16 czerwca 2017, 09:03
0
Wiemy, w Juve.
6 czerwca 2017, 12:08
Fantastycznie, jak zawsze
5 czerwca 2017, 20:14
6
Dziwne, że nie ma całej 11 Barcelony
5 czerwca 2017, 14:42
Jakie to ma znaczenie? Było drugie miejsce i tyle.
4 czerwca 2017, 17:30
Idź poskarżyć mamie
27 maja 2017, 22:43
1
Zjedz płatki z ciepłym mlekiem i idź spać
25 maja 2017, 22:20
7 milionów za sezon...
23 maja 2017, 21:41
2
Ale wiesz, że Marlon to nie chłopak z LaMasii?
21 maja 2017, 09:07
Komentarz usunięty
15 maja 2017, 16:46
"I co ja teraz będę oglądał" 5-10-15?
11 maja 2017, 16:34
Nie, nie mylisz się. Po prostu pieprzysz głupio "w Barcie"? Serio?
23 kwietnia 2017, 11:00
7
Zamiast Naymara lepszy będzie Bojan
19 kwietnia 2017, 22:55
20 strzałów i jeden celny...
18 kwietnia 2017, 09:43
Bayern bez Lewego też meczu nie wygra
10 marca 2017, 18:11
I dlatego Zlatan będzie odpoczywał przez trzy kolejki
10 marca 2017, 18:10
Straszne. Wrócił do pracy...
9 lutego 2017, 07:32
Wstrząsające...
8 października 2016, 09:12
"Francja tęskni za Benzemą"? Naprawdę?
22 lipca 2016, 21:48
5
powąchaj lepiej coś innego
15 lipca 2016, 20:44
10
1. O jakim włoskim napastniku mowa w artykule? 2. Sevilla nie skradnie Vietto. Po prostu wykorzysta bierność w negocjacjach
12 lipca 2016, 17:45
Sprawdź jeszcze w PES i FM 16. Jak będzie podobnie, to zgłoś sprawę Bartomeu...
8 lipca 2016, 07:35
Podpisał nowy kontrakt. Już po promocji
1 lipca 2016, 08:09
3
Mógłoby? Ale pieprzysz. Wyszliśmy z drugiego miejsca tak dla przypomnienia. Jeszcze napisz, że płaczesz, bo Hiszpania odpadła
28 czerwca 2016, 09:04
Rozumiem. Według ciebie tylko piłkarze FCB dali radę? Jakby w reprezentacji byli sami piłkarze Barcelony, to na pewno by wygrali?
18 czerwca 2016, 09:38
Narzekał, że w Atletico treningi były zbyt intensywne... No to przyjechał na wakacje (troche drogie, ale nie dla niego) do Barcelony
13 czerwca 2016, 20:19
41
Świetnym zieciem? Blattera? O co kaman?
13 czerwca 2016, 12:10
A co ma powiedzieć Barcelona?
4 czerwca 2016, 21:39
Nie jest oczywiste. Oferty jakie otrzymał, są dużo bardziej korzystne (oczywiście finansowo) niż ta Barcelony
2 czerwca 2016, 07:45
Chciałem napisać Los Angeles
2 czerwca 2016, 07:43
Dobra ta agentka Alvesa. Paryż, nowy York... Pewnie wszystkie miejsca w jednym czasie. Nolito, Barco proszę :-) Juanfran!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wiemy, w Juve.
0
Fantastycznie, jak zawsze
6
Dziwne, że nie ma całej 11 Barcelony
0
Jakie to ma znaczenie? Było drugie miejsce i tyle.
0
Idź poskarżyć mamie
1
Zjedz płatki z ciepłym mlekiem i idź spać
0
7 milionów za sezon...
2
Ale wiesz, że Marlon to nie chłopak z LaMasii?
6
Komentarz usunięty
0
"I co ja teraz będę oglądał"
5-10-15?
0
Nie, nie mylisz się. Po prostu pieprzysz głupio
"w Barcie"? Serio?
7
Zamiast Naymara lepszy będzie Bojan
0
20 strzałów i jeden celny...
0
Bayern bez Lewego też meczu nie wygra
0
I dlatego Zlatan będzie odpoczywał przez trzy kolejki
0
Straszne. Wrócił do pracy...
1
Wstrząsające...
0
"Francja tęskni za Benzemą"? Naprawdę?
5
powąchaj lepiej coś innego
10
1. O jakim włoskim napastniku mowa w artykule?
2. Sevilla nie skradnie Vietto. Po prostu wykorzysta bierność w negocjacjach
6
Sprawdź jeszcze w PES i FM 16. Jak będzie podobnie, to zgłoś sprawę Bartomeu...
1
Podpisał nowy kontrakt. Już po promocji
3
Mógłoby? Ale pieprzysz. Wyszliśmy z drugiego miejsca tak dla przypomnienia. Jeszcze napisz, że płaczesz, bo Hiszpania odpadła
0
Rozumiem. Według ciebie tylko piłkarze FCB dali radę? Jakby w reprezentacji byli sami piłkarze Barcelony, to na pewno by wygrali?
0
Narzekał, że w Atletico treningi były zbyt intensywne... No to przyjechał na wakacje (troche drogie, ale nie dla niego) do Barcelony
41
Świetnym zieciem? Blattera? O co kaman?
3
A co ma powiedzieć Barcelona?
0
Nie jest oczywiste. Oferty jakie otrzymał, są dużo bardziej korzystne (oczywiście finansowo) niż ta Barcelony
0
Chciałem napisać Los Angeles
3
Dobra ta agentka Alvesa. Paryż, nowy York... Pewnie wszystkie miejsca w jednym czasie.
Nolito, Barco proszę :-)
Juanfran!