Damian12345x
Dołączył/a: sierpień 2010
Gostyń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta ośmieszył zwodem dwóch zawodników Chille po czym ostro zaatakowany wdał się w pogawędkę z zawodnikiem Chilijczyków . Przyłączył się Sergio i odpechnął zawodnika Chile .. po czym został odpechnięty przez trzech Zawodników z Chile , jako pierwszy w jego obronie stanął Sergio Ramos gwałtownie popychając bodajże na ziemie nawet zawodnika drużyny przeciwnej .
0
Dlaczego Montoya nie zagra , nic nie wiem na temat jakiegoś urazu w jego przypadku . Sądzę , że prędzej na prawej stronie niż Fontas wybiegnie może Barta ..
0
Moim zdaniem w najwyższej formie jest Iniesta Fabregas Alves Alexis , stąd ustawiłbym taki skład :
Valdes - Montoya Mascherano Sergio Abidal - Keita Xavi Fabregas Iniesta Messi Alexis
z Villarealem zawsze grało się trudno , więc będzie tym bardziej ciężko
0
Barca
Benfica
Ajax
BVB
Z City w Finale Ligi Mistrzów ! ; )
0
Matek - Veb
Zawodnika , którego grał w większości sparingach , wygląda na dobrze przygotowanego i jako jedyny potrafił utrzymać piłkę dłużej i swoim balansem ciała sprawiał problemy zawodnikom realu , chcesz wystawić na ławce ?
Valdes - Alves Masche Pique Abidal - Busquets Xavi Iniesta - Alexis Messi Pedro .
0
Hm .. Pierwszy raz w życiu ławka Barcelony robi wrażenie :
Mascherano , Adriano , Keita , Thiago , Fabregas , Alexis , Afellay .
0
Kapitalnie Adriano .. potrzeba nam zmienników , właśnie takich jak on .. Po co Fabregas .. ja bym kupił dwóch tańszych zawodników umiejętnościami Adriano . Na przykład był Piatti - już niestety kupiony przez Valencje , Albo Jurado z Szalke . styl prowadzenia piłki jak Iniesta.
0
Hm ..
Słabym zawodnikiem to on nie jest , ale widać , że obrońcy w lidze brazylijskiej umiejętnościami nie imponują . Całą grę w Santosie robi Ganso , który jest o wiele lepszy moim zdaniem od całego Neymara , chociaż nie jest tak rozchwytywany z powodu swego raczej cichego charakteru .. No przyznam , że na Copa America troszkę zawiódł .
Neymar to jedynie może dojść poziomem do Baloteliego i być zadufanym w sobie piłkarzem . Wystarczyło by aby Neymar miał do minięcia twardego obrońcę z ligi angielskiej , francuskiej nawet i jego wolne ruchy mające na celu machanie nad piłką nic by nie zdziałały ..
Neymar nigdy nie będzie klasowym zawodnikiem , może kiedyś zmądrzeje , ale media na wyrost temu zawodnikowi zrobiły opinie gwiazdeczki .
0
Jorgi Alba bądź Didac Villa o wiele lepsi ;d
Dobra opcja to młodziutki zawodnik Ajaxu - duńczyk : Boilesen
0
Jorgi Alba bądź Didac Villa o wiele lepsi ;d
Dobra opcja to młodziutki zawodnik Ajaxu - duńczyk : Boilesen
0
Messi istnieje w Argentynie , bo bardzo dobrze zagrał w pierwszym meczu . ( zawodnik meczu )
Może by zagrali w środku obrony : Mascherano - Garay
Środek pomocy : Cambiasso , Messi Pastore
Natomiast atak : Di Maria Tevez Aguero
Następny mecz będzie o życie .
0
Hm . Według mnie Rossi to jest zawodnik grający na pozycji Messiego , którego w środku nie zastąpi , na dodatek jest Villa , który również może występować w środku . Barcelonie potrzebny jest taki typowy skrzydłowy a Rossi mi takiego nie przypomina .. Sanchez lub Neymar , Mata , Eden Hazard i w przypadku może odejścia jednocześnie Jeffrena i Bojana przydałby się ktoś na ławkę gorszego formatu , hm .. Pablo Piatti , Elia , Willian , Gervinho
0
No wschodząca gwiazda Afellay jest bardziej pomocnikiem środkowym , lecz może również występować na skrzydle , podobnie jak Iniesta .
