0

ballack + kk

0



I dobrze że chce zostać w Barcelonie.

0

a ma ktoś linka???Z góry dzięki

0

I ją zobaczą!!!:)

0

Swidrinho Legia gra ładnie!!!

0

Samu i tak wygra!!!!!!!

0

właśnie

0

Może powinien stać na bramce wiadomo może ma talent ;D

0

I tak o wszystkim zadecyduje Guardiola.Więc o co się kłucić?

0

Pinto Valdiego zastąpi.

0

Nie chcą trafić na Barce bo przegrają.;D

0

Fake69 można kupić młodego Bale który gra na lo

0

tylko 11 mln euro ???????haha nie dla nas ta oferta

0

ETO'O ładna przewrota ;D tylko nie ma gola:(

0

Dzięki Badzi69!!!

0

Ribery mógł by też może grać na pozycji Keity przecież to jest pomocnik a nie napastnik.

0

moim tez ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?