0

Wiemy, w Juve.

0

Fantastycznie, jak zawsze

6

Dziwne, że nie ma całej 11 Barcelony

0

Jakie to ma znaczenie? Było drugie miejsce i tyle.

0

Idź poskarżyć mamie

1

Zjedz płatki z ciepłym mlekiem i idź spać

0

7 milionów za sezon...

2

Ale wiesz, że Marlon to nie chłopak z LaMasii?

6

Komentarz usunięty

0

"I co ja teraz będę oglądał"

5-10-15?

0

Nie, nie mylisz się. Po prostu pieprzysz głupio
"w Barcie"? Serio?

7

Zamiast Naymara lepszy będzie Bojan

0

20 strzałów i jeden celny...

0

Bayern bez Lewego też meczu nie wygra

0

I dlatego Zlatan będzie odpoczywał przez trzy kolejki

0

Straszne. Wrócił do pracy...

1

Wstrząsające...

0

"Francja tęskni za Benzemą"? Naprawdę?

5

powąchaj lepiej coś innego

10

1. O jakim włoskim napastniku mowa w artykule?
2. Sevilla nie skradnie Vietto. Po prostu wykorzysta bierność w negocjacjach

6

Sprawdź jeszcze w PES i FM 16. Jak będzie podobnie, to zgłoś sprawę Bartomeu...

1

Podpisał nowy kontrakt. Już po promocji

3

Mógłoby? Ale pieprzysz. Wyszliśmy z drugiego miejsca tak dla przypomnienia. Jeszcze napisz, że płaczesz, bo Hiszpania odpadła

0

Rozumiem. Według ciebie tylko piłkarze FCB dali radę? Jakby w reprezentacji byli sami piłkarze Barcelony, to na pewno by wygrali?

0

Narzekał, że w Atletico treningi były zbyt intensywne... No to przyjechał na wakacje (troche drogie, ale nie dla niego) do Barcelony

41

Świetnym zieciem? Blattera? O co kaman?

3

A co ma powiedzieć Barcelona?

0

Nie jest oczywiste. Oferty jakie otrzymał, są dużo bardziej korzystne (oczywiście finansowo) niż ta Barcelony

0

Chciałem napisać Los Angeles

3

Dobra ta agentka Alvesa. Paryż, nowy York... Pewnie wszystkie miejsca w jednym czasie.
Nolito, Barco proszę :-)
Juanfran!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?