Jak odejdzie Jeffren , to wtedy należy kupić dwóch napastników .
Z najwyższej półki Alexis i jakieś młodego zawodnika , dobrze zapowiadającego się .
0
Na pewno stosunki się pogorszą . O ile Puyol , Iniesta będą cicho , bez wyrzutów , o tyle Xavi , Villa , może Pedro z Valdesem , to mogą się nie dogadać z nikim , poza Casillasem .
0
Hm .. Alves ma dobry strzał , ale nie uderza w ogóle , woli pokombinować . Z Iniestą się nie zgodzę , że uderza z dystansu , natomiast Afellay , fakt uderza i to bardzo dobrze , a z podstawowego składu jedynie Villa ma skłonności do strzałów z dystansu i dobrze mu to wychodzi ;)
0
A po co nam Fabregas , skoro mamy pomocników ? Thiago oraz Afellay
, często stawia na Keite .
A jeśli chodzi o napastników to Jeffren może odejść , to nie jest zmiennik , który mógłby odwrócić losy meczu , tak samo Bojan .
Można powiedzieć , że nie ma kto odmienić meczu , bo nie ma klasowego rezerwowego .
0
Te 4 mln mógł Rossel by wyłożyć za Angela ..
0
Po pierwsze zapewne to jest tylko wymysł gazet , które nie mają o czym pisać . Całkiem niedawno był program o lidze francuskiej , gdzie mówiono , że Hazard zostaje w klubie . Jego decyzję wielu ludzi poparło argumentując , że nie jest jeszcze gotów przejść do wielkiego klubu i ma na to jeszcze czas . Nie wątpliwości , że gra kapitalnie z Bardzo dobrym uderzeniem , ale on nigdzie nie zamierza narazie odchodzić . Real również na niego poluję .
0
Kto jak kto , ale Fontas na bok obrony według mnie nie pasuje .
Mam nadzieje , że na środku sobie poradzi , choć mam pewne wątpliwości . Dziwne , że nie wzmocnią obrony , lecz z drugiej strony Abidal i Mascherano zawsze mogą zagrać . Odejdzie Maxwell to mogliby wzmocnić lewą obroną utalentowanym zawodnikiem .
0
No i w sumie dobrze . Wątpię aby Real go zakupił . Aguero najpierw podpisał kontrakt z Atletico , a później nie ma zamiaru słuchać zarządu swego klubu i chcę odejść na wszelką cenę tak nagle . Dziwnie postąpił , mam nadzieje , że zostanie w Atletico .
Napastnik : Rossi / Sanchez bądź / Neymar
Pomocnik : Mam nadzieje , że Afellay częściej zacznie występować w środku pomocy i myślę , że przyjrzą się dokładniej Ganso .
Obrona : No myślę , że na środek : Sakho ..
Nie wiem czy warto wzmacniać boki obrony . . Hm chyba w przypadku odejścia Maxwella można by się nad tym zastanowić . 3 / 4 transfery .
0
Klitschko
Tak z ciekawości , jakiemu ty klubowi kibicujesz ?
0
Jeżeli relacje pomiędzy kilkoma osobami będą takie same , czyli podobno bardzo dobre , to moim zdaniem się zdziwię . Zdziwię się bardzo mocno i myślę , że stosunki nie będą takie same , a wręcz jestem tego przekonany .
0
Te drużyny co najwyżej mogły być za Sevillą . . Myślę , że te drużyny w lidze niemieckiej na następny sezon będą na samym początku tabeli , gdyż dopadł ich pewien kryzys , szczególnie nastąpił na samym starcie rozgrywek . Taka sama sytuacja występuję w lidze polskiej , gdy Lech Poznań zajmie 10 miejsce to będziemy go też porównywać z innym 10 miejscem w innej lidze ? A jakby nie patrząc Lech w formie znalazł by się tuż za Wisłą .
