Danielm22
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ballack + kk
0
I dobrze że chce zostać w Barcelonie.
0
a ma ktoś linka???Z góry dzięki
0
I ją zobaczą!!!:)
0
Swidrinho Legia gra ładnie!!!
0
Samu i tak wygra!!!!!!!
0
właśnie
0
Może powinien stać na bramce wiadomo może ma talent ;D
0
I tak o wszystkim zadecyduje Guardiola.Więc o co się kłucić?
0
Pinto Valdiego zastąpi.
0
Nie chcą trafić na Barce bo przegrają.;D
0
Fake69 można kupić młodego Bale który gra na lo
0
tylko 11 mln euro ???????haha nie dla nas ta oferta
0
ETO'O ładna przewrota ;D tylko nie ma gola:(
0
Dzięki Badzi69!!!
0
Ribery mógł by też może grać na pozycji Keity przecież to jest pomocnik a nie napastnik.
0
moim tez ;)