0

Dla mnie mecz jest udany jak Messi strzela i wygrywamy w innym przypadku mam troche doła,ja zawsze trzymie za niego kciuki :)

0

Ale fani realu i tak nie umią tego zrozumieć...

0

Będzie tak,ale nie mówie że ja tak chce:Pinto-Alves Pique Mascherano Alba-Busquets Xavi Fabregas-Pedro Messi Neymar.Ja chciałbym Adriano na prawej i Inieste za Fabregasa i Bartre za Masche.

0

Jeśli chodzi o mecz,to moim zdaniem Adriano po prostu zjada Alvesa na tej prawej obronie i to on powinien tam grać,tak samo bartra za Mascherano,2 wieże na środku obrony tak powinno być!!

0

Pedro zgól wąsa,lepiej będziesz wyglądał :P

0

BA(R)CCA!!!!

0

To nie jest oficjalne info,więc spokojnie...

0

Czyżby ten los był z góry ustalony?Może być tak że to będzie smutne pożegnanie Valdesa ale może Bóg chce aby Valdes nie znalazł pracodawcy przez kontuzje i został w Barcie?Byłoby pięknie :D

0

Rozwalają mnie tego typu komentarze,stary a wiedziałeś w zimie że Valdes dostanie kontuzji,z resztą Pinto godnie go zastąpi....

0

Oj wyglądało to na zerwane więzadła krzyżowe w kolanie,ale myślmy pozytywnie...Animo V.V!

0

A ja sie głownie ciesze że jest Iniesta z Messim,gdy oni grają razem ta gra idzie pięknie :D

0

Jak Messi dzisiaj znacznie zbliży się w strzelcach do Ronaldo to padne ze śmiechu....koleś miał niedawno jeszcze 15 bramek przewagi :D

0

Sędzia też powinien się odwołać od Ramosa słów pod adresem jego...

0

Yhm będe tak szanował real jak szanują nas ich"kibice" czy sami piłkarze chociażby Ronaldo,jego wypowiedzi były po prostu nieodpowiednie...

0

Zgadzam się w 100%,Ronaldo to płaczek i może przez te głupie zachowania na boisku jak i poza nim po porażce jest jednym ze znienawidzonych piłkarzy,Leo to jest prawdziwy wzór do naśladowania(potwierdzenie podczas El Clasico wziął piłke po golu i nie zatrzymał sie do spięcia między Pepe i Fabsem),LEO the best!

0

Widzieliście te ankiety Marci?Tam wszystkie głosy są na naszą korzyść np.prawidłowy karny na Inieście itp.,wrzucone to na stronke realu....I to raczej głosowały osoby z madrytu

0

Patrząc na zdjęcie wydaje mi się że wszyscy rozmawiają o Madrycie i sie z nich śmieją tak jak np.Alba,hahaha a Song pokazuje upadki CR i Di Marii :D

0

Kto jest najlepszym piłkarzem na świecie?LEO!!!!!Jeszcze sie nie ździwie jak pichichi zdobędzie :D,i real nie wyrówna rekordu punktowego la liga :D

0

jednym słowem super mecz wow!

0

Wiecie może czy będzie tak jak na jesień komentarz probarceloński/promadrycki?

0

To chyba zależy od wyniku,powinien ukośnik zrobić hehe :D

0

Po wygranej licze na selfie Alvesa i Neymara :D

0

Ja maże dziś o zwycięstwie real przemęczony,załużmy przegrany za 3 dni gra w Sevilli gdzie tez może stracić punkty,i w 3 dni możemy ich strate zniwelować :D

0

bez premium to nie wiem czy sobie popatrzysz hehe... :D

0

Jeżeli Messi strzeli chciałbym żeby zrobił cieszynke Ronaldo z uspokajaniem trybun,ale by im łyso było :D

0

A ja powiem tak,oczywiście licze na Messiego i Neya,ale kluczowy w tym meczu będzie także Busi....to on na Camp Nou krył CR ,a gdy mial CR piłke doskakiwał jeszcze Xavi,jeżeli to nam sie uda na Santiago,to real bez Ronaldo nic nie ugra... Visca el Barca!!

0

Co ty chłopie gadasz nigdy tam nie cieło,jakość hd nic tylko oglądać :D

0

1.04.2014 20:45

0

Czyli już wiemy jaki mecz rewanżowy poleci na TVP...

0

W lidze mistrzów nie wiem czy zauważyliście przeszły wszystkie ekipy które wygrały grupy :D,bardzo podoba mi się Rafael z Manchesteru United.Moim zdaniem jak Alves odejdzie to powinniśmy jego ściągnąć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?