0
Klitschko
Tylko ja podałem 4 drużynę ligi hiszpańskiej jako , że wg mnie lepszą niż mistrz Niemiec .
Pierwsze 7-8 drużyn z Hiszpanii na pewno jest lepsza niż w Bundeslidze , a co z resztą drużyn ? No to wątpię aby najsłabsze drużyny ligi niemieckiej grały lepiej niż Almeria , Deportivo itp .. co najwyżej porównywalnie .
0
Dla mnie Busquets nie jest przereklamowany , wręcz przeciwnie . Moim zdaniem Sergio jest najbardziej niedocenianym piłkarzem . Gra kapitalnie i jego bajeczna technika jakiej nikt nie posiada w Realu chociażby . Mascherano też jest świetny . Zamiast Keity jestem za tym aby częściej Mascherano grał jako def . pomocnik a Sergio i Iniesta bardziej ofensywniej . Sergio ma predyspozycje aby grać ofensywnie brakuje mu do tego moim zdaniem tylko prostopadłych piłek .
0
Według mnie :
Casillas
Alves
Lucio
Pique
Evra
Sneijder
Xavi
Messi
Bale
Eto o / Villa
Forlan
Bale w każdym meczu pokazuje , że to on powinien zostać wyróżniony .
Alonso nie wiem dlaczego się tam znalazł .
0
Unitedfan
Fakt , że nie wszyscy są obiektywni ale ty również nie .
Czasem kontrowersyjne są decyzje odnośnie złotej piłki , lecz uważam , że Sneijder zrobił za mało by wygrać . Widać , że Barcy nie lubisz ale szanuj ten klub , to właśnie tam są najlepsi zawodnicy nie kupieni lecz wychowani w szkółce .
Według mnie Leo Messi za cały sezon i to jest imponujące , że błyszczy nadal . Nie rozumiem czemu niektórzy wskazują na pojedynczy mecz z Interem czy Chelsea a nie patrzą na wszystkie mecze . Czy ciężko zrozumieć jest to , że nie zawsze piłkarz będzie błyszczał, nie w każdym meczu . Mimo to Messi w większości jest nie do zatrzymania . Co do Xaviego to nie ma dostać za całokształt , tylko za to co on wyczynia w każdym meczu , nie ma drugiego zawodnika takiego co rozdziela piłki i jego profesjonalne podejście podziwiam . Iniesta to fantastyczny zawodnik , w tym sezonie jest jeden z najlepszych z pewnością , lecz w poprzednim sezonie zabrakło mu czegoś by zostać zwycięzcą .
0
jamjestjam
Odnoszę takie wrażenie , że ty pod każdym newsem związanym z Barceloną na coś narzekasz , bądź krytykujesz , szanuje Kibiców drużyny przeciwnej , ale moim zdaniem trochę przesadzasz . Więc ja ciebie również proszę o obiektywizm . W bardzo prymitywny sposób wypowiadasz się w każdym komentarzu . Co do tematu to sądzę , że bez żadnych wątpliwości w tym roku zasłużył ponownie na nią Leo
Messi , myślę , że na następny rok duże szanse ma Xavi bądź jakiś zawodnik Realu gdy podtrzymają dobrą grę , lecz to jeszcze za wcześnie by oceniać .
0
Nie chciałbym się czepiać po wygranym meczu , jak to mówią " zwycięzców się nie sądzi .." lecz nie mam czego chwalić bo po prostu nie ma czego w meczu , w którym były tylko przebłyski Messiego Villi i Iniesty .. Nie będę nic ukrywał , gra się nie polepsza , jest raz lepsza raz gorsza . Nie wierzę , że mam tak wielkie oczekiwania lecz w tym sezonie nie byłem ani razu w pełni zadowolony z gry naszego zespołu .
