1

Teraz mamy kolejny ciężki teren dla nas jakim jest Balaidos i mecz z Celtą, dlatego ta przerwa reprezentacyjna wchodzi jak w masło i wychodzi na to że przy urazie Yamala i naszym "dołku" z gry jest jak zbawienie

0

Tam jedynie Olmo miał pierwsze 15-20 minut dobre i Gavi po zmianie na +, reszta kurwa dramat łącznie z tym ręcznikiem w bramce, który cały mecz się ratował po swoich błędach

0

Na pewno wejdzie od razu Olmo za Fermina jestem tego pewny, Hansi się nie pierdzieli i nie czeka

3

Getafe i Espanyol w tym momencie w strefie spadkowej tuż przed Valencią, która ma mecze do tyłu. No pięknie to wygląda :D

1

Fermin, Cubarsi, Gavi, Balde i I.Martinez bez powołań. Fajnie przynajmniej chłopaki odpoczną i bez kontuzji będą

14

@arasz1819 Właśnie dopiero teraz Ameryka i świat wygrał

2

Jak Trump odbije Nevade i Minnesotę to zrobi lepszy wynik niż w 2k16, może być pogrom 0__0

3

@Luciano99 No właśnie niekoniecznie

1

Prawie zasnąłem w drugiej połowie, takie flaki nam zaserwowali nasi, że szok

4

Ronaldo też nie przyjeżdżał parę razy, gdy wygrywał Messi, także ego tego klubu i ich zawodników to nie nowość. Dla mnie Ronaldo i Vinicius to ten sam sort z wybujałym ego, tyle że ten drugi jest po prostu mniej inteligenty.

1

Ale kto by powiedział, że taki Neymar czy Mbappe bez zlotej piłki, a wygral ją Modrić, Benzema czy teraz Rodri

6

Ale właśnie to jest karma, bo wielce prawdopodobne, że Vini wygrałby to gdyby był bardziej lubiany w świecie, a poprzez swoje zachowanie stracił na pewno od wielu głos. Na własne życzenie i bardzo dobrze

6

Ale mimo wszystko w prime
Busquets > Rodri
Ale ujj z tym ważne że wiadomo kto nie wygrał :D

7

Nikt nie został nigdy tak strolowany, a jak już ktoś został to największy z pajaców, coś pięknego!

1

Ale co oni chcą Łunina, nie przyjechal to wypad

8

Jeżeli Neymar nigdy nie zdobył zlotej piłki, to tymbardziej Vinicius nie jest godzien stawiać się wyżej od niego i ją wygrać

5

Real to śmieszny klub wiadomo nie od dziś, myślą że wszystko im się należy, dlatego tak uwielbiam jak ora ich Barcelona, a teraz Europa.

0

Ktokolwiek wrócił/wróci po kontuzji, Inigo Martinez, Cubarsi, Casado czy teraz nawet Peña zasłużyli na grę w wyjściowej 11stce. I mam nadzieję, że nawet Gavi z buta nie wskoczy, a przemówi po prostu boisko.

22

@Peniu Zrobi to co robi z Peñą, dlatego jest tak świetnym trenerem. Nie zmienia się czegoś co funkcjonuje

2

@Aragorn33 Te Alaves najmocniejsze :D

1

Carlo Ancelotti jako trener Realu przyjął już aż trzy 4-ki od Barcelony na Santiago Bernabeu:
3:4(sezon 13/14)
0:4(sezon 21/22)
0:4(sezon 24/25)
Dodać można że od 3 różnych trenerów Barcelony, kolejno Taty Martino, Xaviego i teraz sir Hansa Dietera Flicka.

9

Panowie świętować, rozyebalismy ich w końcu i wielu madrylom zamknęliśmy mordy. O to właśnie prosiłem, o nic więcej!

2

Nasi ławkowicze też dali radę wkurfić Anczelota i spółkę, gracias chłopaki

1

Wygranie z tą drużyna na tym stadionie smakuje najlepiej w życiu

4

Spieprzyliście nam Wszystkich Świętych.

1

To z tym Bayernem ciężej było :D

0

@Sulimo Jakie nazwisko taki człowiek XD

0

Pedri, Casado, de Jong, Fermín, Olmo, Gavi czy Pablo Torre i weź tu wybierz 3 do wyjściowego składu o___o

3

Ale momentami co się czułem jakbym widział naszą dawną świetną ekipę z Peñą jak niegdyś z Pinto na bramce :D

3

Jeszcze Fatiego na Williamsa wymienić i to w ogóle będzie ogień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?