0

Wszystkie mecze masz na transfermarkecie :)

2

Messi w 36 meczach w tym sezonie 36 bramek i 21 asyst prawdziwy god..

0

Poratuje ktoś dobrym, pewnym linkiem do transmisji ? Bardzo proszę, z góry dziękuje

0

Poratuje ktoś linkiem? Błaaagam

0

Obejrze gdzieś w cyfrowym Polsacie?

0

Nie mów że wyglądają kiepsko biorąc pod uwagę zakaz transferowy.
Też mieliśmy zakaz, i wyszliśmy z tego jako najlepsza drużyna świata.

0

Neymar za ten rajdzik przed asystą do Rakiticia, i Szmal za obrony karnych to dzisiaj powinni być zawieszeni do końca życia z czerwonym podpisem na aktach drużyny

8

Najlepsze z tego wszystkiego, jak okazało się że mamy zakaz transferowy to każdy pisał że nadejdą suche lata, natomiast w 2015 roku wygraliśmy 5 pucharów w tym ligę i ligę mistrzów ;)
#ArdaDoBoju

0

14

Autobus do przerwy ma dużo paliwa ^^

0

Barca jak Zenit na pierwszy rzut oka :v

0

taa

0

Tego Pedro to chyba nie tylko tu nie lubią , skoro karzą mu 1v7 biegać :v

1

0

Szkoda meczu .. :/ Tak wychodzą eksperymenty.. Szkoda dwóch bramek zawalonych kompletnie karny przez Alvesa niepotrzebnie , i te wybicie Ter Stegena :/ Ale cóż w rewanżu na Camp Nou na pewno wyjdzie najlepszy skład i skoro oni dali radę nam trafić 4 bramki to my w zupełności też jesteśmy, jak przegraliśmy mecz w lidze nie pamiętam dokładnie z kim i czekał na nas mecz z Man City to napisałem że wierze i że zimny prysznic im się przydał a potem były 3 puchary ;) Myślę że teraz też jest szansa którą trzeba wykorzystać . VEB!


btw. Pedro mimo że trafił bramkę dająca zwycięstwo i fajnie że ma tam 99 czy tam 100 bramek, ale.. To jest zawodnik tylko do zmiany wczoraj pokazał że jakiś świetny nie jest i bramkuje nam Neymara..

0

Dobry meczyk , trochę jak trening ;) A tak na poważnie to :
MSN - Super akcje, te klepki odegrania z pierwszej miód malina , Tylko nwm czemu Messi tak zaareagował wtedy z Mvbią ? (chyba tak się piszę) , takiego Leosia dawno nie widziałem :p
Rakitic - Świetny mecz, bardzo trafiony transfer , wczoraj tak dojrzale grał, jakbył był tu od lat, świetne piłki, w obronie powalczył i te strzały z daleka , po prostu świetny zawodnik
Rafinha - Przeplatał wczoraj raz dobrze raz źle tak średnio + zmarnowana 100 z woleja
Bramkarze - na +
Pedro - Szkoda że prawdopodobnie odejdzie, walczak to z niego dobry pokazał wczoraj, takie sreberko które biega po lewej flance ale wątpie że bedzie chciałbyć tylko rezerwowym :/
Reszta całkiem przyzwoite spotkania, Alves na + Halilovicia myslałem ze cos wiecej pokaze, tak samo Iturbe z Romy myślałem że poczaruje, miłobyło zobaczyć Keite z Messim ;) Dobry mecz Vermy i Bartra bardzo dobrze ;) Cieszmy się wygraną :D

2

W Barcelonie wychodzi brak rotacji i dlatego dzisiaj przegrają. Messi myśli już o Copa America, to samo Suárez. Obrona robi błędy jak by to była ekstraklasa. Jak Bravo będzie słabo bronił to Atlético strzelili 3-4 bramki.
Espaynol nam się podłoży jak zawsze i pozwoli żeby Cristiano strzelał. Sądzę że wygramy 5-6:0, a najlepszy piłkarz świata strzeli 4-5 bramek i wygra pichichi co da mu złotą piłkę 2015.
Wtedy kibice Barcwelony będą płakać bo nasz Cristiano będzie miał ich tyle samo co Missi.

PERŁA Z RM ! POLECAM :D

0

W Barcelonie wychodzi brak rotacji i dlatego dzisiaj przegrają. Messi myśli już o Copa America, to samo Suárez. Obrona robi błędy jak by to była ekstraklasa. Jak Bravo będzie słabo bronił to Atlético strzelili 3-4 bramki.
Espaynol nam się podłoży jak zawsze i pozwoli żeby Cristiano strzelał. Sądzę że wygramy 5-6:0, a najlepszy piłkarz świata strzeli 4-5 bramek i wygra pichichi co da mu złotą piłkę 2015.
Wtedy kibice Barcwelony będą płakać bo nasz Cristiano będzie miał ich tyle samo co Missi. - Perła z realmadrit
boże zabij to..

0

W Półfinałach dubletami strzelał Messi i Neymar to prosze teraz o Dublet Suareza i wygrana 2:0 w finale !

0

Co prawda to prawda, może nie oglądam meczy Realu ale nie wydaje mi się żeby Ronaldo strzelal po okienkach, można sobie szybko przypomnieć jak bronił go Neuer i tak dalej, albo lewy dolny albo środek

1

Gdy on odejdzie nic nie bedzie takie same :(

0

Mecz dobry, według mnie nawet dobrze Sergi Roberto zagrał smuci mnie tylko jedna rzecz..
Że Bartra ma więcej bramek i asyst niż Iniesta :( Andres Wróć :/

0

O co chodzi akcja Messiego i ta trawą? Bo nie oglądam..

0

- Legenda.

0

https://www.youtube.com/watch?t=321&v=3brZwLUXP0k - Trochę się zmieniło ;) Jak Real cieszy się że mają Isco to ja się ciesze że mamy Neymara :) Trochę mu się charakter wyrobił ;)

2

Czy Ney i Alves mają takie same fryzury ? XD

0

Szlak to jest w lesie ;p

1

Plus największa znajomość na cenach piłkarzy, transferach ich dotychczasowej formy i kogo by kupić na jaką pozycję , a potem albo byśmy wychodzili w formacji 2-3-5 albo z 10 pomocnikami ;)

1

Czy Malaga jest takim ousaiderem ? Może i nie grają jak w sezonie gdzie mierzyli się z Borussią w LM ale nadal to jest ekipa dobrej marki.. A zagrali jak zagrali i nikt nie powie że bylo inaczej praktycznie powtórka meczu z RSSS gdzie szybko strzelona bramka, a potem walenie glową w mur graczy Barcelony..

13

Czemu tak płaczecie?! Dużo meczy do końca sezonu mamy Ligę, Ligę mistrzów i Puchar Króla , a przecież jeszcze nic z tego się nie skończyło w Lidze Real może się potykać, mamy mecz z Realem przed sobą i może być różnie.. Wierzymy do końca i trzymam kciuki za kolejny mecz z Manchesterem , a może zimny prysznic był im potrzebny... VeB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?