Odnosząc się do drugiego akpitu, Neymar rzeczywiście pokazał na PK że może skutecznie walczyć z najlepszymi piłkarzami a przede wszystkim obrońcami świata, jak w finale z Hiszpanią
Dla mnie odejście Ronnie do ligi brazylijskiej, było już początkiem końca jego kariery. Tak jak inne wielkie gwiazdy, które odchodziły do Ameryki Południowej i zapominano o nich. Ronnie jednak odbudował formę i pokazuje klasę :*
Podobała mi się gra Barcelony B. Taka słabsza kopia pierwszej drużyny. Zawiódł mnie Deulofeu. Zbyt często gra egoistycznie, ale jeśli dostanie się do pierwszej drużyny, pod presją piłkarzy doświadczonych, zacznie się nią dzielić. Brak zastrzeżeń dla bramkarza, Jordiego Masipa.
Ogólnie przy akcjach, zazwyczaj brakowało ostatniego podania, ale dla mnie bomba :)
Jeszcze takie pytanka;
1. Bojan znowu wypożyczony. Czyli za rok odejdzie za darmo?
2. Ibi Afellay - Tito ma go w planach na przyszły sezon, czy znowu będzie się szwendał po wypożyczeniach?
3. Isaac Cuenca - przedłużyli mu wypożyczenie do Ajaxu? Kontrakt ma do 2015, więc dopiero za 2 lata będziemy się martwić, że odchodzi za darmo [...]
On wcześniej tylko powiedział, że "Tata" to dobry trener i fajnie gdyby trenował Barcę. Ale skąd miał wiedzieć, że właśnie "Tate" wybiorą, skoro mieli gdzieś z 10 opcji?
Komentarze
0
Odnosząc się do drugiego akpitu, Neymar rzeczywiście pokazał na PK że może skutecznie walczyć z najlepszymi piłkarzami a przede wszystkim obrońcami świata, jak w finale z Hiszpanią
0
Dokładnie, mam nadzieję, że w tym sezonie Adriano nie będzie miał żadnych problemów zdrowotnych
0
Wybaczcie, w 2006 z Barcą wygrał Internaciol PA, ale w zeszłym roku Chelsea przegrała właśnie z Corinthians :P
0
Dawno żadna drużyna spoza Europy nie wygrała KMŚ. Ostatni raz chyba Corinthians w 2006 (przeciwnik Barcelona)
0
Dla mnie odejście Ronnie do ligi brazylijskiej, było już początkiem końca jego kariery. Tak jak inne wielkie gwiazdy, które odchodziły do Ameryki Południowej i zapominano o nich. Ronnie jednak odbudował formę i pokazuje klasę :*
0
Liczę jednak na duet Pique - Abi. Eric dał radę 90' z Levante, myślę że część ciężkiego meczu z Bayernem też mógłby zagrać :)
0
Podobała mi się gra Barcelony B. Taka słabsza kopia pierwszej drużyny. Zawiódł mnie Deulofeu. Zbyt często gra egoistycznie, ale jeśli dostanie się do pierwszej drużyny, pod presją piłkarzy doświadczonych, zacznie się nią dzielić. Brak zastrzeżeń dla bramkarza, Jordiego Masipa.
Ogólnie przy akcjach, zazwyczaj brakowało ostatniego podania, ale dla mnie bomba :)
0
Posiada gigantyczny talent. Oby go odbudował :)
0
Jeszcze takie pytanka;
1. Bojan znowu wypożyczony. Czyli za rok odejdzie za darmo?
2. Ibi Afellay - Tito ma go w planach na przyszły sezon, czy znowu będzie się szwendał po wypożyczeniach?
3. Isaac Cuenca - przedłużyli mu wypożyczenie do Ajaxu? Kontrakt ma do 2015, więc dopiero za 2 lata będziemy się martwić, że odchodzi za darmo [...]
"Rosselowa Taktyka"
0
On wcześniej tylko powiedział, że "Tata" to dobry trener i fajnie gdyby trenował Barcę. Ale skąd miał wiedzieć, że właśnie "Tate" wybiorą, skoro mieli gdzieś z 10 opcji?