Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar też miał mieć kilka złotych piłek, nie jest powiedziane co będzie z Mbappe. Konkurencja rośnie.Jakiś brak tytułów, dłuższa kontuzja i chłop też może nigdy tego nie wygrać. Lata oglądania piłki mnie tego nauczyły.
7
Ten Mbappe to co galę taka gwiazdka z tą swoją miną, a co sezon gówno na gali ZP. Nie lubię typa
12
Gundogan powinien stać również z nimi, tymbardziej jako kapitan, żenada prowadzących i samych kolegów że go nie poprosili na scenę, wstyd
20
Żenada i wstyd, brawo Dibu!
1
@MichalZZZ
1. Gavi
2. Joao Felix
5
Przegrać wygrany klasyk, no nie umiem tego przeboleć
3
Ten słupek Fermina czy nawet Inigo przy 1:0 będzie im(i nam) się śnić nocami...
1
Niech tylko Lewego nos dzis nie swędzi
25
Joao Cancelo to pierwszy od czasów Alvesa klasowy prawy obrońca w Barcelonie, change my mind. Jego wykup to obowiązek.
14
Joao Felix kapitalna druga połowa, takiego chce go oglądać w tych barwach
20
Ciekawe czy była Ferrana po meczu napisała mu już "hej" :D
1
Coś wam powiem, za Guardioli na tym stadionie było tak samo ciężko, także zluzujcie majty
1
Co to Paco Jemez i jego ofensywny styl gry wrócił do Rayo ? :D
4
@Michu94 Dlatego złamał linie spalonego przy 3 bramce, drugi Bartra i tyle
1
Ferran na ławę, brawo Lewy XD
0
Lewy jest dobry kurna
0
Ferran jest dobry kurna
3
Ferran powinien wyjść na 9tce kosztem Lewandowskiego i wszyscy na tym skorzystają. Ferran co by nie mówić jest skuteczny, a Lewandowski może gdy poczuje konkurencję na poważnie, to odzyska swoją najlepszą wersję. Osobiście tak bym zrobił w kolejnym meczu ligowym.
4
Powiem wam tak, bez skrzydeł będziemy się męczyć cały sezon. Tam potrzeba gościa, który będzie robił 2-3 chłopa i otwierał pozycje kolegom. Według mnie to jest pozycja priorytetowa i bez niej ciężko coś w Europie będzie osiągnąć
0
W orbicie zainteresowan pozostali jedynie Bernardo Silva, Joao Cancelo, Joao Felix i ewentualnie Ivan Fresneda. Z realnych opcji to na pewno Cancelo i Felix. Myślę że ta dwójka przydałaby się nam w obliczu braku prawego obrońcy i niespodziewanej utraty Dembele w drugiej części okienka transferowego. Lepiej mieć zawsze jakieś opcje, niż potem męczyć bułę do stycznia, a może i cały sezon.
43
Yamal w parę minut wygrał więcej dryblingów niż Raphinha w calym poprzednim sezonie
0
Co ten Yamal pyka to nie mam pytań
0
@arasz1819 Zrozumiesz gdy wyjdziemy Raphinhią na wymagającego przeciwnika, gdzie trzeba będzie zrobić różnice na skrzydle. Wtedy będzie bęc, zero dryblingu, zero zaskoczenia, tylko lagaaa w pole karne :D
0
Bernardo Silva, Cancelo i Fermin Lopez w pierwszej drużynie i jestem w stanie przeboleć odejście Dembele. Można wiele o nim mówić, ale przy zamurowanym przeciwniku Raphinha czy Fati nawet w połowie nie dadzą tego wiatru co dawał francuz. Bernardo powinien być priorytetem, bo inaczej przy niekorzystnym wyniku przeczuwam lagę na Robercika.
4
Real z Mbappe też będzie mieć problemy tak jak my z Dembele. Obydwoje mają dolary przed oczyma, a pierwszy jeszcze ma wybujałe ego. W życiu nie oddałbym na wymianę Gaviego, nawet 1 do 1. To nasz chłopak i mam nadzieję że to zwykle plotki były.
1
Ferran zaczyna odpalać strzelecko i wracać do dawnej dyspozycji, za to Fati... dla mnie człowiek do odstrzału, który nie wróci już do dawnej dyspozycji
2
@Przemek2323 Przegracie te wybory i twoja partia zostanie w końcu raz na zawsze zaorana, totalni nieudacznicy i złodzieje.
1
@cules100pro Jeszcze Kross :D
0
Obecnie najlepsi tenisisci/tenisistki grający na trawie:
ATP: Djokovic, Berrettini
WTA: Rybakina
Zgadzacie się?
1
Za co oni ten stadion stawiają? XD