Daniek58
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
300 Mecz, i hattrick on każdy rekord zrobi hattrickiem :v
0
Fifa i znowu mecz :P
0
Ajajajaj Messi ! :x
1
Super Bartra jak dla mnie super mecz jego :D
0
Lol spalony... !
0
Z innej beczki, jaki wynik stawiacie z City?
1
Rasiak dobrze z bramki wybiegł xd
0
Wygrałeś xd
0
Pedro to jest walczak xD
0
Serio Duet Messi-Neymar w 2015 strzelają więcej niż Real ? o.O
0
Zeszła mu xD Ale cudo wyszło xd
0
hahahahhaa xD Co za gol :D Messi Geniusz :D
0
Bartra to jest przysłośc żeby się nie zmarnował chłopak ;v
0
Damy radę, walczą i to jest dobre.
1
Schalke - Real
1
Wierze w Deportivo !
2
3
Symulek, i karnych to nie pokazywali, ehh Fifa ;) Dla mnie i tak Leo będzie najlepszy na świecie że potrafi ciągnąc zespół ze sobą , może nie zawsze bo nikt nie jest gotowy grać na pełnych obrotach ciągle.. ;)
0
Klopp chłop z jajami, poustawiałby to jak trzeba, a jeszcze jakby miał do dyspozycji takie gwiazdy, to nie jest gwiazdka jednego sezonu bo co on wyprawiał w lidze i LM tylko że Bayern wykupił kluczowych zawodników i teraz jest po prostu dołek..
0
Wyrzucamy trenera od razu , każdy by chciał już 10 pkt nad Realem, ale dzieci teraz będą ciężkie czasy do 2016 mamy zakaz transferowy, i sami wiecie że mogą być "suche lata" Real czekał tyle lat, a teraz grają na prawdę świetną piłkę, trzeba czekać na potyczki rywali i my musimy je wykorzystywać.. Trochę przykre że przez głupotę mamy zakaz transferowy.. Ehh, płakać się chce.. :(
Zubi odszedł, i według mnie to dobrze , według mnie powinni cały zarząd zmienić, najgorsza wiadomość dnia to odejście "Tarzana" Kapitana, dał z siebie wszystko, pokochał klub i za to powinniśmy go wielbić ciągle :'( ! Dużo się wyprawia w tym klubie..
0
- Najlepsza "9" na świecie która gra na skrzydle, ale potrafi tam grać co nie zmienia faktu że może mamy 4-5 najlepszego gracza na swiecie i oczywiście 1 (Messi) , ale on tam się marnuje...
0
Co przecież to niemożliwe?! On kontuzja ?! On wcale nie jest szklany, ten czas spędzony na siłowni dał mu tak wytrenowane mięśnie że to nie możliwe, na pewno jakiś fejk ! :) Spodziewamy się tych jego wspaniałych odbiorów w następnym meczu, a kosztował tylko 10 milionów !!!
0
Jak Suarez dochodzil, omal nie płakałem ze szczęścia że mamy najlepszą 9 na świecie...
Ustawiamy go na skrzydle no proszę was ludzie! Wiem ze wałkowany temat, ale jak dla mnie to głupota kompletna..
0
Po 1:1
Neymar, dobra akcja minął dwóch rywali gol.
Ronaldo , wrzutka Marcelo ręka Pique karny i gol Ronaldo
0
Steam działający prosze!
0
GG Mathieu ! xdd xd
0
Tsa pedro.... :/
0
MISTRZU
0
O BOZE MESSI MISTRZ!
0
TAK NEYMAR ! WKONCU , BRAWO LEO I NEY :P