Damian12345x
Dołączył/a: sierpień 2010
Gostyń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fakt , przydali by się zawodnicy którzy mogliby zasilić ławkę rezerwowych lub wnieść coś nowego , świeżego do zespołu patrząc poprzez pryzmat poprzednich meczy . Wiele czynników wpływa , że potrzebny jest rozgrywający , Iniesta często wystawiany teorytycznie na skrzydle , kontuzjowany i zmęczony Xavi . Gramy zbyt wolno i zbyt schematycznie o czym się przekonaliśmy . Jest to zbyt czytelne i brak zagrań z pierwszej piłki . Wielką zagadką jest Thiago , który troszkę z Mallorcą rozczarował . Szkoda , że zapewne żadnego transferu nie wykonamy w zimowym okienku . Co do LLorente nie jestem przekonany , myślę , że nie pasuje do koncepcji drużyny . Transfery są potrzebne od zaraz , chyba , że nagle eksploduje talent Nolito i Thiago .
0
Barcelonie wartościowy zmiennik jest potrzebny od zaraz , patrząc na pryzmat poprzednich meczy praktycznie bez Villi i Messiego nie ma kto bramek strzelać . W zimowym okienku transferowym powinniśmy uzupełnić luki w składzie kupując albo wartościowego zmiennika dla Xaviego lub zatrudniając skrzydłowego . Pedro byłby świetnym uzupełnieniem dla Suareza , który preferuje dużo bramek , a to jest właśnie naszym mankamentem . Reasumując Suarez bądź rezerwowy zawodnik Milanu Pato jest potrzebny w zimowym okienku w trybie natychmiastowym .
0
Jestem takiego samego zdania , że w tym sezonie jesteśmy silniejsi . Liga jest dużo bardziej wyrównana , my jeszcze nie do końca sobie z tym radzimy , ale myślę , że przyjdzie wszystko z upływem czasu a mistrzostwo zdobędziemy bez żadnych problemów i Ligę Mistrzów także .
Ibry nie ma to fakt , jest Villa , który moim zdaniem jest dużo lepszy . Wolę widzieć fajną atmosferę i dużo okazji niż stojącego w miejscu Zlatana . Busquets i Pedro znów wykonali pewien postęp i są jeszcze lepsi . Do tego powinien wchodzić Thiago , po nim już widać , że to następca Xaviego . Martwi mnie aby Mascherano ale cóż . Do tego dochodzi świetna gra Iniesty , który w zeszłym sezonie moim zdaniem trochę był kontuzjowany i nie grał tak jak od niego oczekiwano . Chciałbym dziś ujrzeć Javiera i Thiago , w końcu grupa trudna nie jest , można by spróbować myślę , że nie zawiodą .
0
Po odejściu Ibry mamy małą lukę w ataku , W obwodzie na rezerwie jest tylko Jeffren i Bojan. Ja bym do pierwszego składu zaczął wprowadzać Soriano , na prawdę podoba mi się jego gra . Chciałbym zobaczyć go w pierwszym zespole .
0
Mourinho - Trzeba stwierdził , że zawsze był osobą prymitywną i prowokującą .
Według mnie Messi i to bez żadnego zastanowienia . Bez żadnych złudzeń , bez cienia wątpliwości . To właśnie on zasłużył na tą nagrodę .
Na drugim miejscu powinien uplasować się Xavi .
Sneijder sezon całkiem niezły , według mnie to nie jest jeden z najlepszych pomocników i w żadnym stopniu nie zasłużył na żadne choćby wyróżnienie . Tak , fakt osiągnięcia zwalają z nóg , tylko cała drużyny przyczyniła się do tego sukcesu
a nie jeden zawodnik . Messi z Xavim czasem we dwóch rozprawiali się bo Barca nie we wszystkich meczach grała to co potrafiła .