0

Bitter

A to Barcelony nie będzie w tym finale?

0

Madritas wiem że robi więcej lo...Bo MESSI wogóle nie robi nikomu l...

0

Pomarzyć piękna rzecz ;)

0

dzięki za tego gola

0

Ma może ktoś linka do meczu???

0

Widamo jak przegrali to dopiero się przyczepia że nie powinno być Barcy w finale

0

kocham Cię BARCELONO (jako klub)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Xavi wrzucał do Messiego

0

VeB!!!!!!!!!!!!!

0

VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mój ulubiony piłkarz ;P(Ma racje wygramy ligę mistrzów!!!)

0

Musicie usunąć spacje w wyrazie users!!!!!!!!w linku podanym prze Decoo

0

ładny puchar ;P

0

CHiN_ManUtd-twoje życzenia co do przegranej się nie spełnią!!;P

0

Valdes-Toure,Puyol,Pique,Sylvinho-Xavi,Keita,Iniesta- Messi,Eto'o.Henry to mój skład

0

zróbmy jakąś któtką droge i pójdziem z buta do rzymu w końcu tam prowadzą wszystkie drogi ;p

0

Mistrzów*

0

Ciekawe jak mu wyjdą te z La Lliga i Ligi Miwstrzów?;P

0

EloElo320 nie zazdrość że BARCELONA wygrała a real i tak nie wygra bo jest cienki a manu przegra finał

0

puciu weż sam sobie dawaj datki wystarczy że się tylko wylogujesz i na inną przeglądarke i dajesz sobie datki ;P

0

No to chłopaki zbieramy ekipe i jedziem się lać z Kibicem_Z_Madrytu!!!!!!;P ;D

0

Puyol nie może odejść!!!!!!!Jest dla nich za dobry ;P

0

obok Puyola najlepszy obrońca swiata.

0

Trzeba wierzyć do końca!!!!!!!!!!!!!;D

0

Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mamy finał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Henry zszedł bo go kolano boli

0

I żeby zagrał na swoim wysokim poziomie.

0

Ja też ;)

0

Valdes-Alves,pique,puyol,abidal-yaya,xavi,keita-messi,eto'o,iniesta

2-1 Dla nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?