Nie jestem tu po to by krytykować , lecz wypomnieć kilka aspektów , które z pewnością powinny ulec poprawie . Zawodnicy są dobrzy , ale nie wykorzystują w pełni swoich możliwości . Real w tym sezonie trzeba przyznać , że od pewnego czasu wygląda o niebo lepiej i mówię to z ręką na sercu . Graliśmy przecież z drużyną ze słabą renomą , z drużyną która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli . Widoczny jest brak Xaviego . Gdy odszedł Ibra powinniśmy w zamian za to zakupić napastnika a najlepiej skrzydłowego lecz tego nie uczyniliśmy i widoczna jest luka w składzie . Pedro byłby dobrym zmiennikiem . Tymczasem zmiennikami są słaby Bojan i nie grający w ogóle Jeffren . Fakt , że szansa jest ogromna dla Nolito , ale on nie zostaję więcej niż raz powoływany na mecz . Nie wiem dlaczego ale słabnie nam Puyol to po pierwsze . Na szczęście dość dobrze gra niedoceniany Abidal . Słabo od pewnego czasu gra Alves i uważam , że to jest przyczyna może tego , że nie ma w ogóle współpracy z Messim . Tworzy się luka , Dani jest osamotniony , ma mało wsparcia i gra mu się trudno , staram się go zrozumieć , ale nie rozumiem niektórych zmian Guardioli , lecz trzeba je uszanować chociaż się z nimi nie zgadzam . Messi nie jest na prawym skrzydle co jest błędem i nie jest do końca w środku ataku tylko pomocy . Villa też lewoskrzydłowy lub rozgrywający , choć dziś było trochę widoczne , że był bardziej w przodzie . Iniesta jak gra w ataku to tak na prawdę jest takim fałszywym skrzydłowym i piłkę rozgrywa . Pedro zagrał słaby mecz , nie wiem gdzie on biegał po tym boisku . Graliśmy z drużyną beznadziejną , co na dodatek grała w " 10 " a i tak graliśmy równie beznadziejnie jak oni . Możecie mnie krytykować ale przy takiej grze byśmy dostali kogoś lepszego to byłaby powtórka meczu z Herculesem . Nie wygląda to dobrze , jedynym usprawiedliwieniem są mistrzostwa świata przed tym sezonie , może zawodnicy są obciążeni , tylko jakoś w Realu w ogóle się tego nie zauważa . Thiago pokazał , że zasługuje na granie w podstawowym składzie . Gramy zbyt wolno i schematycznie . nie ma zagrań z pierwszej piłki w ogóle . Nie radzimy sobie . Zawodnicy są rozstawieni na boisku dość dziwnie co funkcjonuję wręcz źle . Nie wiem dlaczego jesteśmy tak nieskuteczni , nie musimy strzelać bramek pięknie , wystarczy grać pięknie i strzelać bramki normalnie , nie lobując czy podając dziesięciokrotnie poprzek bramki , tylko uderzając mocno na bramkę . Wszyscy stoją w miejscu nie ma ruchu , jak nie ma Xaviego to rzadko kto da piłkę otwierającą drogę do bramki . Valdes - Alves Puyol Pique Abidal - Mascherano Thiago Iniesta - Nolito Villa Messi - tak powinna wyglądać jedenastka według mnie , Za Nolito dojdzie Xavi a za Mascherano może być Sergio . Czekam na lepsze mecze , chociaż takie jak z Bilbao czy Atletico bądz drugą połówkę z Valencia .
0
Nie chciałbym jakkolwiek narzekać , ale nie zagraliśmy dobrego meczu . W drugiej połowie były tylko momenty tego co jesteśmy w stanie grać .
Nie wiem co się dzieje , ale na razie zbieramy i zbieramy tą formę . Mam nadzieje , że w końcu do nas przyjdzie i odjedziemy Realowi .
Słabe mecze rozegrali Messi i Villa , słabo Maxwell .
Zwycięstwo zapewniło nam praktycznie dwójka Xavi i Iniesta .
Myślę , że zaczniemy w końcu grać gdy Messi i Villa się przebudzą .
Cieszy dobre wejście Mascherano i Pedro .
Mam wrażenie , że my zamiast strzelać podajemy a zamiast podać to strzelamy .