1

Neymar też miał mieć kilka złotych piłek, nie jest powiedziane co będzie z Mbappe. Konkurencja rośnie.Jakiś brak tytułów, dłuższa kontuzja i chłop też może nigdy tego nie wygrać. Lata oglądania piłki mnie tego nauczyły.

7

Ten Mbappe to co galę taka gwiazdka z tą swoją miną, a co sezon gówno na gali ZP. Nie lubię typa

12

Gundogan powinien stać również z nimi, tymbardziej jako kapitan, żenada prowadzących i samych kolegów że go nie poprosili na scenę, wstyd

20

Żenada i wstyd, brawo Dibu!

1

@MichalZZZ
1. Gavi
2. Joao Felix

5

Przegrać wygrany klasyk, no nie umiem tego przeboleć

3

Ten słupek Fermina czy nawet Inigo przy 1:0 będzie im(i nam) się śnić nocami...

1

Niech tylko Lewego nos dzis nie swędzi

25

Joao Cancelo to pierwszy od czasów Alvesa klasowy prawy obrońca w Barcelonie, change my mind. Jego wykup to obowiązek.

14

Joao Felix kapitalna druga połowa, takiego chce go oglądać w tych barwach

20

Ciekawe czy była Ferrana po meczu napisała mu już "hej" :D

1

Coś wam powiem, za Guardioli na tym stadionie było tak samo ciężko, także zluzujcie majty

1

Co to Paco Jemez i jego ofensywny styl gry wrócił do Rayo ? :D

4

@Michu94 Dlatego złamał linie spalonego przy 3 bramce, drugi Bartra i tyle

1

Ferran na ławę, brawo Lewy XD

0

Lewy jest dobry kurna

0

Ferran jest dobry kurna

3

Ferran powinien wyjść na 9tce kosztem Lewandowskiego i wszyscy na tym skorzystają. Ferran co by nie mówić jest skuteczny, a Lewandowski może gdy poczuje konkurencję na poważnie, to odzyska swoją najlepszą wersję. Osobiście tak bym zrobił w kolejnym meczu ligowym.

4

Powiem wam tak, bez skrzydeł będziemy się męczyć cały sezon. Tam potrzeba gościa, który będzie robił 2-3 chłopa i otwierał pozycje kolegom. Według mnie to jest pozycja priorytetowa i bez niej ciężko coś w Europie będzie osiągnąć

0

W orbicie zainteresowan pozostali jedynie Bernardo Silva, Joao Cancelo, Joao Felix i ewentualnie Ivan Fresneda. Z realnych opcji to na pewno Cancelo i Felix. Myślę że ta dwójka przydałaby się nam w obliczu braku prawego obrońcy i niespodziewanej utraty Dembele w drugiej części okienka transferowego. Lepiej mieć zawsze jakieś opcje, niż potem męczyć bułę do stycznia, a może i cały sezon.

43

Yamal w parę minut wygrał więcej dryblingów niż Raphinha w calym poprzednim sezonie

0

Co ten Yamal pyka to nie mam pytań

0

@arasz1819 Zrozumiesz gdy wyjdziemy Raphinhią na wymagającego przeciwnika, gdzie trzeba będzie zrobić różnice na skrzydle. Wtedy będzie bęc, zero dryblingu, zero zaskoczenia, tylko lagaaa w pole karne :D

0

Bernardo Silva, Cancelo i Fermin Lopez w pierwszej drużynie i jestem w stanie przeboleć odejście Dembele. Można wiele o nim mówić, ale przy zamurowanym przeciwniku Raphinha czy Fati nawet w połowie nie dadzą tego wiatru co dawał francuz. Bernardo powinien być priorytetem, bo inaczej przy niekorzystnym wyniku przeczuwam lagę na Robercika.

4

Real z Mbappe też będzie mieć problemy tak jak my z Dembele. Obydwoje mają dolary przed oczyma, a pierwszy jeszcze ma wybujałe ego. W życiu nie oddałbym na wymianę Gaviego, nawet 1 do 1. To nasz chłopak i mam nadzieję że to zwykle plotki były.

1

Ferran zaczyna odpalać strzelecko i wracać do dawnej dyspozycji, za to Fati... dla mnie człowiek do odstrzału, który nie wróci już do dawnej dyspozycji

2

@Przemek2323 Przegracie te wybory i twoja partia zostanie w końcu raz na zawsze zaorana, totalni nieudacznicy i złodzieje.

1

@cules100pro Jeszcze Kross :D

0

Obecnie najlepsi tenisisci/tenisistki grający na trawie:
ATP: Djokovic, Berrettini
WTA: Rybakina
Zgadzacie się?

1

Za co oni ten stadion stawiają? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?