Iniesta ośmieszył zwodem dwóch zawodników Chille po czym ostro zaatakowany wdał się w pogawędkę z zawodnikiem Chilijczyków . Przyłączył się Sergio i odpechnął zawodnika Chile .. po czym został odpechnięty przez trzech Zawodników z Chile , jako pierwszy w jego obronie stanął Sergio Ramos gwałtownie popychając bodajże na ziemie nawet zawodnika drużyny przeciwnej .
Dlaczego Montoya nie zagra , nic nie wiem na temat jakiegoś urazu w jego przypadku . Sądzę , że prędzej na prawej stronie niż Fontas wybiegnie może Barta ..
Zawodnika , którego grał w większości sparingach , wygląda na dobrze przygotowanego i jako jedyny potrafił utrzymać piłkę dłużej i swoim balansem ciała sprawiał problemy zawodnikom realu , chcesz wystawić na ławce ?
Valdes - Alves Masche Pique Abidal - Busquets Xavi Iniesta - Alexis Messi Pedro .
Po pierwsze zapewne to jest tylko wymysł gazet , które nie mają o czym pisać . Całkiem niedawno był program o lidze francuskiej , gdzie mówiono , że Hazard zostaje w klubie . Jego decyzję wielu ludzi poparło argumentując , że nie jest jeszcze gotów przejść do wielkiego klubu i ma na to jeszcze czas . Nie wątpliwości , że gra kapitalnie z Bardzo dobrym uderzeniem , ale on nigdzie nie zamierza narazie odchodzić . Real również na niego poluję .
Te drużyny co najwyżej mogły być za Sevillą . . Myślę , że te drużyny w lidze niemieckiej na następny sezon będą na samym początku tabeli , gdyż dopadł ich pewien kryzys , szczególnie nastąpił na samym starcie rozgrywek . Taka sama sytuacja występuję w lidze polskiej , gdy Lech Poznań zajmie 10 miejsce to będziemy go też porównywać z innym 10 miejscem w innej lidze ? A jakby nie patrząc Lech w formie znalazł by się tuż za Wisłą .
Zawodnika , którego grał w większości sparingach , wygląda na dobrze przygotowanego i jako jedyny potrafił utrzymać piłkę dłużej i swoim balansem ciała sprawiał problemy zawodnikom realu , chcesz wystawić na ławce ?
Valdes - Alves Masche Pique Abidal - Busquets Xavi Iniesta - Alexis Messi Pedro .
Komentarze
0
Iniesta ośmieszył zwodem dwóch zawodników Chille po czym ostro zaatakowany wdał się w pogawędkę z zawodnikiem Chilijczyków . Przyłączył się Sergio i odpechnął zawodnika Chile .. po czym został odpechnięty przez trzech Zawodników z Chile , jako pierwszy w jego obronie stanął Sergio Ramos gwałtownie popychając bodajże na ziemie nawet zawodnika drużyny przeciwnej .
0
Dlaczego Montoya nie zagra , nic nie wiem na temat jakiegoś urazu w jego przypadku . Sądzę , że prędzej na prawej stronie niż Fontas wybiegnie może Barta ..
0
Moim zdaniem w najwyższej formie jest Iniesta Fabregas Alves Alexis , stąd ustawiłbym taki skład :
Valdes - Montoya Mascherano Sergio Abidal - Keita Xavi Fabregas Iniesta Messi Alexis
z Villarealem zawsze grało się trudno , więc będzie tym bardziej ciężko
0
Barca
Benfica
Ajax
BVB
Z City w Finale Ligi Mistrzów ! ; )
0
Matek - Veb
Zawodnika , którego grał w większości sparingach , wygląda na dobrze przygotowanego i jako jedyny potrafił utrzymać piłkę dłużej i swoim balansem ciała sprawiał problemy zawodnikom realu , chcesz wystawić na ławce ?
Valdes - Alves Masche Pique Abidal - Busquets Xavi Iniesta - Alexis Messi Pedro .
0
Po pierwsze zapewne to jest tylko wymysł gazet , które nie mają o czym pisać . Całkiem niedawno był program o lidze francuskiej , gdzie mówiono , że Hazard zostaje w klubie . Jego decyzję wielu ludzi poparło argumentując , że nie jest jeszcze gotów przejść do wielkiego klubu i ma na to jeszcze czas . Nie wątpliwości , że gra kapitalnie z Bardzo dobrym uderzeniem , ale on nigdzie nie zamierza narazie odchodzić . Real również na niego poluję .
0
Te drużyny co najwyżej mogły być za Sevillą . . Myślę , że te drużyny w lidze niemieckiej na następny sezon będą na samym początku tabeli , gdyż dopadł ich pewien kryzys , szczególnie nastąpił na samym starcie rozgrywek . Taka sama sytuacja występuję w lidze polskiej , gdy Lech Poznań zajmie 10 miejsce to będziemy go też porównywać z innym 10 miejscem w innej lidze ? A jakby nie patrząc Lech w formie znalazł by się tuż za Wisłą .
0
Klitschko
Tak z ciekawości , jakiemu ty klubowi kibicujesz ?
0
Według mnie :
Casillas
Alves
Lucio
Pique
Evra
Sneijder
Xavi
Messi
Bale
Eto o / Villa
Forlan
Bale w każdym meczu pokazuje , że to on powinien zostać wyróżniony .
Alonso nie wiem dlaczego się tam znalazł .
0
Matek - Veb
Zawodnika , którego grał w większości sparingach , wygląda na dobrze przygotowanego i jako jedyny potrafił utrzymać piłkę dłużej i swoim balansem ciała sprawiał problemy zawodnikom realu , chcesz wystawić na ławce ?
Valdes - Alves Masche Pique Abidal - Busquets Xavi Iniesta - Alexis Messi Pedro .