pracy Kloppa w bvb to była solidna i dobrze ułożona drużyna. Z takiego pułapu łatwiej było Tuchelowi wdrożyć swoje pomysły i to szybko zadziałało. Później z nim było różnie, ale ja nie sądzę żeby był poważnie brany pod uwagę w Barcy. Dlatego zostawiam temat Tuchela.
@slayer to świeży trop z tym Brighton, niby były pogłoski również o Barcy, ale chyba nie biorą jego kandydatury za poważnie u nas. Wiadomo że to może dziennikarska kaczka, jak większość plotek. Niemniej klubu już planują następny sezon i może być ciekawa karuzela na ławkach trenerskich.

0

@mightyanaldevastator tak pisałem, przejął drużynę po Kloppie ich podciągnął, to był ich rekordowy rok. Jestem tego świadomy. Dlatego nazwałem go miotłą, może nieładnie, ale biorąc pod uwagę jego dalsze dokonania i okoliczności w jakich się rozstawał z pracodowcami stawiam go jak krótkodystansowca.
Może i taki potrzebny jest na teraz żeby dokończyć sezon i wyciągnąć ile się da, ale to nierealna opcja.
Barcy nie stać na takie roszady.

1

@tristan87 W jeszcze większym szoku będziesz jak przeczytasz że przed objęciem Bayernu ostatni raz na ławce jako trener pierwszej drużyny siedział w 2005 roku.

1

@Chlebek23391 W PSG miał Neymara, Mbappe i Di Marię, oraz kilku innych naprawdę uznanych graczy. Z taką kadrą znacznie łatwiej o wynik, co nie zmienia faktu że raczej bez żalu się rozstali. W zasadzie to ktoś za nim tęskni w klubach jakie opuszczał? No nie... Nawet z bvb odszedł w zlych relacjach z połową składu i zarządem. Ja mu nie odbieram zaslug czy warsztatu, bo te niewątpliwie ma. Tylko pytanie czy jego osobiwość i styl gry jaki preferuje będzie miało prawo bytu w Barcelonie? Moim zdaniem nie.

0

@Greenalley Tylko Tuchel przejmował BVB po Kloppie, owszem podciągnął ich i w tym jest niezły. Powtórzył to w Chelsea, w Bayernie juz się nie udało. Przygoda z PSG to też pół na pół.
Dla mnie to miotła na pół roku, po tym czasie piłkarze mają go dość.
Ostatnio po meczu w szarni Baternu miał zakomunikować takie coś "You are not as good as I thought, then I just have to adapt to your level.”
Takie teksty w stylu Koemana. Moim zdaniem Tuchel nawet tu sezonu nie zagra, ale nie sądze żeby go zatrudniono.

0

@tristan87 nie bliźniak a nowy kolega klubowy.

3

@slayer Ostatnie plotki mówią o poszukiwaniach nowego trenera przez Brighton. De Zerbi rekomduje gościa z Benfici.
Czy opuści Anglię na rzecz Barcy? Możliwe, ale klub musi skonkretyzwać działania. Są inni chętni, równie atrakcyjni.
Osobiście wolę trenera który jest na fali wznoszącej z doświadczeniem z trzech lig i sukcesami w pracy z młodzieżą.
Tego nie ma ani Tuchel, ani Flick czy ludzie jak Motta oraz Marquez którym brakuje doświadczenia. Choć Motta już trochę trenuje, ale to nadal za mało moim zdaniem.

2

@FutureFCBarcelona kiedyś poznałem faceta który przeżył taki skok, tyle że lądowanie było na betonie. Dramatyczna sytuacji, facet miał kompletnie zmiażdżoną rękę, dużo złamań ale przeżył to... Opowiadał że nie czuł bólu, patrzył jak krew mu tryska z ręki, nie stracił przytomności do przyjazdu pogotowia.
Dwa lata później zachlał się na śmierć.

1

@4drian0 zobaczymy kto będzie na Var, Getafe pod wodzą Bordalasa gra parszywą piłkę.
Stawiam na remis i oby bez paskudnych kontuzji.

1

@Mixtape a kto sędziuje?

0

@michal26 Dalej przytula kasę od ZEA za "doradztwo przy konferencjach"?
Jako był eurposełem to w nikt się tym nie interesował bo oni tam wszyscy są umoczeni, ale w MSZ to jednak nie wypada brać pół miliona złotych od innego państwa.

7

@ObiwanKenobi ważne że wódka po 9.9 zł.

2

@Rhaan Takiego Atletico z Tuchelem to bym się obawiał. Na Barce pod jego wodzą nawet nie chciałbym patrzeć. Drużyna która nie lubi bronić, z trenerem który nie lubi posiadać piłki. Co może pójść nie tak?
Można ogladać w Bayernie.

4

@Cule1234 Chyba w espanyolu.

0

Może i śniegu nie ma ale ta zima w "Kloppów" obrodziła.
Pytanie ilu z nich faktycznie doczeka czerwca?

2

@barcanawieki Ma 16 lat a już robią z niego konia pociągowego całej drużyny. W lecie będzie oczekiwanie że pociągnie kadrę na euro i IO. Pytanie tylko czy aby na pewno chcą żeby kariera chlopaka na szczycie trwała dwa, trzy lata?
Wygląda na to że tak.
@priest9999 Raphini robi dobre liczby, tego nikt mu nie odbierze, ale to raczej nadal pokazuje że Lamine ma sporo nauki i powinni trochę ostrożniej z nim postępować. Yamal ma jeszcze daleko do swojego sufity a granie nim 90 minut w każdym meczu to zbyt duże obciążenie na poziomie seniorskim gdzie jest dużo fizyczniej walki. To się zemści, niestety.

2

@Saviola88 Wybory za rogiem. Rząd nic nie planuje w tej sprawie, Tusk się nie wypowiada żeby nie być z tym tematem kojarzonym.
Zresztą wszystko idzie zgodnie z planem, nasi rolnicy bankrutują, jak trzeba to im odetną kredyt żeby szybciej poszli z torbami.
Następnie konglomeraty które wykupiły ziemię za grosze na ukrainie i wysyłają chłam pociągami w końcu przejmą ziemie i u nas za cenę złomu jaki stoi u rolników na pdwórku.
Nawet nie trzeba być specjalnie lotnym żeby się zorientować o co chodzi. Rząd gdyby chciał zakończył by sprawę tego importu w dwa dni nakładając embarga na towary których u nas jest nadprodukcja i nie potrzeba nam dodatkowo sprowadzać z zagranicy zbóż, owoców w takiej ilości. To mogę zrobić bez zgody UE.
Natomiast jeżeli komuś się wydaje że jak u nas wejdą te molochy z niemiec, holandii i usa które się rozpasały za wschodnią granicą to poprawi się jakość produkcji... No cóż, głupich nie sieją jak mówi przysłowie.

0

@kamiVeB Wątpię żeby tak wysoko dostał robotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?