25 lutego 2016, 13:01
4
Jest napisane. "Pisze", to długopis :)
2 lutego 2016, 12:26
2
Fabregas już zrezygnował z gry w Chelsea i przeprowadza wywiady :D (obrazek do artykułu)
15 stycznia 2014, 22:20
0
*konferencja
15 stycznia 2014, 22:18
Kolejna dobra konferecja "Taty". Ps. Chyba lekka literówka się wkradła. "Trener pował na to spotkanie..."
1 kwietnia 2013, 15:09
No ładnie do góry nogami mam.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
4
Jest napisane. "Pisze", to długopis :)
2
Fabregas już zrezygnował z gry w Chelsea i przeprowadza wywiady :D (obrazek do artykułu)
0
*konferencja
0
Kolejna dobra konferecja "Taty".
Ps. Chyba lekka literówka się wkradła.
"Trener pował na to spotkanie..."
0
No ładnie do góry nogami mam.
4
Jest napisane. "Pisze", to długopis :)
2
Fabregas już zrezygnował z gry w Chelsea i przeprowadza wywiady :D (obrazek do artykułu)
0
No ładnie do góry nogami mam.
0
Kolejna dobra konferecja "Taty".
Ps. Chyba lekka literówka się wkradła.
"Trener pował na to spotkanie..."
0
*konferencja