DanBarca
Dołączył/a: styczeń 2013
Rybnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odnosząc się do drugiego akpitu, Neymar rzeczywiście pokazał na PK że może skutecznie walczyć z najlepszymi piłkarzami a przede wszystkim obrońcami świata, jak w finale z Hiszpanią
0
Dokładnie, mam nadzieję, że w tym sezonie Adriano nie będzie miał żadnych problemów zdrowotnych
0
Wybaczcie, w 2006 z Barcą wygrał Internaciol PA, ale w zeszłym roku Chelsea przegrała właśnie z Corinthians :P
0
Dawno żadna drużyna spoza Europy nie wygrała KMŚ. Ostatni raz chyba Corinthians w 2006 (przeciwnik Barcelona)
0
Dla mnie odejście Ronnie do ligi brazylijskiej, było już początkiem końca jego kariery. Tak jak inne wielkie gwiazdy, które odchodziły do Ameryki Południowej i zapominano o nich. Ronnie jednak odbudował formę i pokazuje klasę :*
0
Nawet gdyby miał odejść, to nie za takie "marne grosze". Illara do Madrytu za 38 mln euro, a Cesc za 34 mln funtów? Non sens .. (w przeliczeniu 34 mln funtów = ok 38 mln euro) Taka sama cena a jaka różnica w klasie ;)
0
Gra z kontry - to jest najważniejsze. Zawsze tego mi brakowało w grze Barcelony, a przecież mamy dobrych sprinterów; Alexis, Pedro, Tello, Neymar , Leo a do tego na bokach obrony Albę i Alvesa :D
0
" grać przeciwko piłkarzom, których znam tak dobrze"
Pomijając fakt, że zagrała w znacznej części Barcelona B, oraz że cała Barcelona zagrała słabo, Pep dobrze wiedział czego sie spodziewać. W większej części to on skonstruował tę Barcę, więc od początku wszystko miał "czarno na białym".
0
"Dali mu szansę i nigdy mu niczego nie brakowało."
Gdyby mu niczego nie brakowało, to by nie odszedł ;)
0
Chyba że jest określona liczba zmian, np. 7
0
Mamy 12 zawodników na ławce. Obstawiam że w przerwie Rubi zmieni 8-9 zawodników, a później co parę minut będzie wpuszczać powoli tych 3-4 :P
Nie może od razu wszystkich wymienić, bo gdyby jakaś kontuzja czy coś, Barca musiałaby grać w "10" (odpukać)
0
On wcześniej tylko powiedział, że "Tata" to dobry trener i fajnie gdyby trenował Barcę. Ale skąd miał wiedzieć, że właśnie "Tate" wybiorą, skoro mieli gdzieś z 10 opcji?
0
Chciałbym jeszcze dopisać, iż Xavi może nas kiedyś zacząć zawodzić swoją grą, z powodu braku siły lub formy [...]
0
Naprawdę dobry felieton, pan Geble ma zadatek na Admina stronki :P
Nie bał się krytyki, powiedział to, co wie każdy z nas, ale boi się tego oficjalnie powiedzieć. Chodzi mi oczywiście o to, iż Xavi nie jest już młody i być może przyjdzie sezon, w którym nie będzie grał dużo, ponieważ będzie zmęczony lu po prostu nie będzie miał formy. Wtedy, mam nadzieję, Cesc będzie gotów na pełnych obrotach prowadzić Barcę do triumfów.
0
Proponuje przesłać ten artykuł do "Taty" ;)
Wtedy na pewno nie zapomni o żadnej z tych cech, więc wyprowadzi Barcelonę znowu na szczyt [...]
0
Jak dla mnie pan Tata da radę! Życzę mu powodzenia i że podczas jego kierowania drużyną, będę miał ciarki na plecach, jak za czasu Pepa :*
0
Dokładnie, dla Thiago już szafkę przygotowywał [...]
0
W pierwszym składzie? Chyba sobie żartujesz [...] Ale jak wiedzą, że nic z nich nie będzie (Bojan), to powinni ich sprzedawać, a nie wypożyczać, żeby odeszli za darmo
0
Jeszcze takie pytanka;
1. Bojan znowu wypożyczony. Czyli za rok odejdzie za darmo?
2. Ibi Afellay - Tito ma go w planach na przyszły sezon, czy znowu będzie się szwendał po wypożyczeniach?
3. Isaac Cuenca - przedłużyli mu wypożyczenie do Ajaxu? Kontrakt ma do 2015, więc dopiero za 2 lata będziemy się martwić, że odchodzi za darmo [...]
"Rosselowa Taktyka"
0
Neymar - Messi - Alexis
Gdyby Alexis był w światowej formie, będzie magia!
0
Bale i CR - obaj są lewoskrzydłowymi :)
0
Był gol po strzale Tello ;)
0
Liczę jednak na duet Pique - Abi. Eric dał radę 90' z Levante, myślę że część ciężkiego meczu z Bayernem też mógłby zagrać :)
0
Poprawka: 2 bramki ze spalonego + faul Tomka Mullera
0
Dla mnie sędzia słabo ogólnie prowadził mecz. Niby 3 bramki były ze spalonego, ale Bayernowi należały się 2 karne z dwie ewidentne ręki. Dla mnie dużo był takich sprzecznych decyzji przy dyktowaniu rożnych czy rzutów z autu.
Vamos
0
Niektóre komentarze są tutaj żałosne! VV średnim bramkarzem? Gość wymiatał w dwumeczu z PSG. To że puścił strzał Matuidiego, jest większą winą Bartry, piłka przeszła mu między nogami + rykoszet = zmiana kierunku i gol. Mam do niego duży szacunek. Cechowi, Ikerowi czy Buffonowi też zdarzają się wpadki. Ten gol Alaby z pierwszego meczu. Ewidentnie źle GiGi się ustawił.
0
Ogonek
To zdj Ibry to było w gazecie chyba dzień przed meczem, bo "daje nadzieję"
0
Prima COOL o 20.15 transmisja Barca - PSG
Telewizja DVB-T (naziemna) kanał 13 ;)
0
Poprawka! Prima COOL o 20.15 transmisja Barca - PSG
Telewizja DVB-T (naziemna) kanał 13 ;)
0
Kto z was ma telewizję DVB-T? Tam jest czeski kanał Prima COOL chyba, tam zawsze LM pokazują. Ale nie wiem jaki mecz dzisiaj puszczą :P